Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2017 yılı Faaliyet Programı
 2017 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No veya Doğum Tarihi



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* Tarih girişlerini gün.ay.yıl (örn; 01.01.2001) şeklinde yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Şifre :



Müsabaka Sonuçları

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
7 - 11 Nisan 2009 | Muğla / Marmaris
Marmaris Belediyesi Amiral Orhan Aydin Spor Salonu

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 7 Nisan 2009
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
41 KG
1. Erdem Yıldırım - İzmir Ferdi
2. Evren Karaca - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
3. Oğuzalp Angın - Ordu Karadeniz SK
3. Kemal Talha Çelik - İzmir Büyülşehir Bld. SK

65 KG
1. Akif Öztürk - Muğla Ferdi
2. Baki Sıvcak - İstanbul GOP TKD İhts. SK
3. Selim Dağlı - Kayseri Fevziye Mollaoğlu İÖO SK
3. Caner Öztürk - Antalya Olympos Gençlik SK

33 KG
1. Gizem Pekol - İstanbul Ferdi
2. Melike Kutluer - Bursa Componenta SK
3. Resmiye Yılmaz - Ordu Gençlik Spor
3. Fatma Nur Canan - Konya Meram Belediye SK

2. GÜN SONUÇLARI - 8 Nisan 2009
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
37 KG
1. Melikşah Öztürk - İzmir Ulukent Bld. SK
2. Burak Aysan - Van Tuşba Gençlik SK
3. Tolga İslamoğlu - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Mahmut Burak Saygılar - İstanbul Başakşehir SK

45 KG
1. Suat Tekin - İstanbul Yavuz SK
2. Mehmet Kaçmaz - Şanlıurfa Bld SK
3. Mazlum Şimşek - İzmir Büyükşehir Bld. SK
3. Selman Nezir - İzmir Konak Bld SK

44 KG
1. Songül İlk - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
2. Zeynep Kıvrak - İstanbul Başakşehir SK
3. Selen Döğer - Sakarya Atılgan SK
3. Türkan Akpınar - Trabzon Pelitli Bld. SK

55 KG
1. Dürdane Altunel - Konya Selçuklu Bld SK
2. Sedanur Yumurçalı - Ankara EGO SK
3. Gözde Akbayır - Ankara Büyükşehir Bld
3. Güldane Beyza Erel - İstanbul Ferdi

3. GÜN SONUÇLARI - 9 Nisan 2009
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
33 KG
1. Mahir Kurt - Adana Tezel Aslanlar SK
2. Halil İbrahim Gürcan - İstanbul Başakşehir SK
3. Abdül Semi Aysan - Bursa Dikkaldırım Gençlik SK
3. Nevzat Mert Karaman - Elazığ Kwon SK

57 KG
1. Sadi Saygılar - İstanbul Başakşehir SK
2. Yunus Emre Buğuş - Amasya Tekhan Gençlik SK
3. Burakcan Eröz - Ankara İmparator Tkd SK Der.
3. Utku Kaan Uysal - Manisa Soma Linyit Spor

37 KG
1. Nurgül Çelik - İstanbul GOP Erdoğan Tkd
2. Sezen Şevik - İzmir Bozyaka Tkd İhts. Klb.
3. Ayşegül Funda Top - Karaman Performans Tkd
3. Hilal Merve Çavuş - Ankara Tkd Kickboks Aerobik

51 KG
1. Kübra Serdar - Trabzon Şafak Tkd İht SK
2. Hacer Çınar - İstanbul Kaynarca Uzakdoğu SK
3. Dilan Yumlu - Diyarbakır Babacan Gençlik SK
3. Kübra Eren - Kocaeli Derince Gençlik SK

4. GÜN SONUÇLARI - 10 Nisan 2009
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
53 KG
1. Gökhan Yüce - Ankara Gürsoy Sk.
2. Yunus Işık - İstanbul Başakşehir Sk.
3. Fatih Mehmet Ayrı - İçel Toros Tkd. Sk.
3. Hasan Yüzücü - Ankara Yeşim Taek. Spor Klb

+65 KG
1. Burak Mert Kartal - İstanbul Üsküdar Bel. Sk.
2. Muhammed Uveys Özbey - Van Ferdi
3. Hüseyin Yerdelen - Ankara Kartal Sk.
3. Murathan Koçak - Karaman Gençlik Sk.

29 KG
1. Esra Kalem - Bilecik Osmaneli Sk.
2. Safiye Polat - Ankara Ego Sk.
3. Rümeysa Yiğittekin - Ankara Birlik Tkd.Sk.
3. Şükriye Çağdaş - Konya Telekom Sk.

47 KG
1. Tuğçe Merve Zinal - İzmir Arkan Tkd.İht. Sk.
2. Zeliha Demircan - İzmir Bozyaka Korean Tkd. Sk.
3. Zeynep Akman - İstanbul Gop. Erdoğan Tkd. Sk.
3. Özge Sevim - Sakarya Adapazarı Atılgan Sk.

59 KG
1. Ayşenur Yılmaz - Konya Telekom Sk.
2. Büşra Kırlı - Eskişehir Sarar Sk.
3. Büşra Nur Bolat - Çorum Ferdi
3. Nur Cemre Kaymak - Muğla Milas Gençlik Sk.

5. GÜN SONUÇLARI - 10 Nisan 2009
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
49 KG
1. Osman Kalaycı - İstanbul Başakşehir Spk.
2. Furkan Batman - Edirne Rumeli Genç Spk.
3. Hasan Şimşek - Sivas Bld.Spk.
3. Ebubekir Sıddık Parlak - Malatya Genç Spk.

61 KG
1. Said Nuri Doğdu - Adana Kiremithane Spk.
2. Emre Çağlar - İzmir B.Şehir Spk.
3. Emir Fırat Çelik - İçel Ferdi
3. Burakhan Aydemir - Trabzon Bordomavim Spk.

41 KG
1. Büşra Genç - İstanbul Gop. Erdoğan Spk
2. Emel Tutku Yetişkul - İzmir Ferdi
3. Beyzanur Akdoğan - Ankara Akyıldırım Taek.Spk.
3. İpek Çidem - Nevşehir Kapodokya Meslek Y.O.

+59 KG
1. Nafiye Kuş - Adana Doğdu Taek.Spk.
2. Zeliha Yılan - İstanbul Gop.Taek.İht.
3. Büşra Uyar - Ankara Çağlar Spk.
3. Merve Dilekçi - Çorum Halk Eğ.Kül.Genç











Facebook Instagram Twitter
24.3bin
Beğeni
30.4bin
Takipçi
3.6bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+