Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



Müsabaka Sonuçları

Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
30 Kasım - 3 Aralık 2017 | Isparta

Takım Sıralaması
Genel Erkekler Bayanlar
1. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4. ANKARA ADLİYE SK
5. ANKARA EGO SK
1. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ANKARA ADLİYE SK
4. İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İO SK
1. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ANKARA EGO SK
4. ANKARA ADLİYE SK
5. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 30 Kasım 2017, Perşembe
Erkekler Bayanlar
58 KG
1. CİHAT ÇAKMAK- İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. MUHAMMED TALHA ŞEN - İSTANBUL ÖNCÜ SK
3. SELİMCAN DAĞISTANLI - ERZURUM ANADOLU FORM SK
3. MERTCAN ÇELİK - ISPARTA YALVAÇ ÇINAR SK
5. SUAT PAR - KARABÜK ÇINAR SK
6. FATİH ENGİN AYDEMİR - ISPARTA ERBİL SK
7. ÖMER FARUK KARDEŞ - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8. FEHMİ ÜNLÜ - MUĞLA KAVAKLIDERE BLD SK

68 KG
1. BERKAY AKYOL- İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. BARIŞ DAĞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. EMRE ERSÖZ - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
3. SAMET ERKOVAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. MUSTAFA KAYA - ORDU MOR BEYAZ SK
6. ANIL ÖZCAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
7. ONUR ERZAN - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD. KAĞIT SK
8. HARUN AYYILDIZ - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
49 KG
1. HANİFE AYAN - ANKARA ADLİYE SK
2. KÜBRA DÜRDANE ÇAKIR - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ESRANUR DURAK - ANKARA DEMİR SK
3. SEVGÜL KOÇ - KAYSERİ EMNİYET SK
5. FATMA KELEŞ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6. İLAYDA KARDELEN ÇİFTÇİ - DENİZLİ B.ŞEHİR BLD SK
7. NURSENE USTA - ORDU YENİ DOĞUŞ SK
8. BÜŞRA DEMİR - ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İ.O. SK

67 KG
1. KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. ESRA NUR ERDEN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. TUĞBA TORLAK - ANKARA EGO SK
3. HÜMEYRA KAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5. ZÜLAL ALTIN - KOCAELİ B.ŞEHİR BLD. KAĞIT SK
6. K. SENA SARILAR - KONYA ÇATALHÖYÜK ÇUMRA BLD SK
7. ELİF GÜL ÇARKCI - ESKİŞEHİR SARAR SK
8. MERVE KAN - ADANA TEZEL ASLANLAR SK
2. GÜN SONUÇLARI - 1. Aralık 2017, Cuma
63 KG
1. HAKAN REÇBER- İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. UMUT BEGEÇ- İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. MUHAMMED ALİ AZAKLI - RİZE KAÇKAR SK
3. DOĞAN DEMİR - SAMSUN KAVAK SK
5. RESUL AYDOĞDU - ANKARA KARTAL TKD SK
6. BERAT ARIK - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
7. SEMİH CAN GÜL - KAYSERİ EMNİYET SK
8. OKTAY ERSÖZ - İSTANBUL KILIÇ TKD SK

87 KG
1. İLKER TANRINIAN- İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. SELMAN NEZİR - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
3. MERTCAN KELEN - KASTAMONU TKD AKADEMİ SK
3. AYSBERG ŞAMİL ÖNLÜ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. FURKAN ÖZKAN - İSTANBUL ÖNCÜ SK
6. BERKECAN ÇERKEZ - ADANA ÇUKUROVA TKD SK
7. MEHMET OKTAY GÜLER - HATAY EGE SK
8. AYKUT ALTUN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER GSK
53 KG
1. TUĞBA YILMAZ - ANKARA EGO SK
2. GÜLHANIM YEŞİLDAL - BİLECİK BOZÜYÜK TEPE SK
3. YAĞMUR KORKUT - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ELİF DİNÇER - ANKARA BİRLİK TKD SK
5. SİMAY TORUN - KONYA SELÇUKLU BLD SK
6. SUDE BURCU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7. HÜLYA EDA KIRANŞAL - ANKARA CAN KARAKUŞAK SK
8. HATİCE ÇAĞLAYAN - ESKİŞEHİR SARAR SK

57 KG
1. TUĞBA AYVA - ANKARA EGO SK
2. GÜLSÜM GÜLTEKİN - BİLECİK BOZÜYÜK TEPE SK
3. HACER EYİ - ANKARA BİRLİK TKD SK
3. SEZEN ŞEVİK- İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. MELİSA NUR UYSAL - KONYA MERAM BLD SK
6. MERVE NEHİR ÇİÇEK - BURSA HAREKETLİ YAŞAM MERKEZİ SK
7. ELİF ABAY - İSTANBUL TUZLA BLD SK
8. EMİNE NUR PALAZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. GÜN SONUÇLARI - 2 Aralık 2017, Cumartesi
54 KG
1. DENİZ DAĞDELEN- İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. BEDİRHAN SELVİ - ANKARA BİRLİK TKD SK
3. R. İSHAK TÜRKSAYAR- İSTANBUL TUZLA BLD SK
3. SELÇUK AKBAŞ - KARAMAN PERFORMANS SK
5. MUHAMMED BEYGİRLİOĞLU - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
6. BÜNYAMİN YAVUZ - İSTANBUL BAĞCILAR OLİMPİK SK
7. FEVZİ ARDA DURU - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8. SAMET AYAZ - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY ŞAMPİYON SK

74 KG
1. KUTAY ÇEKEM - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. DOĞUHAN ÖZTÜRK - ANKARA ADLİYE SK
3. UMUTCAN ÇALIŞKAN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. TAYFUR ŞAHİN - ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İ.O. SK
5. FAHRETTİN ERTEN - ESKİŞEHİR SARAR SK
6. İBRAHİM AK - ADANA MAVİ LACİVERTLİM SK
7. ONUR MAHMUTOĞLU - KASTAMONU TÜRK TELEKOM SK
8. MERT ÇİÇEK - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
46 KG
1. SILA EZGİ YAĞCI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. SÜMEYYE İLOĞLU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. TUĞÇE KADER ESEN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3. HİRA NAZMİYE ÖZMEN - BALIKESİR KARAGÖZOĞLU İÖO SK
5. İREM BEKDAŞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6. BUSE ÖZTÜRK - SAKARYA ATAKAN TKD SK
7. MELİSA YALCI - SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SK
8. MİHRİBAN AKTAŞ - ADANA ŞAKİRPAŞA HLK EĞT. SK

73 KG
1. SUDE BULUT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. BEYZA NUR KILIÇ - ANKARA POLAT EĞİTİM KÜLTÜR SK
3. İKLİMA RABİA YILMAZ - ANKARA DEMİR SK
5. ÜMMÜ ÖZCAN - ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İ.O. SK
6. DİLARA ARSLAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7. BUKET AKTAŞ - KONYA UZAKDOĞU İHTİSAS SK
8. ÖZLEM KUŞCAN - İSTANBUL TUZLA BLD SK
4. GÜN SONUÇLARI - 3 Aralık 2017, Pazar
80 KG
1. HÜSEYİN KARTAL ADLİYE SK
2. İSMET BEGEÇ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. SERGEN CURABAZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. BERK CAN SÜNGÜ - - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. MUAZ YETİMOĞLU - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
6. RAMAZAN ENES AKSAKAL - ANKARA BİRLİK TKD SK
7. MEHMET ALPEREN KOÇ - İSTANBUL ÖNCÜ SK
8. MUHAMMED EREN ÜLGEN - İSTANBUL BAHÇELİEVLER GSK

+87 KG
1. M. EMİN AÇIKGÖZ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. M. RECEP ÇETİNKAYA - ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İO SK
3. OĞUZHAN GEÇER - ORDU MOR BEYAZ SK
3. MEHMET KORUCU - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5. ENGİN KÖŞNEK - İSTANBUL BAHÇELİEVLER GSK
6. KÜRŞAT UYSAL - MUĞLA GENÇLİK VE SK
7. ALİ CAN - KARAMAN PERFORMANS SK
8. AHMET ANIL AFACAN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
62 KG
1. ALEYNA YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. DURDANE DİKEN - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3. IŞIL KAPTAN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. ASLIHAN ÖZTÜRK - ANKARA ADLİYE SK
5. SAFİYE POLAT - ANKARA EGO SK
6. BÜŞRA SOY - MUĞLA KAVAKLIDERE BLD SK
7. MİHRİMAH SARIKAYA - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8. MERVE SEVİNÇ - HATAY LİDER AKADEMİ GSK

+73 KG
1. EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2. ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3. İLAYDA BULUT - BOLU YİĞİT GSK
3. KÜBRA SAĞLAM - SAKARYA ATAKAN TKD SK
5. BEYZA NUR İĞDE - MERSİN METE SK
6. İREM CERAN BİLECEN - ANKARA SEVEN SK
7. REFİKA AKANAY MAYUK - ADANA MAVİ KAPLANLAR SK
8. AYŞE PINAR DEMİR - İSTANBUL ÜMRANİYE KAHRAMAN SK


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42