Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - Antalya
24 - 28 Ocak 2018 | 10.000 Kişilik Spor Salonu

1. GÜN SONUÇLARI - 24 Ocak 2018, Çarşamba
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
58 KG
1 - EMİRCAN TURAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - CİHAT ÇAKMAK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - CEMİL ULUYILMAZ - ANKARA ADLİYE SK
3 - TUNAHAN SEVGİ - KONYA SELÇUKLU BLD SK
5 - SONER KAYA - EDİRNE BLD SK
6 - ABDURRAHMAN ERKEK - İZMİR BORNOVA BLD SK
7 - ÖMER FARUK ŞİMŞEK - ERZURUM GENÇLİK SK
8 - TOLGA İSLAMOĞLU - İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK

80 KG
1 - ORKUN ATEŞLİ - TOKAT BLD PLEVNE SK
2 - İLKER TANRINIAN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - BERK CAN SÜNGÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - HASAN CAN LAZOĞLU - ORDU BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - MUHAMMED EREN ÜLGEN -İSTANBUL ALBAYRAKLAR SK
6 - BATUHAN DİKMEN - ANTALYA PROF.İHSAN KOZ İ.O. SK
7 - HÜSEYİN BERAT DEMİRCİOĞLU - İSTANBUL SULTANBEYLİ BLD SK
8 - BURAK DEMİR - ANKARA İLBANK SK
57 KG
1 - İKRA KAYIR - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - TUĞBA AYVA - ANKARA EGO SK
3 - AYŞENUR ÖZCAN - KONYA SELÇUKLU BLD SK
3 - ŞEYMA ULUĞNUYAN - ANKARA PTT SK
5 - MİZGİN BİLGİN - İZMİR BUCA BLD SK
6 - SEDANUR YUMRUÇALI - ANKARA İLBANK SK
7 - MELİSA NUR UYSAL - KONYA MERAM BLD SK
8 - GÖKSU KIVRAK - ANKARA PURSAKLAR BLD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 25 Ocak 2018, Perşembe
63 KG
1 - HAKAN REÇBER - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - MUHAMMET MUSTAFA BAĞLAR - ANKARA ADLİYE SK
3 - FERHAT CAN KAVURAT - ANKARA ADLİYE SK
3 - EMRE ÇELİK - MANİSA YUNUS EMRE BLD SK
5 - MUHAMMED KAN - İSTANBUL GENÇLİK VE SK
6 - MÜCAHİT ALTUN - ANKARA EGO SK
7 - ORHAN GAZİ GÜLER - ANKARA EGO SK
8 - ENES MADAK - SAKARYA TAEKWONDO SK
46 KG
1 - RUHAT AKALIN - ANKARA PTT SK
2 - FATMA KELEŞ - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SILA EZGİ YAĞCI - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - AYNUR YILMAZ - BURSA SAĞLIKGÜCÜ SK
5 - BÜŞRA AKSU - NEVŞEHİR KAPADOKYA MYO SK
6 - NİLAY GÜRBÜZ - TEKİRDAĞ FLİPPER SK
7 - ALEYNA BURSA - BİLECİK BOZÜYÜK İDMAN YURDU SK
8 - AYŞE BEYZA YILDIZ - BİLECİK BOZÜYÜK METRİS TEPE SK

67 KG
1 - MERVENUR EVCİ - ANKARA İLBANK SK
2 - TUĞBA TORLAK - ANKARA EGO SK
3 - KÜBRA KIYI - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - ZEHRA SEZİŞLİ - G.ANTEP BEYAZ MELEK TKD GSK DRN
5 - AYŞEGÜL GÖZEY - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
6 - HALENUR ALTIN - ESKİŞEHİR SARAR SK
7 - ZEHRA YİĞİT - GİRESUN DARIKÖY SK
8 - NAZLI HİLAL ÖZBEK - BURDUR OKSİJEN SK
3. GÜN SONUÇLARI - 26 Ocak 2018, Cuma
54 KG
1 - DENİZ DAĞDELEN - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - KEMAL KÜLÜK - ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 - EMİR YUMURTACI - EDİRNE BLD SK
3 - RAMAZAN İSHAK TÜRKSAYAR - İSTANBUL TUZLA BLD SK
5 - HARUN TARHAN - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - SELİM CAN DAĞISTANLI - ERZURUM ANADOLU FORM SK
7 - ONUR NAS - SAMSUN TERME GENÇLİK HİZMETLERİ SK
8 - ÖMER ÖZEREN - ŞANLIURFA GENÇLİK SK

74 KG
1 - MUHAMMED EMİN YILDIZ - ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 - GÖKHAN COŞAR - ANKARA İLBANK SK
3 - HAKAN KAVURAT - ANKARA ADLİYE SK
3 - OKAN ŞİMŞEK - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - MAHMUTCAN KARAMAN - KONYA FERDİ
6 - MEHRAN ASKARİ - İSTANBUL SANCAKTEPE BLD SK
7 - MUHAMMET BABAHANOĞLU - ADANA CANKUTAY SK
8 - HÜSEYİN KARTAL - ANKARA ADLİYE SK
+73 KG
1 - EBRU YÜMLÜ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - ESRA AKBULAK - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - BEYZA BASMA - ANKARA ASKİ SK
3 - YASEMİN NUR YILMAZ - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
5 - AYŞE SENA AYTÜRK - KONYA SELÇUKLU BLD SK
6 - AZİME KOÇ - KONYA GSİM SK
7 - ASLINUR YILDIZ - MANİSA AKHİSAR BLD SK
8 - KÜBRA SAĞLAM - SAKARYA ATAKAN TKD SK
4. GÜN SONUÇLARI - 27 Ocak 2018, Cumartesi
68 KG
1 - BERKAY AKYOL - ORDU BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - KUTAY ÇEKEM - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - YUNUS EMRE SAYAN - ANKARA İLBANK SK
3 - HALİL İBRAHİM VAROL - ARTVİNLİ GENÇLER SK
5 - HASAN BUĞRA ERÖZ - ANKARA ADLİYE SK
6 - MEHMET KANİ POLAT - ANKARA ADLİYE SK
7 - SAMET ERKOVAN - ANKARA BÜYÜKŞEHİR BLD SK
8 - BARIŞ DAĞ - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK

87 KG
1 - ÖMER FIRAT ÇELİK - ANKARA İLBANK SK
2 - AHMET ANIL AFACAN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SAMED MUHAMMED DUYGULU - YOZGAT SORGUN BLD SK
3 - SABİT BUĞRAHAN KARAKAŞ - ANKARA İLBANK SK
5 - MEHMET KORUCU - ORDU BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - BERKİN NALÇACI - İZMİR BORNOVA BLD SK
7 - MEHMET OKTAY GÜLER - HATAY EGE SK
8 - TUNA AKSU - İZMİR EFSANE GENÇLİK SK
53 KG
1 - TUĞBA YILMAZ - ANKARA EGO SK
2 - SAFİYE YALÇIN TÜRK - ANKARA PEKCAN SK
3 - GÜLHANIM YEŞİLDAL - BİLECİK BOZÜYÜK METRİS TEPE SK
3 - ELİF DİNÇER - ANKARA BİRLİK TKD SK
5 - MELİSA KARSANDI - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SK
6 - MAKBULE NUR KORUCU - ORDU BÜYÜKŞEHİR BLD SK
7 - SİMAY TORUN - KONYA SELÇUKLU BLD SK
8 - GÜLSE POLAT - ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SK
5. GÜN SONUÇLARI - 28 Ocak 2018, Pazar
+87 KG
1 - ENSAR UĞUZ - ANKARA İLBANK SK
2 - NUSRET ROMONOVA - İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 - KAAN KILIÇ - ORDU BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - SEMİH KOCAOĞLU - İSTANBUL KILIÇ TKD SK
5 - ÖMER SERDAR DİNÇ - ELAZIĞ DİNAMİK SK
6 - İSMAİL KORUK - AYDIN GÜLER TKD SK
7 - ERKAN KOÇ - GİRESUN YEŞİL GİRESUN BLD SK
8 - OĞUZHAN GEÇER - ORDU BÜYÜKŞEHİR BLD SK
49 KG
1 - İPEK ÇİDEM - NEVŞEHİR KAPADOKYA MYO SK
2 - KÜBRA DÜRDANE ÇAKIR - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - GİZEM ONGUN - ORDU YÜKSEL SK
3 - HANİFE AYAN - ANKARA ADLİYE SK
5 - HAVVA NUR ÇOBAN - ANKARA PTT SK
6 - ELİF DÖŞÜÇUKUR - GAZİANTEP KARAGÖLGE SK
7 - GÜLÇİN OBUZ - EDİRNE BALKAN YILDIZI SK
8 - HAVVA NUR ARSLAN - İZMİR BORNOVA BLD SK

62 KG
1 - DURDANE DİKEN - KONYA SELÇUKLU BLD SK
2 - ŞEYMA NUR SÖĞÜT - ANKARA İLBANK SK
3 - FERDA SOYKAN - SAMSUN POLİS GÜCÜ SK
3 - AYDANUR MAZI - İSTANBUL PENDİK BLD SK
5 - SERPİL SOY - MUĞLA KAVAKLIDERE BLD SK
6 - BETÜL BAKIR - KOCAELİ DERİNCE TKD SK
7 - HACER ORGARUN - AĞRI GENÇLİK SK
8 - TUĞÇE YEŞİLÇİMEN - İSTANBUL FERDİ

73 KG
1 - SUDE BULUT - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 - SİMGE ERENSAYIN - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 - MELİSA MIZRAK - ANKARA İLBANK SK
3 - DİLARA ARSLAN - ANKARA ADLİYE SK
5 - BUSE HANİFE DEVLEZ - BİLECİK FERDİ
6 - HİKMET NUR DURAK - ANKARA FERDİ
7 - MAİDE NUR UYSAL - KONYA MERAM BLD SK
8 - İKLİMA RABİA YILMAZ - ANKARA DEMİR SK



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42