Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No Giriniz



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Müsabaka Sonuçları

Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
6 - 10 Ağustos 2018 | Ankara

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 6 Ağustos 2018, Pazartesi
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
58 KG
1 - Onur Meşe - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ahmet Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Onur Nas - Samsun Terme Gençlik Hiz. SK
3 - Cemil Uluyılmaz - Ankara Adliye SK
5 - Mehmet Can Kurt - Samsun Kavak GSK
6 - Alptekin Şengül - Kırklareli Ferdi
7 - Doğukan Çelik - Ankara Adliye SK
8 - Seyfullah Enes Erkama - G.antep Karagölge SK
57 KG
1 - Tuğba Yılmaz - Ankara EGO SK
2 - Melisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK
3 - Hatice Kolçak - Düzce Mert Asya GSK
3 - Gülsüm Gültekin - Bilecik Bozüyük Metris Tepe SK
5 - Simay Torun - Konya Selçuklu Bld SK
6 - Ece Köse - Ankara Polat SK
7 - Nisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK
8 - Hilal Şimşek - Karaman Duru Bulgur Performans SK

62 KG
1 - Aleyna Yılmaz - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Elif Zengin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Rabia Yılmaz - Samsun Polis Gücü SK
3 - Gözde Selin Kaya - Ankara Adliye SK
5 - Merve Şahin - Adana Seyhan Bld SK
6 - Serpil Soy - Muğla Kavaklıdere Bld SK
7 - Gül Sude Karamukoğlu - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Aydanur Mazı - İstanbul Pendik Bld SK
2. GÜN SONUÇLARI - 7 Ağustos 2018, Salı
63 KG
1 - Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Onur Talha Soykan - Kastamonu Türk Telekom SK
3 - Yusuf Kara - İstanbul G.O.P. Bld SK
3 - Cemal Yılmaz - Samsun Ferdi
5 - Harun Ayyıldız - Adana Mavi Lacivertlim SK
6 - Burak Çetinkaya - Konya İrfan SK
7 - Serkan Güneş - Mersin Zirve SK
8 - Ali Ertaş - Ankara Fetih SK
53 KG
1 - Saliha Küçüksolak - Konya TSYD SK
2 - Elif Dinçer - Ankara Birlik TKD SK
3 - Emine Ünlü - İstanbul G.O.P. Bld SK
3 - İlayda Kardelen Çiftçi - Denizli Büyükşehir Bld SK
5 - Munise Akçalı - Manisa Flash TKD SK
6 - Şeyda Kalkan - Konya GSİM SK
7 - Esma Tuncer - Niğde Yiğit SK
8 - Hülya Eda Kıranşal - Ankara Ferdi

67 KG
1 - Simge Erensayın - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Hatice Çiçek - Ankara ASKİ SK
3 - Aslıhan Öztürk - Ankara Adliye SK
3 - İrem Baysal - Ankara PTT SK
5 - Halenur Altın - Eskişehir Sarar SK
6 - Merve Kan - Adana Tezel Aslanlar SK
7 - Zehra Yıldız - İstanbul Bahçelievler Bld SK
8 - Nazlı Hilal Özbek - Burdur Oksijen GSK
3. GÜN SONUÇLARI - 8 Ağustos 2018, Çarşamba
54 KG
1 - Cihat Çakmak - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Enver Nazlı - Ankara İlbank SK
3 - Mustafa Kubilay Ergül - Çanakkale Ferdi
3 - Ömer Faruk Kardeş - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Muhammet Sıddık Gacır - Erzurum GSK
6 - Burak Aşık - Ankara Büyükşehir Bld SK
7 - Vedat Can İlbasan - İstanbul Yavuz SK
8 - Halil İbrahim Çapar - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK

87 KG
1 - Şahin Çelebi - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Ahmet Anıl Afacan - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Abdurrahman Karabel - Denizli Aydoğdu TKD SK
3 - Alperen Dalıcı - Elazığ Belediyesi Ulaşım SK
5 - Ahmet Efe Sarıoğlu - Adana Tezel Aslanlar SK
6 - Recep Tayyip Kılıç - Yozgat Zinde GSK
7 - Oktay Çetkin - Bingöl Yükselen Gençlik SK
8 - Yiğit Küçükyılmaz - Kocaeli Gölcük Bld SK
49 KG
1 - Havva Nur Çoban - Ankara PTT SK
2 - Sinem Kalkan - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Esranur Durak - Ankara Demir SK
3 - Ebru Erdemli - Mersin Lider SK
5 - Duygu Sarı - İstanbul G.O.P. Bld SK
6 - Berna Akbulut - Karaman Duru Bulgur Performans SK
7 - Zehra Abay - İstanbul Tuzla Bld SK
8 - Kübra Ertuğrul - Mersin Aldemir SK
4. GÜN SONUÇLARI - 9 Ağustos 2018, Perşembe
74 KG
1 - İsmet Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Nuri Özel - İzmir Ferdi
3 - Ahmet Can Demir - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
3 - Fikret Hakan Şenkuru - Kocaeli B.Şehir Bld. Kağıt SK
5 - Umut Can Kaynak - Denizli Büyükşehir Bld SK
6 - Batuhan Demir - Mersin Zirve SK
7 - Engin Can Emen - İzmir Buca Bld SK
8 - Mert Çiçek - İstanbul Bahçelievler Bld SK

+87 KG
1 - Mesut Zengin - İzmir Optimum SK
2 - Mahir Emre Sakallıoğlu - Samsun Polis Gücü SK
3 - Serkan Çakır - Samsun Do GSK
4 - İbrahim Menekşe - Malatya Akçadağ SK
5 - İsa Sinan Çelik - İstanbul Uçan TKD SK
6 - Ömer Serdar Dinç - Elazığ Dinamik SK
7 - Kenan Can Özbay - Ankara TKD SK
8 - Mert Arda Doğan - İstabul Kılıç TKD SK
46 KG
1 - Büşra Aksu - Nevşehir Kapadokya MYO SK
2 - Seher Şen - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Fatma Keleş - Ankara Büyükşehir Bld SK
4 - Şerife Ilgız - Konya Meram Bld SK
5 - Asya Elkit - Samnsun Ferdi
6 - Beyza Nur Güngör - İstanbul Büyükşehir Bld SK
7 - Çağlanur Muzaç - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
8 - Saliha Nur Satılmış - Çankırı Arslan GSK

+73 KG
1 - Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - İrem Ceran Bilecen - Ankara Seven SK
3 - Esra Zeren - Ordu Büyükşehir Bld SK
4 - Fatma Nur Pekkirişci - Konya Meram Bld SK
5 - Fatma Başarır - Bursa Osmangazi GSK
6 - Beyza Basma - Ankara ASKİ SK
7 - Şevval Arda - Bursa Osmangazi Bld SK
8 - Yasemin Nur Yılmaz - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5. GÜN SONUÇLARI - 10 Ağustos 2018, Cuma
68 KG
1 - Samet Erkovan - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Mehmet Kani Polat - Ankara Adliye SK
3 - Yavuzhan Urgaç - Ordu Büyükşehir Bld SK
4 - Nesim Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Muhammet Enes Güneş - İstanbul 1453 Başakşehir SK
6 - Umut Altun - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Oktay Ersöz - İstanbul Kılıç TKD SK
8 - Hasan Buğra Eröz - Ankara Adliye SK

80 KG
1 - Sergen Curabaz - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Ramazan Enes Aksakal - Ankara Birlik TKD SK
3 - Enbiya Taha Biçer - Yozgat Sorgun Bld SK
4 - Ferhat Gülkaya - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - İsmail Seymen Kazan - İzmir TED İht. SK
6 - han Kadir Karadeniz - İstanbul Bahçelievler Bld SK
7 - Muhammed Eren Ülgen - İstanbul Albayraklar SK
8 - Furkan Fatih Kurt - Erzurum Anadolu Form SK
73 KG
1 - Huri Korkut - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Hümeyra Kar - İstanbul Tuzla Bld SK
3 - Simge Özcan - İstanbul Yavuz SK
4 - Kevser Meva Akın - Denizli Büyükşehir Bld SK
5 - Melihat Bacaksız - Eskişehir Tepebaşı GSK
6 - Yaren Pelin Çiftci - YalovaTKD İht. SK
7 - Gizem Nur Albayram - G.Antep Tabur SK
8 - Kübra Çelik - İstanbul Sancaktepe Bld SK













Facebook Instagram Twitter
24.4bin
Beğeni
35.4bin
Takipçi
4.3 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+