Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :


Müsabaka Sonuçları

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Antalya
10 - 14 Ocak 2018 | 10.000 Kişilik Spor Salonu

1. GÜN SONUÇLARI - 10 Ocak 2018, Çarşamba
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1 - Ömer Yasin Orhan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ozan Ersoy - Samsun Do GSK
3 - Muhammed Emin Alıcı - Kayseri Yay Tan Say SK
3 - Furkan Kadir Gürel - İzmir Efsane Genclik SK
5 - Burak Ölmez - Gaziantep Belediye SK
6 - İsmail Hakkı Şen - Adana Çetin Topçuoğlu SK
7 - Abdulah Orhan Şimşek - GaziAntep GSİM SK
8 - Yunus Emre Üngör - GaziAntep Sahinbey Hlk Eğt SK

68 KG
1 - Deniz Kurt - Ankara Adliye SK
2 - Seydi Vakkas Dağdelen - G.Antep Şahinbey Bld SK
3 - Batuhan Gül - Uşak Eşme Tuğra SK
3 - Timuçin Şaşmaztin - İzmir Büyükşehir Bld SK
5 - Abdullah Polat - Ankara Ego SK
6 - Mustafa Yılmaz - İstanbul Tuzla Bld SK
7 - Ramazan Altıntaş - Kırşehir Pars SK
8 - Emirhan Kutsal - İstanbul Büyükşehir Bld SK
49 KG
1 - Elif Ilgın Öztabak - Ankara Ulaştırma SK
2 - Derya Eşme - Edirne Bld SK
3 - Duygu Kasırga - Kırklareli Ergin SK
3 - Saliha Küçüksolak - Konya TSYD SK
5 - Ayşe Şule Başkır - Ankara Aski SK
6 - Melisa Karsandı - Mersin Büyükşehir Bld SK
7 - Ceren Soytürk - İstanbul Bağcılar Bld SK
8 - Sude Namlı - İzmir Buca Bld SK

+68 KG
1 - Dilara Arslan - Ankara Adliye SK
2 - Beyza Basma - Ankara ASKİ SK
3 - Tuba Donukara - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Ayselnur Sağlık - Ankara Adliye SK
5 - Gülendam Unutmaz - Samsun Kaya GSK
6 - Aleyna Akçay - İstanbul Uzuncavdar SK
7 - Semanur Doğan - Ankara Polat Eğitim Kültür TKD SK
8 - Gaye Eriş - Eskişehir Sarar SK
2. GÜN SONUÇLARI - 11 Ocak 2018, Perşembe
Genç Erkekler Genç Bayanlar
55 KG
1 - Kemal Külük - Ankara Ulaştırma SK
2 - Mahmut Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Mert Çetin - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
3 - Mehmet Can Kurt - Samsun Kavak GSK
5 - Osman Türker Köse - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Abdullah Ömer Yarlı - İzmir DEU SK
7 - Eray Akbulut - Kocaeli 41 SK
8 - Muhammed Ganihan Aydın - Uşak Eşme Tuğra SK
52 KG
1 - Zeynep Şeyma Turhan - Eskişehir Kamer GSK
2 - Şenizcan Aras - Mersin Buyuksehir Bld SK
3 - Nisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK
3 - Havva Nur Arslan - İzmir Bornova Bld SK
5 - Ayşe Ebrar Duran - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
6 - Hülya Eda Kıranşal - Ankara Can Karakusak SK
7 - Şükran Arife Akdemir - İstanbul Rumelikavagi SK
8 - Gülse Polat - Adana Çetin Topçuoğlu SK

55 KG
1 - Emine Nur Palaz - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Dilara Kartal - Kamer GSK
3 - Nisa Özkaya - Yalova Altınova Bld SK
3 - Kübra Aydın - Samsun İlkadım Bld SK
5 - Hatice Kolçak - Düzce Mert Asya GSK
6 - Sinem Yalap - Kırklareli Ergin SK
7 - İlayda Aktay - Balıkesir Ferdi
8 - Melike Özkan - İzmir Bornova Bld SK
3. GÜN SONUÇLARI - 12 Ocak 2018, Cuma
Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
1 - Alihan Doğru - Ankara Adliye SK
2 - Alaattin Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Kerim Can Kurtulgil - Koçoğlu GSK
3 - Oğulcan Çalık - Sancaktepe Belediye SK
5 - Bilal Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Mestan Baytok - Kayapinar Hlk Eğt SK
7 - Orhan Ensari - Gaziantep Manas SK
8 - Ömer Delibaşlar - Koçoğlu GSK

59 KG
1 - Emre Altun - Ferdi
2 - Yunus Can Akkoyun - Ankara Adliye SK
3 - Onur Meşe - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Muhammed Talha Şen - Öncü SK
5 - Mehmet Ali Kılıç - İzmir Büyükşehir Bld SK
6 - Resul Aydoğdu - Kartal TKD SK
7 - Emir Bayansalduz - Doğuş SK
8 - Arslan Demir - Ankara Büyükşehir Bld SK
42 KG
1 - Emine Göğebakan - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Azra Çavuş - Flipper SK
3 - Seher Şen - Sancaktepe Bld SK
3 - Gözde Uzun - Tolga TKD SK
5 - Zehra Yılmaz - Karaman Özel İdare SK
6 - Seher Ülkü - Kırklareli SK
7 - Gizem Karahan - Mersin Yenişehir İht. SK
8 - Kadriye Dursun - Esenler Yavuz Selim SK

63 KG
1 - İkra Kayır - Ankara Ulaştırma SK
2 - Meryem Çakır - Menekşe Genclik Hizmetleri ve SK
3 - Ceren Tuna - Dodurga SK
3 - Elif Zengin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Nur Melisa Budak - Çalkan SK
6 - Begüm Ermantaş - Ferdi
7 - Zeliha Bozbuğa - Kayseri Emniyet SK
8 - Betül Fatma Çakır - Konya Selçuklu Bld SK
4. GÜN SONUÇLARI - 13 Ocak 2018, Cumartesi
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1 - Görkem Polat - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mehmet Oral - Dodurga SK
3 - Mehmet Akif Yavuz - Çarşamba Ayyıldız TKD SK
3 - Mesut Özeren - Samsun Polis Gücü SK
5 - Samet Çelik - Karaman Performans SK
6 - Batuhan Cenk Arslan - Karaman Performans SK
7 - Ferhat ali Kuy - İstanbul Basaksehir SK
8 - Celil Sercan Yaşar - Gölcük Belediye SK

63 KG
1 - Nesim Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mehmet Kaan Şenkuru - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
3 - Emre Birinci - Ferdi
3 - K. Mert Avcı - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Halil İbraim Sağlam - 41 SK
6 - Ahmet Can Uz - Ferdi
7 - Mehmet Turan - İstanbul Tuzla Bld SK
8 - Mirac Ethem Genç - Ferdi

+78 KG
1 - Emre Kutalmış Ateşli - Tokat Plevne Bld SK
2 - Muhammet Polat - G.Antep Sahinbey Hlk Eğt SK
3 - İmran ali Pustu - Gölcük Bld SK
3 - Ali Ekrem Yılmaz - İstanbul Pendik Bld SK
5 - Mehmet Alperen Koç - Öncü Gençlik SK
6 - Bekir Sami Güleç - Başar SK
7 - Berkant Kara - Ferdi
8 - Mahir Emre Sakallıoğlu - Samsun Polis Gücü SK
44 KG
1 - Vildan Kılıç - Ankara PTT SK
2 - Aleyna Demirel - Yigit Genclik SK
3 - Beyza Nur Güngör- İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Ruze Feyza Fidan - Aslan Genclik SK
5 - Hande Akyol - İstanbul Yavuz SK
6 - İclal Yılmaz - Karaman Genclik SK
7 - İrem Taner - Abdullah Soytürk SK
8 - Zehra Nur Çakmak - İstanbul GOP Bld SK

59 KG
1 - Ayşenur Özcan - Konya Selçuklu Bld SK
2 - Gözde Selin Kaya - Ankara Adliye SK
3 - Hacer Eyi - Ankara Adliye SK
3 - Belyanur Yılmaz - Gölcük Bld SK
5 - Şeyma Okulevi - Küçükçekmece Cankılıç SK
6 - Huriye Nur Ergin - İstanbul Yavuz SK
7 - İrem Baysal - Ankara PTT SK
8 - Gizem demirkol - Trakya GSK
5. GÜN SONUÇLARI - 14 Ocak 2018, Pazar
Genç Erkekler Genç Bayanlar
73 KG
1 - Savaş Taştekin - Ankara Efsane 2 SK
2 - Ahmet Muhammed Sert - Konya Büyükşehir Bld SK
3 - Berkant Çakmak - Ordu Zirve SK
3 - Ali Kirazlı - Tuana SK
5 - Özhan Öztürk - Düzce Gençlik Hizmetleri SK
6 - Doğukan Kurutaş - Ankara Adliye SK
7 - Hamza Taşkın - İstanbul Pendik Bld SK
8 - Eyüp emre Uçar - Bayrampaşa Yıldızlar SK

78 KG
1 - Melih Yılmaz - Samsun Polis Gücü SK
2 - Hüseyin Berat Demircioğlu - Sultanbeyli Bld SK
3 - Yunus Burak Avşar - Isparta Şampiyonlar SK
3 - Nazım cihad Bilen - Ankara Çınar SK
5 - Kadir Fadıl Doymaz - Eskişehir Sarar SK
6 - Enbiya Taha Biçer - Ferdi
7 - Kadir Karadeniz - Bahçelievler Bld SK
8 - Alperen Dalıcı - Elazığ Bld Ulaşım SK
46 KG
1 - Zera Altun - Sancaktepe Bld SK
2 - Gözde Şahinbaz - Ankara Ulaştırma SK
3 - Nilay Gürbüz - Flipper SK
3 - İklima Betül Karakuş - Samsun Polis Gücü SK
5 - Hilal Kaya - Kırklareli Ergin SK
6 - Rabia nur Kaya - Yeni Final SK
7 - Cemile Demir - Emek SK
8 - Tuğçe Kader Esen - İstanbul Tuzla Bld SK

68 KG
1 - Huri Korkut - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Berra Nur Çiftçi - İstanbul Beykoz Bld SK
3 - Beste Türkoğlu - Malkara TKD SK
3 - Zulal Altın - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
5 - Elif Su Tahta - Ankara Adliye SK
6 - Bengüsu Yılmaz - Samsun Polis Gücü SK
7 - İpek Yıldırım - Durukan GSK
8 - Simge Özcan - İstanbul Yavuz SK











Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
32.5bin
Takipçi
3.8bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+