Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Samsun
7 - 11 Eylül 2017 | Yaşar Doğu Spor Salonu

1. GÜN SONUÇLARI - 7 Eylül 2017, Perşembe
Genç Erkekler
51 KG
1 - OSMAN TÜRKER KÖSE - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
2 - MUSTAFA KARSANDI - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MUHAMMED TALHA ŞEN - İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK SK
3 - EMİR YUMURTACI - EDİRNE BLD SK
5 - KADİR YALDIZ - KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD SK
6 - BURAK ÖLMEZ - GAZİANTEP GAZİŞEHİR SK
7 - LOKMAN DOĞAN - ERZURUM AZİZİYE BLD SK
8 - AHMET TALHA İNAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK

55 KG
1 - AHMET KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - KEMAL KÜLÜK - ANKARA İLBANK SK
3 - MUHAMMED KAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ONUR NAS SAMSUN TERME GENÇLİK HİZ. SK
5 - MEHMET ALİ KILIÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - BARIŞ EŞİYOK - GAZİANTEP GSİM SK
7 - MURAT ENSARİ - GAZİANTEP GSİM SK
8 - CANER DOĞANAY - SAMSUN DO GSK

63 KG
1 - NESİM KÜSKÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MEHMET KAAN ŞENKURU - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BLD KAĞIT SK
3 - MUHAMMET FURKAN DEMİRCİ - ANKARA FERDİ
3 - YUSUF ARAS - ESKİŞEHİR SARAR SK
5 - AHMET CAN UZ - TRABZON PELİTLİ BLD YENİ SK
6 - DOĞUKAN DOĞAN - İZMİR BUCA BLD SK
7 - RAMAZAN KÖSE - ANKARA ADLİYE SK
8 - MUHAMMET ALİ HEBİLOĞLU - SAKARYA FERDİ
2. GÜN SONUÇLARI - 8 Eylül 2017, Cuma
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1 - MEHMET ORAL - BİLECİK DODURGA SK
2 - OĞULCAN ÇALIK - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
3 - MERT BÜYÜKDUMAN - ANKARA SEVEN SK
3 - İBRAHİM TÜRKAY AKKUŞ - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK
5 - ENVER NAZLI - ANKARA İLBANK SK
6 - SAMET ÇELİK - KARAMAN PERFORMANS SK
7 - ORHAN ENSARİ - GAZİANTEP GSİM SK
8 - VEDAT CAN İLBASAN - İSTANBUL YAVUZ SK

59 KG
1 - MERTCAN DOLMACI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - BURKAY GÜVEN - İSTANBUL FERDİ
3 - ONUR TALHA SOYKAN - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
3 - ONUR MEŞE - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - BURAK UYGUR - ANKARA SEVEN SK
6 - M. MUSTAFA GÜNDOĞDU - ANTALYA FERDİ
7 - RESUL AYDOĞDU - ANKARA KARTAL TKD SK
8 - YUSUF ATASOYU - İSTANBUL CİHAN SK
52 KG
1 - AHSEN ŞENGÜN - SAMSUN İLKADIM BLD SK
2 - EDA GÜLTEN - İSTANBUL YAVUZ SULTAN SK
3 - S. NUR ÖZDEMİR - MALATYA UÇARLAR SK
3 - HAVVA NUR ARSLAN - İZMİR BORNOVA BLD SK
5 - ELANUR ÇELK - SAMSUN İLKADIM BLD SK
6 - NAZMİYE GÜNLÜ - MANİSA SARUHANLI BLD SK
7 - ELİF GÜL - NİĞDE DÜNYA SK
8 - ELİF NUR ÇELİK - SAMSUN POLİSGÜCÜ SK

63 KG
1 - HURİ KORKUT - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SENA NUR ERTÜRK - İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
3 - MİNE KARAKAÇAN - EDİRNE BLD SK
3 - ZÜLAL ALTIN - KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BLD KAĞITSPOR
5 - MELİKE ÇİFTÇİ - ESKİŞEHİR MEGA SK
6 - SÜMEYYE NUR ERGİN - KIRKLARELİ ERGİN SK
7 - HELİN BİÇEN - İZMİR ATAK SK
8 - GÜL SUDE KARAMUKOĞLU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. GÜN SONUÇLARI - 9 Eylül 2017, Cumartesi
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1 - GÖRKEM POLAT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - HASAN YOĞURT - İSTANBUL GOP ERDOĞAN TKD SK
3 - ÖMER FARUK ÖZCAN - ANKARA İLBANK SK
3 - SERCAN CELİL YAŞAR - KOCAELİ GÖLCÜK BLD SK
5 - FATİH ÖZTÜRK - YALOVA BLD SK
6 - HALİL İBRAHİM GÜNDOĞDU - KOCAELİ SALON SPORLARI KULÜBÜ
7 - İSMAİL HAKKI ŞEN - MALATYA MENEKŞE SK
8 - OĞUZHAN BAŞ - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK

68 KG
1 - SAMET ERKOVAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ONUR ERZAN - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞIT SK
3 - NECMİ BEKTAŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - SALİH ÇETİNKAYA - ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İ.O. SK
5 - KENAN IŞIK - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - HALİS ESMERAY - G.ANTEP NİZİP M. AKİF ERSOY HLK EĞT
7 - MUHAMMET ZÜLFÜ AYDIN - ELAZIĞ BLD ULAŞIM SK
8 - ONUR KARAKÜTÜK - ANKARA MAVİŞ TKD SK
46 KG
1 - İKLİMA BETÜL KARAKUŞ - SİVAS ALTIN YUMRUK SK
2 - AYŞE AKARKEN - ANKARA KANKA TKD SK
3 - MENSURE ALKAN - ANKARA BARIŞ ÖZEL GSK
3 - HİLAL KAYA - KIRKLARELİ ERGİN SK
5 - HAVVANUR CAN - KONYA MERAM BLD SK
6 - GÖRKEM NUR BOSTANCI - İSTANBUL YAVUZ SULTAN SK
7 - SILA PALİT - YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SK
8 - TUĞÇE KADER ESEN - İSTANBUL TUZLA BLD SK

49 KG
1 - SALİHA KÜÇÜKSOLAK - KONYA TSYD SK
2 - SILA EZGİ YAĞCI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - EYLÜL ALEYNA ÜNVERDİ - ANTALYA FERDİ
3 - DERYA EŞME - EDİRNE BLD SK
5 - MELİSA KARSANDI - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - NAZMİYE KARAAĞAÇ - BURSA SK
7 - DİLARA ALEYNA ÇELİK - DÜZCE MERT ASYA GSK
8 - ZEHRA ABAY - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4. GÜN SONUÇLARI - 10 Eylül 2017, Pazar
Genç Bayanlar
42 KG
1 - EMİNE GÖĞEBAKAN - ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK
2 - VİLDAN KILIÇ - ANKARA PTT SK
3 - TUĞBA TİKEN - ADANA ALTINKOZA TKD SK
3 - SEHER ŞEN - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
5 - MERVE KEKEÇ - OSMANİYE 7 OCAK SK
6 - AYŞE KARACA - BİLECİK DODURGA SK
7 - MEHTAP ÇAKIR - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
8 - GİZEM KARAHAN - MERSİN YENİŞEHİR İHT. SK

44 KG
1 - AKKADIN NUR ÖZDEMİR - KAYSERİ EJDER SK
2 - ALEYNA BURSA - BİLECİK BOZÜYÜK İDMAN YURDU SK
3 - EDANUR KOÇBİLECİK - 1308 OSMANELİ BLD SK
3 - İREM BEKDAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - ARİFE ELKİT - SAMSUN İLKADIM BLD SK
6 - MELEK ARSLAN - BURSA İNEGÖL KAFKAS SK
7 - HANDE AKYOL - İSTANBUL YAVUZ SK
8 - ZEYNEP DOĞAN - KARAMAN GENÇLİK VE SK

55 KG
1 - TUĞBA YILMAZ - ANKARA EGO SK
2 - HACER EYİ - ANKARA BİRLİK TKD SK
3 - YAĞMUR AYDIN - ESKİŞEHİR SARAR SK
3 - KÜBRA AYDIN - SAMSUN İLKADIM BLD SK
5 - MELİKE ÖZKAN - İZMİR BORNOVA BLD SK
6 - CANSU İSKENDER - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD KAĞIT SK
7 - BEYZA DURAN - İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
8 - MERYEM ŞENLİK İSTANBUL TUZLA BLD SK

59 KG
1 - AYŞENUR ÖZCAN KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - MİHRİMAH SARIKAYA - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - PELİN GÖKÇE YÜKSEL - İZMİR BORNOVA BLD SK
3 - RABİA YILMAZ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
5 - BÜŞRA SOY - MUĞLA KAVAKLIDERE BLD SK
6 - ZEYNEP AKTAŞ - İZMİR YURTSEVER GENÇLİK VE SK
7 - SİBEL ESİN SARAÇ - BURSA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK SK
8 - YAREN GEDİK - MALATYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK

+68 KG
1 - ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - TUBA DONUKARA - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - BEYZA BASMA - ANKARA ASKİ SK
3 - AYŞE SENA AYTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - HÜMEYRA KAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
6 - AYLİN KAYA - İSTANBUL GOP ERDOĞAN TKD SK
7 - SEMANUR DOĞAN - ANKARA POLAT EĞT KÜLTÜR TKD SK
8 - ALEYNA AKÇAY - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
5. GÜN SONUÇLARI - 11 Eylül 2017, Pazartesi
Genç Erkekler Genç Bayanlar
73 KG
1 - H. BERAT DEMİRCİOĞLU - İSTANBUL ÖZDEMİR UZAKDOĞU SPORLARI SK
2 - BEYTULLAH YILMAZ - ELAZIĞ KOVANCILAR HAZAR SK
3 - ABDULLAH TALHA DANIŞ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - HALİT FARUK ACAR - KOCAELİ DURUKAN GSK
5 - SAVAŞ TAŞTEKİN - ANKARA EFSANE 2 SK
6 - RASİM OKUR - SAMSUNÇARŞAMBA SK
7 - FIRAT KAYA - İSTANBUL UZUNÇAVDAR SK
8 - HAMZA AKİF KILIÇASLAN - İSTANBUL GOP BLD SK

78 KG
1 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA ADLİYE SK
2 - SAMED MUHAMMED DUYGULU - YOZGAT SORGUN BLD SK
3 - MELİH YILMAZ - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
3 - MURAT YAKAN - YALOVA TKD İHT. SK
5 - TURHAN KADİR KARADENİZ - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
6 - AHMET YILMAZ - ADANA EJDER TKD SK
7 - MEHMET DEVLET KAYRICI - ÇORUM SUNGURLU BLD SK
8 - ANIL ERKİN ZERAY - NEVŞEHİR VOLKAN GSK

+78 KG
1 - EMRE KUTALMIŞ ATEŞLİ - TOKAT BLD PLEVNE SK
2 - MUHAMMED EMİN AÇIKGÖZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - BERKANT KARA - KIRKLARELİ FERDİ
3 - RECEP TAYYİP KILIÇ - YOZGAT ZİNDE SK
5 - İSMAİL KORUK - AYDIN GÜLER TKD SK
6 - OKTAY ÇETKİN - BİNGÖL YÜKSELEN SK
7 - BURHAN BURAK ŞENGÜL - İSTANBUL SANCAKTEPE BİRLEŞİM SK
8 - EMİRKAN MASATLI - ANKARA KARTAL TKD SK
68 KG
1 - ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SİMGE ÖZCAN - İSTANBUL YAVUZ SK
3 - ASLIHAN ÖZTÜRK - ANKARA ADLİYE SK
3 - MELİHAT BACAKSIZ - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SK
5 - MERVE KAN - ADANA TEZEL ASLANLAR SK
6 - TUĞÇE YEŞİLÇİMEN - İSTANBUL FERDİ
7 - BERRA NUR ÇİFTCİ - İSTANBUL BEYKOZ BLD SK
8 - AYŞEGÜL KAYA - MALATYA BATTALGAZİ HALK EĞT SK




  WTF Dünya Sıralaması









Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+