Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


TAEKWONDO SMS LİSTESİ
SMS Listesi İPTAL ve KAYIT işlemleri için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Taekwondo Poomse (Poomsae) Türkiye Şampiyonası

6 - 10 Mart 2017 | Alanya

Sonuçlar
Minik Erkek Minik Bayan
1 - MEHMET EFE GÜNDÜZ - ADANA DOĞDU SK
2 - M. ÇAĞRI GÜLEN - AMASYA TEKHAN SK
3 - KORAY BAĞDU - ANKARA KARİYER SK
3 - YASİN ÇİFCİ - İSTANBUL İKİTELLİ KÖYİÇİ SK
5 - MUHARREM AYAN - BALIKESİR TKD GSK
6 - YUSUF BİLGİN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - AHMET S. YAVUZ - İSTANBUL İKİTELLİ KÖYİÇİ SK
8 - FURKAN KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
1 - ÇİĞDEM ZEYNEP ÖZDEN - ANKARA KARİYER SK
2 - SILA ERGÜL - ADANA DOĞDU SK
3 - RANYA AKDOĞAN - İZMİR BUCA HALK EĞİTİM SK
3 - HELİN CERAN - ADANA DOĞDU SK
5 - NEHİR NARİN - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
6 - ELA ACAR - ANKARA KARİYER SK
7 - TEVHİDE KOCA - BALIKESİR TKD GSK
8 - ALEYNA KURT - AMASYA YEŞİL AY SK
Yıldız Erkek Yıldız Bayan
1 - HAKAN KARAKAŞ - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER SK
2 - YİĞİT K. YILMAZ - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER 2 SK
3 - HAMİD ARDA SALTA - ANKARA KARİYER SK
3 - ENES SÖZEN - AMASYA TEKHAN SK
5 - MUHAMMED HÜDAİ ÖNDER - ANKARA KARİYER SK
6 - M. SAİD YAVUZ - İSTANBUL İKİTELLİ KÖYİÇİ SK
7 - ERDEM ÇELİK - İSTANBUL ATİKALİ GSK
8 - AZİZ ÖZKAN - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER SK
1 - ELİF DEMİR - ANKARA ÇINAR SK
2 - NAGİHAN BESLEME - ADANA DOĞDU SK
3 - ŞEYDA NUR YAVUZ - ADANA DOĞDU SK
3 - SUDE YENER - ANKARA ÇINAR SK
5 - GÜLNİHAL KAYA - ANKARA ÇINAR SK
6 - TUANA AYAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - ELİF KARABAY - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER 2 SK
8 - FATMA NİLAY YILMAZ - İSTANBUL FERDİ
Genç Erkek Genç Bayan
1 - MUHAMMED EMİR YILMAZ - ANKARA FERDİ
2 - CEM KORTAN UYAR - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER SK
3 - YUSUF EMRE AKBIYIK - BALIKESİR 6 EYLÜL SK
3 - FURKAN BAYRAK - İSTANBUL ÖNCÜ SK
5 - SERHAT AKALIN - ANKARA ÇINAR SK
6 - ZİHNİ BERKAY EMİRAL - AMASYA TELEKOM SK
7 - YASİN ÇEKEN - AMASYA TELEKOM SK
8 - YAĞIZ HACILAR - İZMİR BUCA HLK EĞT SK
1 - KAYRA DESTAN - ANKARA FERDİ
2 - BUSE YAVUZ - ANKARA FERDİ
3 - İLAYDA AKTAY - İZMİR BUCA BLD SK
3 - BÜŞRA ÖZDEN - ADANA DOĞDU SK
5 - ŞEVVAL GÜL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - AYŞE OKÇU - ANKARA KARİYER SK
7 - SARE KÖK - ESKİŞEHİR SARAR SK
8 - GÜLSENA KIZILDAĞ - İSTANBUL ATİKALİ GSK
Büyük Erkek ( 18-30 Yaş ) Büyük Bayan ( 18-30 Yaş )
1 - ALİ KEMAL USTABAŞ - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 - HABİP OKÇU - ANKARA KARİYER SK
3 - OSMAN ŞENEL - İSTANBUL YAVUZHAN SK
3 - EGE GEZGİN - AYDIN FERDİ
5 - GÖKHAN DEMİR - ANKARA FERDİ
6 - ÖZKAN UYGUR - ESKİŞEHİR SARAR SK
7 - DENİZHAN GEZGİN - AYDIN FERDİ
8 - MAHMUT ERKAM KARAKAYA - İSTANBUL BAHÇELİEVLER İHT SK
1 - KÜBRA DAĞLI - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SELEN SİMAY ÇİFTÇİ - ANKARA FERDİ
3 - FATMA TÖREHAN - ANKARA ASKİ SK
3 - BENGÜ ALKAN - ANKARA ADLİYE SK
5 - BÜŞRA DENİZ YILMAZ - ANKARA ASKİ SK
6 - ELİF SILA YILMAZ - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER SK
7 - KAMER İLAYDA ÇAKICI - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
8 - ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK
Büyük Erkek ( 31-40 Yaş ) Büyük Bayan ( 31-40 Yaş )
1 - MEVLÜT PEKCAN - ANKARA İLBANK SK
2 - ADİL TEKİN - ANKARA ADLİYE SK
3 - GÜRAY TÜRK - ANKARA FERDİ
3 - ALPER SADIKOĞLU - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
5 - MURAT SARIKUŞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - VOLKAN YALÇINKAYA - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
7 - ARDA KAHVECİ - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
8 - HÜSEYİN AYDIN - ANKARA GÖLBAŞI SK
1 - SERİM OLGUN KAHVECİ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - MERYEM YAVUZ - HATAY NECATİ ZAN SK
3 - YILDIZ ÖRS - ANKARA TOLGA TKD
3 - SAFİYE YALÇIN TÜRK - KOCAELI GEBZE GHİM SK
5 - AHU TEMÜZ - İSTANBUL - FERDİ
6 - SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ - İSTANBUL B.EVLER TKD SK
7 - DİLEK EDER - MUĞLA GENÇLİK SK
8 - ÖZGECAN ÖZ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
Büyük Erkek ( 41-50 Yaş ) Büyük Bayan ( 41-50 Yaş )
1 - HAYRİ TEMEL ALPER - MUĞLA GSK
2 - NAMIK KONANÇ - ANKARA TSK SPOR GÜCÜ
3 - ZEYNEL ÇELİK - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
3 - ZAFER KAVCI - ERZURUM AZİZİYE SK
5 - İSMAİL KÖKÇÜ - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
6 - GÜNEY YEŞİLGÖZ - MERSİN TOROS SK
7 - MAHMUT BULUT - OSMANİYE 7 OCAK SK
8 - MURAT GÜNGÖR - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
1 - SULTAN CAN - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
2 - DİLEK KARAKUYULU - ESKİŞEHİR ESJİM SK
3 - GÜLBEYAZ ATA - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
3 - GÜLİN SELÇUK - İSTANBUL FERDİ
5 - NEZAHAT ERİM - KAYSERİ EMNİYET SK
6 - MELEK ÇELİK - İZMİR ATAK SK
7 - MELAHAT KÖSE - ISPARTA BÖLGE SK
8 - MERAL ÇALLI - İZMİR SEZER SK
Büyük Erkek ( 51-60 Yaş ) Büyük Bayan ( 51-60 Yaş )
1 - MUSTAFA YILMAZ - ANKARA FERDİ
2 - TEVFİK ÇELİK - ERZURUM SAĞLIK GSK
3 - M. KEMAL YILDIRAN - ERZURUM SAĞLIK GSK
3 - HASAN ÖZDEMİR - GAZİANTEP NURDAĞI SK
5 - D. ALİ BALMUK - İSTANBUL BAHÇELİEVLER TKD SK
6 - AHMET ŞANAL - ANKARA İLBANK SK
7 - YAVUZ KAHRIMAN - İSTANBUL KAHRAMAN SK
8 - SEYİT ÖCEK - İZMİR TKD İHT SK
1 - GAMZE SARI - İSTANBUL FERDİ
2 - NEVİN BAŞ - MUĞLA GSK
3 - SUNA DİLBER - MANİSA FERDİ
3 - SUAT ÇİÇEK - HATAY ÖZŞAMPİYONLAR SK
5 - EMİNE DAYANIKLI - MUĞLA GSK
Büyük Erkek ( 61-65 Yaş ) Büyük Bayan ( 61-65 Yaş )
1 - ŞERİF KANDIRMIŞ - İZMİR BUCA HALK EĞİTİM GSK
2 - MEHMET ERFİDAN - ESKİŞEHİR SARAR SK
3 - METİN AY - İSTANBUL FERDİ
3 - MUSTAFA AYIK - İSTANBUL FERDİ
1 - SEVGİCAN YALÇIN - ORDU GÜZEL ORDU SK
Büyük Erkek ( 66+ Yaş ) Büyük Bayan ( 66+ Yaş )
1 - AŞKIN KAHVECİ - KOCAELİ KÖRFEZ G.BİRLİĞİ SK
2 - GALİP ZİYA YALÇINKAYA - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
3 - ENVER NAZLI - KAYSERİ TALAS GHSİM SK
Erkek Takım ( 10-11 Yaş ) Bayan Takım ( 10-11 Yaş )
1 - A. SÜHEYL YAVUZ - İSTANBUL İKİTELLİ KÖYİÇİ SK
EMİRHAN YAVUZ - BAĞCILAR OLİMPİK SK
YASİN ÇİFÇİ - BAŞAKŞEHİR KÖYİÇİ SK
2 - AKÇAHAN PAYTONCU - BALIKESİR TKD SK
ALİ SARP USTA - BALIKESİR TKD SK
MUHARREM AYAN - BALIKESİR TKD SK
3 - M. ÇAĞRI GÜLEN - AMASYA TEKHAN SK
HÜSEYİN BERTAN AYLAK - AMASYA YEŞİLAY SK
Ö. FARUK ÇITTIR - AMASYA TEKHAN SK
3 - YUSUF BİLGİN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
FURKAN KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
BURAK TAŞDEMİR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - ERDİ DAVUTOĞLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
YİĞİT EFECAN MUTLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
MERT KURTHASAN - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
6 - BATIKAN ATAŞ - SİNOP TRİATLON SK
M. ALPEREN SEVİM - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
FATİH EMRE TOSUN - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
7 - EFE ELMA - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
M. EMİN MAVİ - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
M. YUSUF ÇIĞRIKÇI - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
8 - MUSA CİNGÖZOĞLU - KASTAMONU TKD AKADEMİ SK
H. ÇAĞRI TEMUR - KASTAMONU TKD AKADEMİ SK
T. HALİL CANPOLAT - KASTAMONU TKD AKADEMİ SK
1 - TUANA KURT - BALIKESİR TKD SK
İREM TORAMAN - BALIKESİR TKD SK
TEVHİDE KOCA - BALIKESİR TKD SK
2 - BEYZA ZOR - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
ELİF ÇAKIR - ESKİŞEHİR ES SK
AYBÜKE DOĞANCI - ESKİŞEHİR ES SK
3 - ALEYNA KURT - AMASYA YEŞİLAY SK
YAPRAK NAZ - AMASYA YEŞİLAY SK
NAZLI YILDIRIM - AMASYA TEKHAN SK
3 - FEYZA SERTTAŞOĞLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
ZEYNEP SUDE KIRAN - İSTANBUL FERDİ
ŞEYMA ULUOCAK - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
5 - ZÜLBİYE AKSU - SAMSUN BAFRA TKD SK
EKİNNAZ BEKAR - SAMSUN BAFRA TKD SK
RANA DURSUN -SAMSUN BAFRA TKD SK
6 - BERRA ÇAKIR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
BÜŞRANUR GÜRSES - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
MERVE ÇİFTÇİ - İSTANBUL YAVUZ SK
7 - ÖZGE ÖZKAN - ANKARA ÇINAR SK
BEGÜM BETÜL - ANKARA ÇINAR SK
KÜBRA KILIÇ - ANKARA ÇINAR SK
8 - DENİZ DURGUN - İSTANBUL FERDİ
EFİL HÜNER - İSTANBUL FERDİ
NAZLI NUR ÇEVİK - İSTANBUL FERDİ
Erkek Takım ( 12-14 Yaş ) Bayan Takım ( 12-14 Yaş )
1 - YİĞİT KEMAL YILMAZ - ANKARA İKİZLER SK
HAKAN KARAKAŞ - ANKARA İKİZLER SK
AZİZ ÖZKAN - ANKARA İKİZLER SK
2 - HAMİT ARDA SALTA - ANKARA KARİYER SK
MUHAMMED HÜDAİ ÖNDER - ANKARA KARİYER SK
FURKAN KAAN DURSUN - ANKARA ÇINAR SK
3 - ERDEM ÇELİK - İSTANBUL ATİKALİ SK
YUSUF ŞAHİN - İSTANBUL ATİKALİ SK
GÖRKEM GÜRSU - İSTANBUL ATİKALİ SK
3 - HİKMET FARUK TOSUN - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
YAKUP DEMİR - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
MELİKHAN ARI - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
5 - ENES SÖZEN - AMASYA TEKHAN GSK
MEHMET EMİN ŞİRİN - AMASYA TELEKOM GSK
MUSTAFA ALTUNTAŞ - AMASYA TEKHAN GSK
6 - YUSUF BİLAL İLDEN - BALIKESİR KARESİ TKD SK
M. EFE BURUNSUZOĞLU - BALIKESİR KARESİ TKD SK
MUSTAFA AKIN - BALIKESİR KARESİ TKD SK
1 - ŞEYDA NUR YAVUZ - ADANA DOĞDU SK
NAGİHAN BESLEME -  ADANA DOĞDU SK
SILA ÖZDEN - ADANA DOĞDU SK
2 - GÜLNİHAL KAYA - ANKARA ÇINAR SK
ELİF DEMİR - ANKARA ÇINAR SK
SUDE YENER - ANKARA ÇINAR SK
3 - ŞEYDA KARAKAŞ - İZMİR NOVA SK
EZGİ HOCAOĞLU - İZMİR NOVA SK
GÜLER KUTLU - İZMİR NOVA SK
3 - EYLÜL SEZGİN - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
ELANUR ELMA - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
ESMA YILDIZ - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
5 - TUANA AYAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
ZEYNEP DURU YİĞİT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
AYŞE DEMİRCİ - İSTANBUL ATİKALİ SK
6 - MELEK HAMİDE SAĞLAM - İSTANBUL YAVUZ SK
BEYZANUR ÇIĞRIKÇI - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
DİLARA BEGÜM DİNÇ - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
7 - ZERDA GÜR - İSTANBUL BAĞCILAR OLİM SK
HAVZA NUR GÜL - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
SILA TAŞTAN - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
8 - ZEYNEP GÜL - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
TUĞÇE GÜMÜŞBAŞ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
MELİKE NUR POSLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
Erkek Takım ( 15-17 Yaş ) Bayan Takım ( 15-17 Yaş )
1 - YASİN ÇEKEN - AMASYA TELEKOM SK
FURKAN ÇOLAK - AMASYA TELEKOM SK
ZİHNİ BERKAY EMİRAL - AMASYA TELEKOM SK
2 - YUSUF EMRE AKBIYIK - BALIKESİR 6 EYLÜL SK
HAMZA EREN TORAMAN - BALIKESİR 6 EYLÜL SK
YAVUZ SELİM TEZCAN - BALIKESİR 6 EYLÜL SK
3 - ENES TALHA MELİH ARI - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
ERKİN DOĞAN GÜR - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
ALTUĞ KEKÜLLÜOĞLU - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
3 - M. AZİZ BAYANSALDUZ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
M. EREN ÜLGEN - BAHÇELİEVLER SK
AHMET ÇİFÇİ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
5 - ÖMER TEKİN - İZMİR BUCA HLK EĞT SK
YAĞIZ HACILAR - İZMİR BUCA HLK EĞT SK
ZAFER ÇELİK - İZMİR BUCA HLK EĞT SK
6 - ENES TAHA COMBAŞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
ALİ ATA - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
DENİZ ATA - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
7 - A. MUHAMMET SERT - KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
M. OĞUZ ATALA - KONYA FERDİ
ALİ ERTÜRK - KONYA AKGENÇLİK SK
1 - GÜLSENA KIZILDAĞ - İSTANBUL ATİKALİ SK
İREM ŞİŞMAN - İSTANBUL ATİKALİ SK
ZÜLBİYE POSLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
2 - NURGÜL ÇÜRÜK - BALIKESİR 6 EYLÜL BLD SK
TAYYİBE NUR BÖCEKDERE - BALIKESİR 6 EYLÜL BLD SK
SİNEM GÜRBÜZ - BALIKESİR 6 EYLÜL BLD SK
3 - BETÜL ÇİÇEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
HATİCE SEDA KAZAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
CEMRE GÜNGÖR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - AYŞE OKÇU - ANKARA KARİYER SK
BUKET YÜKSEL - ANKARA ÇINAR SK
RÜVEYDA NUR ATALAY - ANKARA ÇINAR SK
5 - YURDANUR AFACANER - BALIKESİR GSK
AYLİN YILMAZ - BALIKESİR 6 EYLÜL BLD SK
DAMLA CİHANYANDI - BALIKESİR GSK
6 - DÖNDÜ BETÜL TANKIZ - GAZİANTEP NURDAĞI BLD SK
BEYZA İREM BEKÇİ - GAZİANTEP NURDAĞİ ÖZDEMİR SK
ESRA ÇİFTÇİ - GAZİANTEP NURDAĞI BLD SK
7 - AYBÜKE ESKİKÖY - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
BERRE NUR ESKİKÖY - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
FATMA ZEYNEB EROĞLU - İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK
8 - AHSEN NUR DEHRİ - OSMANİYE 7 OCAK SK
NİS KAYNAR - OSMANİYE 7 OCAK SK
SEDANUR KALDI - OSMANİYE 7 OCAK SK
İkili Takım ( 10-11 Yaş ) İkili Takım ( 12-14 Yaş )
1 - KORAY BAĞDU - ANKARA KARİYER SK
ÇİĞDEM ZEYNEP ÖZDEN - ANKARA KARİYER SK
2 - İREM TORAMAN - BALIKESİR TKD SK
ALİ SARP USTA - BALIKESİR TKD SK
3 - SILA ERGÜL - ADANA DOĞDU SK
MEHMET EFE GÜNDÜZ - ADANA DOĞDU SK
3 - ARDA SÖYLEMEZ - SAMSUN BAFRA TKD SK
RANA DURSUN - SAMSUN BAFRA TKD SK
5 - MÜMİN ARDA IŞIKÇI - ESKİŞEHİR ES SK
SENA ÖZKAN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
6 - ŞEYMA ULUOCAK - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
EMİRHAN YAVUZ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
7 - EGEMEN BENLİ - ESKİŞEHİR GSK
ELİF ÇAKIR - ESKİŞEHİR ES SK
8 - ELİF AKGÜNGÖR - ISPARTA BÖLGE SK
ALİ EMRE KARAASLAN - ISPARTA YALVAÇ ÇINAR SK
1 - M. EMİN SEVİNÇ - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER SK
BAŞAK NEHİR ARTAN - ANKARA ÇANKAYA İKİZLER SK
2 - OSMAN TUNCAY - ANKARA İKİZLER TKD SK
ELİF KARABAY - ANKARA İKİZLER TKD SK
3 - SİMGE ASLAN - ANKARA ÇINAR GENÇLİK SK
ÜMİT YARDIMCI - ANKARA ÇINAR GENÇLİK SK
3 - M. SAİD YAVUZ - İSTANBUL İKİTELLİ KÖYİÇİ SK
RABİA NUR BALMUK - İSTANBUL BAHÇELİEVLER TKD İHT SK
5 - MERT ÇELİK - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
EYLÜL SEZGİN - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
6 - ŞAFAK ERGÜN - İSTANBUL YAVUZHAN SK
FATMA NİLAY YILMAZ - İSTANBUL FERDİ
7 - AHSEN SILA - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
HİKMET FARUK - SİNOP KUZEY YILDIZI SK
8 - BURAK DİLLİ - AMASYA TEKHAN SK
SUDE NİL AKSOY - AMASYA TEKHAN SK
İkili Takım ( 15-17 Yaş ) İkili Takım ( 18-30 Yaş )
1 - M. EMİR YILMAZ - ANKARA FERDİ
BUSE YAVUZ - ANKARA FERDİ
2 - CEM KORTAN UYAR - ANKARA FERDİ
KAYRA DESTAN - ANKARA FERDİ
3 - ŞEVVAL GÜL - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
FURKAN BAYRAK - İSTANBUL ÖNCÜ SK
3 - BÜŞRA ÖZDEN - ADANA DOĞDU SK
BAYRAM AKTAŞ - ADANA DOĞDU SK
5 - KUTAY KILIÇASLAN - ESKİŞEHİR ŞAHİN SK
SARE KÖK - ESKİŞEHİR SARAR SK
6 - SERHAT AKALIN - ANKARA ÇINAR SK
BUKET YÜKSEL - ANKARA ÇINAR SK
7 - CEMRE KÜBRA GÜNGÖR - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
MUSTAFA KEREM ÖZTÜRK - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
8 - AYBÜKE ESKİKÖY - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
ALİ ATA - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
1 - HABİB OKÇU - ANKARA KARİYER SK
İLKAY TEKİN - ADLİYE SK
2 - TUĞÇE YILMAZ - İSTANBUL KAĞITHANE SK
RESUL DEMİR - İSTANBUL KAĞITHANE SK
3 - BÜŞRA KAYA - GAZİANTEP GENÇLİK SK
SÜLEYMAN GÖNÜLTAŞ - GAZİANTEP GENÇLİK SK
3 - K. İLAYDA ÇAKICI - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
Ö. KÜRŞAT BAŞARIR - ANKARA TÜRKGÜCÜ ÜLKÜSPOR
5 - BURCU YARLOĞLUEŞ - ISPARTA ERBİL SK
CAN UÇAK - ISPARTA ERBİL SK
6 - KADİR SIRAKAYA - ANKARA ÇINAR SK
GÜLŞAH SIRAKAYA - ANKARA ÇINAR SK
7 - BURAK ARSLAN - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
BUSE ARAN - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
8 - YAĞMUR DURMUŞ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
BİLAL KAAN EREN - İSTANBUL YAVUZHAN SK
Erkek Takım ( 18-30 yaş ) İkili Takım ( 31+ Yaş )
1 - OSMAN ŞENEL - İSTANBUL YAVUZHAN SK
ALİ KEMAL USTABAŞ - İSTANBUL ÜSKÜDAR SK
CEM UÇAK - İSTANBUL YAVUZHAN SK
2 - SEYYİD B. FIRAT - AMASYA TEKHAN GSK
FEVZİ KAYKANA - AMASYA TEKHAN GSK
OĞUZHAN MUSTAFA ÖRNEK - AMASYA TEKHAN GSK
3 - M. EMİN KÖŞKER - ANKARA ÇINAR SK
GÖKHAN DEMİR - ANKARA FERDİ
KADİR SIRAKAYA - ANKARA ÇINAR SK
3 - DENİZHAN GEZGİN - AYDIN FERDİ
EGE GEZGİN - AYDIN FERDİ
MEHMET ULUDAĞ - AYDIN FERDİ
5 - ÖZKAN UYĞUR - ESKİŞEHİR SARAR SK
ALPER ALTUNAY - ESKİŞEHİR SARAR SK
ONUR İLERİ - ESKİŞEHİR SARAR SK
6 - MUSTAFA KAYA - ISPARTA FERDİ
CAN UÇAK - ISPARTA ERBİL SK
YUSUF KISA - ISPARTA BÖLGE SK
7 - HARUN KÜÇÜKAKYÜZ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
UFUK ŞAHİN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
ERKAM KARAKAYA - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
8 - RAMAZAN BULUT - ORDU MOR BEYAZ SK
MUSTAFA KAYA - ORDU MOR BEYAZ SK
TUFAN ŞENYURT - ORDU MOR BEYAZ SK
1 - MEVLÜT PEKCAN - ANKARA İLBANK SK
YILDIZ ÖRS - ANKARA İLBANK SK
2 - HAYRİ TEMEL ALPER - MUĞLA SK
DİLEK EDER - MUĞLA SK
3 - NAMIK KONANÇ - ANKARA TSK SPOR GÜCÜ
HAVVA KONANÇ - ANKARA TSK SPOR GÜCÜ
3 - ÖZGECAN ÖZ - İSTANBUL YAVUZ SK
OSMAN KARADAĞ - İSTANBUL YAVUZ SK
5 - NEZAHAT İSLAM - İSTANBUL KAĞITHANE SK
UĞUR VARDAR - İSTANBUL KAĞITHANE SK
6 - ÜLKÜ TORTOP ALTUN - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
ŞAHİN ALTUN - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
7 - ZEKİYE MAVUŞ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
D. ALİ BALMUK - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
8 - MERAL ÇALLI - İZMİR BAYRAKLI BLD SK
SEYİT ÖCEK - İZMİR BAYRAKLI BLD SK
Erkek Takım ( 31+ Yaş) Bayan Takım ( 18-30 Yaş )
1 - MUSTAFA YILMAZ - ANKARA FERDİ
GÜRAY TÜRK - ANKARA FERDİ
ADİL TEKİN - ANKARA ADLİYE SK
2 - VOLKAN YALÇINKAYA - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
ALPER SADIKOĞLU - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
ARDA KAHVECİ - İZMİR GAZİEMİR BLD SK
3 - TEYFİK ÇELİK - ERZURUM SAĞLIK SK
M.KEMAL YILDIRAN - ERZURUM SAĞLIK SK
ZAFER KAVCI - ERZURUM AZİZİYE SK
3 - ŞAHİN ALTUN - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
ALİ İLGÜN - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
İSMAİL KÖKÇÜ - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
1 - BÜŞRA DENİZ YILMAZ - ANKARA ASKİ SK
ELİF SILA YILMAZ - ANKARA ASKİ SK
SELEN SİMAY ÇİFÇİ - ANKARA FERDİ
2 - BENGÜ ALKAN - ANKARA ADLİYE SK
FATMA TÖREHAN - ANKARA ASKİ SK
ASLI ÇİFÇİ - ANKARA ADLİYE SK
3 - ZERRİN AYDOĞAR - İZMİR BUCA HLK EĞT SK
IRMAK TÜMER - İZMİR BUCA HLK EĞT SK
CEMRE FİLİZ - İZMİR BOZYAKA KOREAN TKD SK
3 - ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARA GÖLGE SK
BÜŞRA KAYA - GAZİANTEP GSK
ZEKİYE ANDAÇ TERDİ - GAZİANTEP İSLAHİYE SK
5 - BÜŞRA GAMZE GEYİK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
BAŞAK YÜCE - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
ÖZLEM ÇİFTÇİ - İSTANBUL YAVUZ SK
6 - MELİKE ACINAL - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
V. GÖZDE GÜMÜŞBAŞ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
SİNEM ÜSTELCİ - İSTANBUL FATİH KARAGÜMRÜK SK
7 - ZÜHRE MERYEM KÜKREK - İSTANBUL YAVUZHAN SK
YAĞMUR DURMUŞ - İSTANBUL YAVUZHAN SK
CANSEL GÜLŞEN - İSTANBUL YAVUZHAN SK
8 - GÜLCAN AYDIN - BALIKESİR 6 EYLÜL BLD SK
NİSA AKBIYIK - BALIKESİR GSK
İLKNUR MERVE YELDİR - BALIKESİR GSK
Bayan Takım ( 31+ Yaş)
1 - ÜLKÜ TORTOP ALTUN - İZMİR ÇİĞLİ BLD SK
Ö. BEDEL İNEGÖLLÜ - İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
AYNUR TİRYAKİ - İZMİR FERDİ
2 - AHU TEMÜZ - İSTANBUL FERDİ
SAKİNE KÜÇÜKAKKYÜZ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
GÜLBEYAZ ATA - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3 - HAVVA KONANÇ - ANKARA FERDİ
SERPİL ŞENOL KAYA - ANKARA KEÇİÖREN BLD SK
FATMA BAKIR - ANKARA ASKİ SK
3 - DENİZ GERÇEK - İSTANBUL AYTAN SK
NURAY BEŞENK - İSTANBUL AYTAN SK
AYŞE COŞKUN - İSTANBUL AYTAN SK
FREE STYLE - FERDİ ERKEK 12-17 YAŞ FREE STYLE - FERDİ BAYAN 12-17 YAŞ
1 - YUSUF ŞAŞMAZ - MUĞLA FERDİ
2 - ENES DOĞUHAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM SK
3 - MERT TÜRK - MUĞLA DALAMAN BLD SK
3 - ÖMER DOĞUKAN ÖZTÜRK - AMASYA SK
5 - ABDÜLKADİR AKYÜZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - MELİH FURKAN GÜNER - DÜZCE EJDER SK
7 - AYKUT TAŞKIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - ERAY AKTÜRK - İSTANBUL GELİŞİM SK
1 - GÜLSENA KARAKUYULU - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
2 - NAZLICAN ETCE - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
3 - İLAYDA BAYKAL - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - İLAYDA AKTAY - İZMİR BUCA BLD SK
5 - İREM NUR ÖZTÜRK - ISPARTA BÖLGE SK
6 - SİNEM GÜRBÜZ - BALIKESİR 6 EYÜL SK
7 - ELİF SILA KARATAŞ - KASTAMONU AKADEMİ SK
8 - NEVRİYE ERKAYA - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
FREE STYLE - FERDİ ERKEK 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - PAİR 12-17 YAŞ
1 - EMİRHAN MURAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - TALHA UBEYDE ŞİRİN - ANKARA ADLİYE SK
3 - RAMAZAN AYDIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - FURKAN UZUN - ESKİŞEHİR SARAR SK
5 - YUSUF KISA - ISPARTA BÖLGE SK
6 - İBRAHİM BAYRAM - MUĞLA FETHİYE SK
7 - MUHARREM KILIÇ - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
8 - SERHAT ETLİ - BARTIN ÜNV. SK
1 - MERT TÜRK - MUĞLA DALAMAN BLD SK
DOĞA UZUN - MUĞLA DALAMAN BLD SK
2 - SENANUR AYDIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
ABDÜLKADİR AKYÜZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - FEYZA ULUOCAK - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
BÜNYAMİN YAVUZ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - BUSENUR SEVÜK - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
FATİH FURKAN MENGİ - ESKİŞEHİR SARAR SK
5 - ERAY AKTÜRK - İSTANBUL GELİŞİM SK
ZÜLBİYE POSLU - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
6 - M. MUHAMMED GENÇTOPRAK - ESKİŞEHİR SARAR SK
NAZLINUR İŞLER - ESKİŞEHİR SARAR SK
7 - OĞUZ KAĞAN KERTİŞ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
BUSE KARDELEN NAHAR - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
8 - BURAK POLAT - ESKİŞEHİR SARAR SK
ÖYKÜ AK - ESKİŞEHİR SARAR SK
FREE STYLE - PAİR 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - TAKIM 12-17 YAŞ
1 - EMİRHAN MURAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
KÜBRA DAĞLI - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ONUR ATABEY - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
ZEHRA YILDIZ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
3 - MELİKE ÇİÇEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
RAMAZAN AYDIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - EBUBEKİR ELMACI - KASTAMONU ERİŞEN SK
TUĞBA ŞENGÜL - KASTAMONU ERİŞEN SK
5 - İSMİHAN TURGUT - BARTIN ÜNİV. SK
SERHAT ETLİ - BARTIN ÜNİV. SK
6 - NİSA AKBIYIK - BALIKESIR GENÇLİK SK
ŞEREF FİRİDİNOĞLU - BALIKESİR BURHANİYE ANADOLU SK
7 - AYŞE DEMİRSAVCI - HATAY ÖZŞAMPİYONLAR SK
TUNAHAN DEMİR - HATAY ÖZŞAMPİYONLAR SK
8 - VOLKAN GÜVENCİ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
İLAYDA ÇETİN - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
1 - ENES DOĞUHAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM SK
DOĞUKAN ÖZTÜRK -
KARDELEN YILMAZ - AMASYA TEKHAN SK
ELİFSU ULUKAYA - AMASYA TEKHAN SK
FURKAN ÇOLAK - AMASYA TEKHAN SK
2 - GÜLSENA KARAKUYULU - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
BUSENUR SEVÜK - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
NAZLICAN ETCE - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
ERDEM ŞAHİN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
F. FURKAN MENGİ - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
3 - DOĞAN ARIKAN - AMASYA TEKHAN SK
SUDE NİL AKSOY - AMASYA TEKHAN SK
BURAK DİLLİ - AMASYA TEKHAN SK
PELİN DÜZEN - AMASYA TEKHAN SK
FURKAN ÖZEL - AMASYA TEKHAN SK
3 - FEYZA ULUOCAK - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
BÜNYAMİN YAVUZ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
İLAYDA BAYKAL - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
HİLALNUR GÜL - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
UFUK YILDIZ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
5 - M. MUHAMMED GENÇTOPRAK - ESKİŞEHİR SARAR SK
SEFA YILDIRIM - ESKİŞEHİR ES YILDIRIM SK
ZİLAN YILMAZ - ESKİŞEHİR SARAR SK
BEYZA SUDE ERDAL - ESKİŞEHİR SARAR SK
NAZLI İŞLER - ESKİŞEHİR SARAR SK
6 - AYKUT TAŞGIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
YASİN HÜDALFA - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
MERDAN ÇALIK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
SENANUR AYDIN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
SALİHA YILDIZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - NUR BEYZA MİNGAN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
NEVRİYE ERKAYA - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
SENANUR KIZIL - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
B.BAHADIR CAN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
TURGUT HIZIR - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
8 - BURAK POLAT - ESKİŞEHİR SARAR SK
ÖYKÜ AK - ESKİŞEHİR SARAR SK
YAĞMUR AYDIN - ESKİŞEHİR SARAR SK
AYŞE NEVRA KIRIMLI - ESKİŞEHİR SARAR SK
H.BARAN AVCI - ESKİŞEHİR SARAR SK
FREE STYLE - TAKIM 18 YAŞ ÜZERİ FREE STYLE - FERDİ BAYAN 18 YAŞ ÜZERİ
1 - SEYYİD B. FIRAT - AMASYA TEKHAN SK
SÜMEYYE ŞENTÜRK - AMASYA TEKHAN SK
O. MUSTAFA ÖRNEK - AMASYA TEKHAN SK
FUNDA DÜZENLİ -
FEVZİ KAYKANA - AMASYA TEKHAN SK
2 - FURKAN UZUN - ESKİŞEHİR SARAR SK
ALPER ALTUNAY - ESKİŞEHİR SARAR SK
AHMET AYDIN - ESKİŞEHİR SARAR SK
MERVE BARAN - ESKİŞEHİR SARAR SK
GAMZE YILMAZ - ESKİŞEHİR SARAR SK
3 - HASAN ALİ ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR SK
MUHAMMED EMİN KÖŞKER - ANKARA ÇINAR SK
TALHA UBEYDE ŞİRİN - ANKARA ADLİYE SK
E. GÖKÇE ÇİÇEK - ANKARA DHMİ SK
ESRA ÜNAL - ANKARA ÇINAR SK
3 - EMRE ÇELEP - İSTANBUL YAVUZ SK
CANBERK KARAKAYA - İSTANBUL YAVUZ SK
HAKAN YAVUZ - İSTANBUL ATİKALİ SK
GÖZDE ANUK - İSTANBUL YAVUZ SK
TUĞÇE YILMAZ - İSTANBUL KAĞITHANE SK
5 - ZEHRA YILDIZ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
RESUL DEMİR - İSTANBUL KAĞITHANE SK
ONUR ATABEY - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
ASUMAN ÇEVİK - İSTANBUL ÇELİK SK
ZEYNEL BURAK ATABEY - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
6 - ENSAR YILDIRIM - İSTANBUL ATİKALİ SK
MUSTAFA MERT - İSTANBUL ATİKALİ SK
MUHAMMET FATİH TAŞTAN - İSTANBUL ATİKALİ SK
ÖZLEM ÇİFTCİ - İSTANBUL YAVUZ SK
BÜŞRA DOĞRU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - MUSTAFA KIRIKÇIOĞLU -  MUĞLA SK
İBRAHİM BAYRAM - MUĞLA FETHİYE SK
ESAD VELİ TUNÇ - MUĞLA FERDİ
HAYAL AKSOY -
NAZLI AKSOY -
8 - BÜŞRA KÖSE - ESKİŞEHİR SK
MERVE YILDIRIM - ESKİŞEHİR ESYILDIRIM SK
İSMAİL KÖKÖERN - ESKİŞEHİR SARAR SK
ABDÜLKADİR ACUNGİL - ESKİŞEHİR SK
ÖZKAN GEZEN - ESKİŞEHİR ESYILDIRIM SK
1 - GÜLCAN AYDIN - BALIKESİR 6 EYLÜL BLD SK
2 - BÜŞRA GAMZE GEYİK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SÜMEYYE ŞENTÜRK - AMASYA TEKHAN SK
3 - SEDA KANSU - BALIKESİR KARESİ BLD SK
5 - ASUMAN ÇEVİK - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
6 - BÜŞRA DOĞRU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - İSMİHAN TURGUT - BARTIN ÜNİV. SK
8 - İLAYDA ÇETİN - KASTAMONU TELEKOM SK
SIÇRAYARAK KARIŞIK KIRIŞ DÖNÜŞLÜ KIRIŞ
1 - SEYYİD FIRAT - AMASYA TEKHAN SK
2 - EMRE CELEP - ISTANBUL YAVUZ SK
3 - FURKAN ÇOLAK - AMASYA TELEKOM GSK
3 - M. FATİH TAŞTAN - İSTANBUL ATİKALİ SK
5 - ALPER ALTUNAY - ESKİŞEHİR SARAR SK
6 - İSMAİL KÖKÖREN - ESKİŞEHİR SARAR SK
7 - A. MEHMET EVEZ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
8 - YASİN ÇEKEN - AMASYA TELEKOM GSK
1 - ENES DOĞUHAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM GSK
2 - MUSTAFA MERT - İSTANBUL ATİKALİ SK
3 - EMİRHAN MURAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - TALHA UBEYDE ŞİRİN - ANKARA ADLİYE SK
5 - MUHARREM KILIÇ - İSTANBUL ÇELİK TKD SK
6 - ÖMER DOĞUKAN ÖZTÜRK - AMASYA GSK
7 - FURKAN UZUN - ESKİŞEHİR SARAR SK
8 - RECEP ASLAN DALSIZ - KASTAMONU TOSYA HLK EĞT SK
SERBEST KIRIŞ YÜKSEK SIÇRAYARAK KIRIŞ - ERKEK
1 - EMİRHAN MURAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ESAT VELİ TUNÇ - MUĞLA FERDİ
3 - HASAN ALİ ASLANTAŞ - ANKARA ÇINAR SK
3 - MUSTAFA MERT - İSTANBUL ATİKALİ SK
5 - SERHAT DUMAN - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
6 - SEMİH GÖKDOĞAN - GAZİANTEP ÖZDEMİR SK
7 - OĞUZHAN ÖZTÜRK - MUĞLA GSK
8 - MERTCAN KELEN - KASTAMONU TKD AKADEMİ SK
1 - SEYYİD FIRAT - AMASYA TEKHAN SK
2 - EMRE CELEP - İSTANBUL YAVUZ SK
3 - MURAT SARIKUŞ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - FURKAN UZUN - ESKİŞEHİR SARAR SK
5 - AHMET AYDIN - ESKİŞEHİR SARAR SK
6 - ÖMER TEKİN - İZMİR BAYRAKLI BLD SK
7 - İ. GÜNBEY BACAKSIZ - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI GSK
8 - HAKAN ŞENGÖNÜL - DÜZCE MERT ASYA GSK
YÜKSEK SIÇRAYARAK KIRIŞ - BAYAN SERBEST DİNAMİK TEKME - ERKEK
1 - NUR BEYZA MİNGAN - ESKİŞEHİR FERDİ
2 - GÜLSENA KARAKUYULU - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
3 - SEDA KANSU - BALIKESİR KARESİ GSK
3 - NEVRİYE ERKAYA - ESKİŞEHİR SK
5 - BÜŞRA DOĞRU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK
7 - MELİKE TUNCER - KOCAELİ KÖRFEZ UZAKDOĞU SK
8 - SEVDA NUR KILIÇ - ÇORUM GENÇLİK SK
1 - ENES DOĞUHAN BİLGİN - AMASYA TELEKOM GSK
2 - OĞUZHAN MUSTAFA ÖRNEK - AMASYA TEKHAN SK
3 - TALHA ÜZÜMCÜ - İSTANBUL PENDİK BLD SK
3 - MERT TÜRK - MUĞLA DALAMAN BLD SK
5 - YUSUF ŞAŞMAZ - MUĞLA FERDİ
6 - ABDÜLKADİR AKYÜZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - EBUBEKİR ELMACI - KASTAMONU ERİŞEN SK
8 - İBRAHİM BAYRAM - MUĞLA FETHİYE SK
SERBEST DİNAMİK TEKME - BAYAN
Minik Yıldız Erkekler Minik Yıldız Bayanlar
1. ANKARA
2. AMASYA
3. İSTANBUL
4. MUĞLA
5. ADANA
1. ANKARA
2. ESKİŞEHİR
3. ADANA
4. BALIKESİR
5. İSTANBUL
Minik Yıldız Genel Genç Büyük Erkekler
1. ANKARA
2. ADANA
3. İSTANBUL
4. AMASYA
5. ESKİŞEHİR
1. ANKARA
2. İSTANBUL
3. AMASYA
4. İZMİR
5. MUĞLA
Genç Büyük Bayanlar Genç Büyük Genel
1. İSTANBUL
2. ANKARA
3. BALIKESİR
4. İZMİR
5. KONYA
1. ANKARA
2. İSTANBUL
3. İZMİR
4. AMASYA
5. BALIKESİR




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+