Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Üniversiteler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Kırşehir
11 - 13 Mayıs 2017 | Ahi Evran Üniversitesi

Erkekler Takım Bayanlar Takım
1 - SELÇUK ÜNİV. - KONYA
2 - EGE ÜNİV. - İZMİR
3 - CELAL BAYAR ÜNİV. - MANİSA
3 - ATATÜRK ÜNİV. - ERZURUM
1 - ULUDAĞ ÜNİV. - BURSA
2 - CELAL BAYAR ÜNİV. - MANİSA
3 - TRAKYA ÜNİV. - EDİRNE
4 - EGE ÜNİV. - İZMİR
1. GÜN SONUÇLARI - 11 Mayıs 2017, Perşembe
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
58 KG
1 - TUNAHAN SEVGİ - SELÇUK ÜNİV. - KONYA
2 - ÖMER FARUK ŞİMŞEK - ATATÜRK ÜNİV. - ERZURUM
3 - KÖKSAL KAYA - TRAKYA ÜNİV. - EDİRNE
3 - CEMAL YILMAZ - GAZİOSMAPAŞA ÜNİV. - TOKAT

80 KG
1 - MUHAMMET TALHA SARI - SELÇUK ÜNİV. - KONYA
2 - ORKUN ATEŞLİ - 9 EYLÜL ÜNİV. - İZMİR
3 - EBUBEKİR SIDDIK PARLAK - İNÖNÜ ÜNİV. - MALATYA
3 - BURAKCAN ERÖZ - GAZİ ÜNİV. - ANKARA

87 KG
1 - ENSAR UĞUZ - EGE ÜNİV. - İZMİR
2 - MEHMET KORUCU - 9 EYLÜL ÜNİV. - İZMİR
3 - FERKAN DENİZMAN - PİRİ REİS ÜNİV. - İSTANBUL
3 - MELİKŞAH BELEN - ANKARA ÜNİV. - ANKARA
46 KG
1 - AYŞE BEYZA YILDIZ - ANADOLU ÜNİV. - ESKİŞEHİR
2 - SÜMEYYE İLOĞLU - ULUDAĞ ÜNİV. - BURSA
3 - RAHİME EYMEN BAKIR - MARMARA ÜNİV. - İSTANBUL
3 - SELİN POMAK - ACIBADEM ÜNİV. - İSTANBUL

57 KG
1 - HATİCE KÜBRA İLGÜN - ULUDAĞ ÜNİV. - BURSA
2 - TUĞBA AYVA - KIRIKKALE ÜNİV. - KIRIKKALE
3 - ŞEVVAL NUR TURAN - NAMIK KEMAL ÜNİV. - TEKİRDAĞ
3 - ŞEYMA SATILMIŞ - HACI BEKTAŞ-I VELİ ÜNİV. - NEVŞEHİR
2. GÜN SONUÇLARI - 12 Mayıs 2017, Cuma
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
54 KG
1 - MERT ERDOĞAN - KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİV.
2 - FARUK ORHAN - MERSİN ÜNİV. - MERSİN
3 - YUNUS DOĞAN - ULUDAĞ ÜNİV. - BURSA
3 - ÖMER FARUK KARDEŞ - ÜSKÜDAR ÜNİV. - İSTANBUL

63 KG
1 - M. MUSTAFA BAĞLAR - ATATÜRK ÜNİV. - ERZURUM
2 - MEHMET KANİ POLAT - MARMARA ÜNİV. - İSTANBUL
3 - OĞUZALP ANGIN - ORDU ÜNİV. - ORDU
3 - YAVUZHAN URGAÇ - DOKUZ EYLÜL ÜNİV. - İZMİR

74 KG
1 - M. EMİN YILDIZ - GAZİ ÜNİV. - ANKARA
2 - GÖKHAN COŞAR - ANKARA ÜNİV. - ANKARA
3 - BARIŞ DAĞ - CELAL BAYAR ÜNİV. - MANİSA
3 - BEKTAŞ GÖKALP - ULUDAĞ ÜNİV. - BURSA
49 KG
1 - ESRA GÜL - KOCAELİ ÜNİV. - KOCAELİ
2 - SEMRA YILDIRIM - CELAL BAYAR ÜNİV. - MANİSA
3 - TUĞÇE AVCI - KIRIKKALE ÜNİV. - KIRIKKALE
3 - SAFİYE POLAT - GAZİ ÜNİV. - ANKARA

62 KG
1 - HAVVA BURÇE GÖÇMEZ - MARMARA ÜNİV. - İSTANBUL
2 - NUR DEMİR - TRAKYA ÜNİV. - EDİRNE
3 - FULDEN GÖKALP - KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİV.
3 - BETÜL BAKIR - KOCAELİ ÜNİV. - KOCAELİ

73 KG
1 - EBRU YÜMLÜ - EGE ÜNİV. - İZMİR
2 - BİLGENUR SARITAŞ - GEDİK ÜNİV. - İSTANBUL
3 - ZEYNEP ÇELİK - BALIKESİR ÜNİV. - BALIKESİR
3 - FATMA NUR YAŞAR - ERCİYES ÜNİV. - KAYSERİ
3. GÜN SONUÇLARI - 13 Mayıs 2017, Cumartesi
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
68 KG
1 - UMUT BEGEÇ - CELAL BAYAR ÜNİV. - MANİSA
2 - HAKAN KAVURAT - KOCAELİ ÜNİV. - KOCAELİ
3 - TUGAY PARTLAK - ATATÜRK ÜNİV. - ERZURUM
3 - ENES MADAK - ANADOLU ÜNİV. - ESKİŞEHİR

+87 KG
1 - KAAN KILIÇ - EGE ÜNİV. - İZMİR
2 - TOLUNAY KARA - CELAL BAYAR ÜNİV. - MANİSA
3 - M. RECEP ÇETİNKAYA - AKDENİZ ÜNİV. - ANTALYA
3 - M. EMİN KOCAMAN - KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİV.
53 KG
1 - SUDE BURCU - CELAL BAYAR ÜNİV. - MANİSA
2 - MAKBULE NUR KORUCU - EGE ÜNİV. - İZMİR
3 - CEREN ÖZBEK - HACETTEPE ÜNİV. - ANKARA
3 - GÜLTEN BEBEK - KIRIKKALE ÜNİV. - KIRIKKALE

67 KG
1 - KÜBRA KIYI - ATATÜRK ÜNİV. - ERZURUM
2 - BEYZA NUR KILIÇ - YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. - ANKARA
3 - ÖZNUR BAŞARIR - BÜLENT ECEVİT ÜNİV.
3 - ŞERİFE AYTÜRK - SELÇUK ÜNİV. - KONYA

+73 KG
1 - AYŞE ASMA - TRAKYA ÜNİV. - EDİRNE
2 - ESRA ZEREN - KIRKLARELİ ÜNİV - KIRKLARELİ
3 - ŞİRİN ALPTEKİN - BÜLENT ECEVİT ÜNİV. - ZONGULDAK
3 - ŞAHSENEM YARPAZOĞLU - BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİV. - BALIKESİR




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+