Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



Müsabaka Sonuçları

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
6 - 8 Temmuz 2017 | Antalya

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 6 Temmuz 2017, Perşembe
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
33 KG
1 - MERT DÖNMEZ - ANKARA ADLİYE SK
2 - MERDAN ÇALIK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
3 - ÖMER FARUK ŞEN - İSTANBUL ÖNCÜ SK
4 - EGE MUTLU - EDİRNE BELEDİYE SK
5 - GÖKDENİZ BİLİCİ - ANKARA AVRUPA SPOR SANATI SK
6 - YUNUS EMRE TAŞ - GAZİANTEP AKADEMİ SK
7 - ALİ CEYHAN - BİLECİK DODURGA SK
8 - MELİH GEZER - TOKAT NİKSAR BLD. SK

41 KG
1 - ZEYNEL FIRAT TANRIVERDİ - İZMİR KOÇOĞLU SK
2 - ÖMER ÜNLÜSOY - ANKARA ADLİYE SK
3 - DENİZ TANRIVERDİ - İZMİR KOÇOĞLU SK
4 - ALİ OSMAN ÜSTÜN - BİLECİK DODURGA SK
5 - ERCAN GÜVEN - ERZURUM ANADOLU FORM SK
6 - HAYDAR IŞIK - KIRŞEHİR AYYILDIZ SK
7 - ERHAN ARABACI - İSTANBUL YAVUZ SULTAN SK
8 - MEHMET ÖKSÜZ - BURSA ORBAY SK

49 KG
1 - KADİR ŞANTAŞ - ANKARA MRK İMAM HATİP SK
2 - ÖMER YASİN ORHAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
3 - ERAY ÇAP - İZMİR-BUCA BLD. SK
4 - MELİH YILDIRIM - ANKARA POLAT SK
5 - M. SALİH ÇELİKTEN - İSTANBUL SİLİVRİ EREL SK
6 - M. ALPEREN KÜPELİOĞLU - İSTANBUL SİLİVRİ EREL SK
7 - KAAN ÖZTAŞ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. SK
8 - BERKİN GÜVENDİK - ANKARA ÇANKAYA SAVUNMA SANATLARI SK
29 KG
1 - ALEYNA DEMİR - ANKARA SEVEN SK
2 - HATİCE BENGÜ DAĞ - UŞAK EŞME TUĞRA SK
3 - EBRAR KÖSE - ANKARA BİRLİK TKD SK
4 - TUĞBA NUR BİÇER - KOCAELİ DURUKAN SK
5 - ASLI AÇIKGÖZ - KARABÜK ÇINAR SK
6 - EYLÜL ÇETİN - İSTANBUL ESENLER YAVUZ SELİM SK
7 - SELİN BURÇOĞLU - ZONGULDAK KDZ. EREĞLİ TKD SK
8 - FATMA ZEHRA DOĞAN - KARAMAN AKADEMİ SK

37 KG
1 - FATMA EYLÜL KOCA - BARTIN ALTUĞ SK
2 - AZRA ÇAVUŞ - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
3 - HİRANUR BAYRAKTAR - ANKARA FERDİ
4 - ÖYKÜ ÖZBEY - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
5 - NİSA İMAMOĞLU - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD. SK
6 - SÜMEYYE KILAVUZOĞLU - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD. SK
7 - MERYEM ELİF İYİN - İZMİR KEMALPAŞA TKD SK
8 - ESRA BAYRAK - ZONGULDAK KDZ. EREĞLİ TKD SK

44 KG
1 - TUĞÇE CANKURT - ANKARA ADLİYE SK
2 - ŞEFİKA ÇAKAL - KIRKLARELİ ERGİN SK
3 - EDANUR ÇELİK - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
4 - H. NESLİHAN KILINÇ - MALATYA BATTALGAZİ HEM.
5 - MERVE GÜL ÖZLÜ - KAYSERİ ALTUNSPOR SK
6 - İREM TANER - ANKARA POLATLI TKD SK
7 - ELİF ILGIN ÖZTABAK - ANKARA İLBANK SK
8 - CEYDA ŞAFFAK - BURSACHÜRRİYET GSK
2. GÜN SONUÇLARI - 7 Temmuz 2017, Cuma
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
37 KG
1 - ÖMER DELİBAŞLAR - İZMİR KOÇOĞLU SK
2 - KORAY YİĞİT ÖZTÜRK - ANKARA SEVEN SK
3 - ÖMER FARUK ŞENEL - ANKARA SEVEN SK
4 - DURMUŞ GÜN - KAYSERİ FATMA MUSTAFA HASÇALIK PLATO SK
5 - MERTCAN ÇİÇEK - ANKARA KARTAL TAEKWONDO SK
6 - ENES MALİK GÖKMEN - SAMSUN ASLAN SK
7 - İBRAHİM COŞAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8 - YUSUF KILIÇ - ANKARA SEVEN SK

45 KG
1 - FURKAN KADİR GÜREL - İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
2 - BİLAL KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - HÜSEYİN CENGİZ SARAÇ - İSTANBUL SİLİVRİ EREL SK
4 - TAHA KARPUZOĞLU - İSTANBUL MALTEPE ORHAN YENMİŞ SK
5 - ŞEVKİ AĞIRMAN - ERZURUM AZİZİYE SK
6 - MUHAMMET EMİN ŞAHİN - GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL HEM SK
7 - CEMİL TARIK ALTINGÖZ - SAMSUN KAVAK SK
8 - OMNUR KADİR KILIÇ - İZMİR SEFERİHİSAR SK

53 KG
1 - MAHMUT KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR SK
2 - OĞUZ TOKGÖZ - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
3 - İSA BERK KASAP - İZMİR TED İHTİSAS SK
4 - BEDİRHAN AKDENİZ - ERZİNCAN RELAX SK
5 - BARAN HAKAN AVCI - ESKİŞEHİR SARAR SK
6 - SEBAHATTİN AVCİM - ADANA AKDENİZ KARTALI SK
7 - MUHAMMET ATEŞ - KAYSERİ KILIÇAY SK
8 - UMUT AYAŞ - ANKARA POLAT SK

61 KG
1 - YASİN YETİŞ KAPTAN - İSTANBUL BAĞCILAR BLD. SK
2 - MEHMET ERDOĞAN - OSMANİYE 7 OCAK SK
3 - BATUHAN ÇAKMAK - ORDU ZİRVE SK
4 - BUĞRA GÖÇER - TOKAT NİKSAR BELEDİYE SK
5 - YUNUS ACIOĞLU - MERSİN ZİRVE SK
6 - ÇAĞIN GÜVENDİK - ANKARA ÇANKAYA SAVUNMA SANATLARI SK
7 - SERDAR GÜZEL - GAZANTEP YAVUZELİ SK
8 - ABDULKADİR TURAL - İSTANBUL YAVUZ SULTAN SK
33 KG
1 - ELİF SU GENÇYILMAZ - ANKARA BİRLİK TKD SK
2 - NAZLI İREM DİNÇ - ANKARA POLAT SK
3 - SİMANUR SEMERCİ - ANKARA VADİ GENÇLİK SK
4 - BENGİSU IŞIKKAYA - ANKARA ULUSLARARASI KUZEY SK
5 - BAHAR AYDIN - ANTALYA PROF. İHSAN KOZ İ.O. SK
6 - FERİDE SEVAL AKGÜL - İZMİR İMAM HATİPLİLER GSK
7 - ŞEYDANUR ÖZTÜRK - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD. SK
8 - ELİF ÇAPAR - KARAMAN ÖZEL İDARE SK

41 KG
1 - ZEYNEP TAŞKIN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - ZEHRA ALTUN - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD. SK
3 - İDİL ZAFER - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
4 - HAYRUNNİSA İZMİR - SİİRT İLİ GENÇLİK VE SK
5 - AYÇE YÜKSEL - ANKARA EGO SK
6 - NAZLI ŞAKAR - SAMSUN KAVAK GENÇLİK VE SK
7 - AYŞENUR KONAKÇI - ANKARA ÖNDER SK
8 - ZEYNEP İNCE - KIRKLARELİ SK

47 KG
1 - IŞIL ZAFER - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
2 - ESMA NUR ERSOY - ANKARA ASKİ SK
3 - FATIMA ZEHRA KILINÇ - İSTANBUL YAVUZ SULTAN SK
4 - ŞENİZCAN ARAS - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
5 - NİSA NUR ORAL - KOCAELİ DURUKAN SK
6 - ÖZGE ÖZBEY - MERSİN OLİMPİK YETENEKLER SK
7 - ZEHRA TÜRKOĞLU - NEVŞEHİR GHSİM
8 - AYLİN ŞEN - SAMSUN ASLAN SK
3. GÜN SONUÇLARI - 8 Temmuz 2017, Cumartesi
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
57 KG
1 - İBRAHİM UĞUR KAMBUROĞLU - ANKARA BİRLİK TKD SK
2 - ALİCAN TOPRAK - BARTIN GENÇLİK MRK. GSK
3 - İSMAİL BURAK KÖKSAL - KOCAELİ DURUKAN SK
4 - FATİH EMRE MÜLAZIMOĞLU - KONYA GHSİM SK
5 - GÖKHAN EMRE KESGİN - SAMSUN DO GSK
6 - ÖMER KALINER - HATAY KARASOPA TKD SK
7 - OZAN TOYTOĞLU - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
8 - AHMET GAZİ KUZULUK - ANKARA İMPARATOR TKD SK

65 KG
1 - AHMETCAN TİMAĞUR - İSTANBUL G.O.P. BLD SK
2 - TALHA ENES KAMBER - KOCAELİ DURUKAN SK
3 - ALİ CAN ÖZEN - GAZİANTEP ŞAHİNBEY HEM. SK
4 - RAMAZAN ALTINTAŞ - KIRŞEHİR DEMİR SK
5 - METİN HASAN ŞENOĞLU - İSTANBUL YENİGÜN TKD SK
6 - MUSAB AYDIN - KONYA TSYD SK
7 - AHMETCAN AYDIN - VAN FERDİ
8 - MUHAMMED BUĞRAHAN GÖKER - ERZUURM ÖNCÜ SK

+65 KG
1 - İBRAHİM TUNCA - İSTANBUL TUZLA BLD SK
2 - ALİ KİRAZLI - DENİZLİ TUANA SK
3 - İSMAİL KARA - KAYSERİ EMNİYET SK
4 - DOĞAN BİÇİCİ - ÇANAKKALE ANAFARTALAT SK
5 - ALPEREN ABUŞ - ERZURUM AZİZİYE SK
6 - HAYRİ BAYRAM KABACALI - ZONGULDAK DEKA MADENCİLİK SK
7 - MUSTAFACAN KARAVİL - İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK SK
8 - UMUT CAN DEMİR - BOLU YİĞİT GENÇLİK SK
51 KG
1 - DİLARA KARTAL - ESKİŞEHİR DEMİR SK
2 - BEYZANUR MALKOÇ - DÜZCE MERT ASYA GSK
3 - NURCAN İLAYDA BAYRAKTAR - ANKARA DEMİR SK
4 - AYŞENUR ÇELİK - MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - İLAYDA ŞEN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
6 - MELİKE KOÇ - KAYSERİ EMNİYET SK
7 - EMİNE YALNIZ - YOZGAT FERDİ
8 - ZEYNEP ORAL - KOCAELİ DURUKAN GSK

55 KG
1 - AYŞE SILA KIRCAOĞLU - KASTAMONU FERDİ
2 - RABİA KAYA - MALATYA BATTALGAZİ BLD SK
3 - CEYDA AKAGÜNDÜZ - İZMİR BUCA BLD SK
4 - ŞEYMA GÜNGÖR - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
5 - KEVSER İLİKÇİOĞLU - G.ANTEP BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - SILA ECE EROL - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY ŞAMPİYON SK
7 - REYHAN AYAZ - GİRESUN GHSİM
8 - ZEYNEP ŞEYMA TURHAN - ESKİŞEHİR DEMİR SK

59 KG
1 - HURİYE NUR ERGİN - İSTANBUL YAVUZ SK
2 - HÜLYA BULUT - KAYSERİ EMNİYET SK
3 - SILANUR GENÇER - ESKİŞEHİR SARAR SK
4 - BUSE EŞİT - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
5 - HİLAL MERYEM YAĞCI - ARTVİN ARTVİNLİ GENÇLER SK
6 - İLAYDA ÇEVİK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - HACER ÇİFTÇİ - ANKARA ASİL GENÇLİK SK
8 - NAZLICAN ÖZCİHAN - ARTVİN GÖKTAŞ GSK

+59 KG
1 - BENGÜSU YILMAZ - SAMSUN TERME GENÇLİK HİZ. VE SK
2 - EKİN SU ÖNER - ANKARA POLAT SK
3 - CEREN TUNA - BİLECİK DODURGA SK
4 - AYŞE EYLÜL BAYGÜN - YALOVA BELEDİYE GSK
5 - BEFİN KARDEŞOĞLU - DİYARBAKIR DİCLEKENT SK
6 - AYSEL NUR SAĞLIK - ANKARA ADLİYE SK
7 - CEREN GAZİ - MANİSA TURGUTLU BAŞAR AYYILDIZ SK
8 - MELEK KILIÇ - ANKARA ÇINAR SK




© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42