Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
11 -15 Ağustos 2018 | Ankara

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 11 Ağustos 2018, Cumartesi
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
37 KG
1 - Merdan Çalık - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ahmet Enes Kaya - İzmir Bozyaka Korean TKD SK
3 - Mehmet Sinan Tahta - Şanlıurfa Büyükşehir Bld SK
3 - Eren Özdemir - İzmir Buca Bld SK
5 - Ömer Faruk Şen - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
6 - Ahmet Erdal - Çanakkale 18 Mart SK
7 - Ata Özkan - İstanbul Yavuz Sultan SK
8 - İsmail Duha Özmen - İzmir Bornova Bld SK

57 KG
1 - Yunus Bozan - Bilecik Bozüyük Metris Tepe SK
2 - Kerim Tefir - İstanbul Özdemir Uzakdoğu Sporları SK
3 - İbrahim Karaduğan - Manisa Ferdi
3 - Kadir Şantaş - Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi SK
5 - Ömer Çayır - İstanbul Bayrampaşa Bilgi GSK
6 - Mehmet Akif Fırat - İzmir Menemen Bld SK
7 - Berke Çiftci - Yalova TKd İht. SK
8 - Ömer Eren Özer - İstanbul Öyküm GSK
33 KG
1 - Hande Nur Dalcalı - Kırklareli Ergin SK
2 - Haticenur Korkmaz - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Zeynep Tuğçe Gökalp - Ankara Adel SK
3 - Firdevs Elçin Ersin - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
5 - Eylül Azak - Mersin Olimpik Yetenekler SK
6 - Öykü Kolcu - Ankara Kartal TKD SK
7 - Sıla Medine Kavurat - Ordu Büyükşehir Bld SK
8 - Fatmanur Öner - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK

37 KG
1 - Meryem Elif İyin - İzmir Kemalpaşa TKD SK
2 - Canan Gündüz - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Tuğba Nur Biçer - Kocaeli Durukan GSK
3 - Bahar Aydın - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
5 - Zeynep Ceren Çolpan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Esma Atik - Kayseri Yay Tan Say SK
7 - Simanur Semerci - Ankara Vadi GSK
8 - Ayşegül Alkan - İstanbul Eymen TKD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 12 Ağustos 2018, Pazar
45 KG
1 - Emre Özçiçek - Ankara Türkoğlu SK
2 - Alpaslan Erdik - Erzurum Gelişim SK
3 - Semih Özer - Düzce Mert Asya SK
3 - Atakan Gorça - Edirne Bld SK
5 - Yiğithan Öz - Balıkesir Demirel SK
6 - Mehmet Arıkan - İzmir Menemen Bld SK
7 - Ömer Faruk Baştürk - İstanbul GOP Bld SK
8 - Berkay Erer - İstanbul Esenler Yavuz Selim SK

61 KG
1 - Ozan Toytoğlu - Tekirdağ Flipper SK
2 - Muhammet Emin Şahin - Gaziantep Kılınç SK
3 - Abdullah Koçak - Isparta Bölge SK
3 - Halil İbrahim Yıldız - İzmir Çiğli Bld SK
5 - Özcan Karadeniz - İstanbul Olimpik SK
6 - Yiğit Kaan Eren - Adana Akdeniz SK
7 - Muhammet Emin Cengiz - Sakarya Arifiye Atılgan SK
8 - Abdulkadir Çelik - Kayseri Emniyet SK
44 KG
1 - İmran Bayartan - Mersin Büyükşehir Bld SK
2 - Fatma Arslan - Kayseri Yay Tan Say SK
3 - Yaprak Karataş - Kocaeli Gebze Gençlik Hiz. SK
3 - Şenay Akgül - Malatya Battalgazi Halk Eğt. Mrk. SK
5 - Melisa Temiz - Ankara Adliye SK
6 - Aleyna Şenyurt - Muğla Kar Kaplanları SK
7 - Burcu Demir - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
8 - İkra Batmaz - Konya GSİM SK

55 KG
1 - Ayşe Nur Çelik - Erzurum Öncü GSK
2 - Gamze Argın - İzmir Sakin Şehir Seferihisar SK
3 - Sibel Özata - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Zeynep Filiz - Eskişehir Kamer SK
5 - Merve Çiçek - Kütahya Kahraman TKD SK
6 - Eylül Şafak - İstanbul Yavuz Sultan SK
7 - Livanur Tiryakioğlu - Zonguldak Çaycuma Toga SK
8 - Gizemnur Coşgun - Konya Selçuklu Bld SK
3. GÜN SONUÇLARI - 13 Ağustos 2018, Pazartesi
41 KG
1 - Mert Dönmez - Ankara Adliye SK
2 - Serdar İlhan - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
3 - Gani Yasin Avcı - Gaziantep Akademi SK
3 - Uğur Can Gökmen - Ankara Adliye SK
5 - Canpolat Demirdöven - Tekirdağ Oğuz Güzel SK
6 - Alihan Kuru - Samsun Do GSK
7 - Ege Mutlu - Edirne Bld SK
8 - Ceyhun Can Münyas - Ordu Büyükşehir Bld SK

53 KG
1 - Oğuzhan Kılıçkaya - Ankara Adliye SK
2 - Muhammet Celal Akgül - İstanbul Uçan TKD SK
3 - Batuhan Kaya - İstanbul Ferdi
3 - Beyler Enes Kurutaş - Ankara Adliye SK
5 - Onur Kadir Kılıç - İzmir Sakin Şehir Seferihisar SK
6 - Anıl Başoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Göktürk Yiğit Terzi - Rize Ambarlık SK
8 - Metin Engin Teke - İstanbul Altunçevik SK
41 KG
1 - Beyza Karabulut - Ankara Adliye SK
2 - Fatma Eylül Koca - Bartın Altuğ SK
3 - Nazlıcan Tekel - Kayseri Kocasinan Bld SK
3 - Hilal Çoban - Kocaeli Gebze Gençlik Hiz. SK
5 - Melek Kaya - Konya GSİM SK
6 - Edanur Uluman - Manisa Ferdi
7 - Şahsenem Bağator - İstanbul Sancaktepe Bld SK
8 - Zekiye Ateş - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK

59 KG
1 - Şeyma Güngör - İstanbul Üsküdar Bld SK
2 - Nurcan İlayda Bayraktar - Ankara Demir SK
3 - Emine Ilgın Demirkoparan - Bartın Altuğ SK
3 - Nisanur Alkan - Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi SK
5 - İlayda Sara Patlı - Gaziantep Şahinbey Bld SK
6 - Ece Nur Karslı - Osmaniye 7 Ocak SK
7 - Sude Naz Turan - Gaziantep İslahiye TKD SK
8 - Zeynep Koşaksız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4. GÜN SONUÇLARI - 14 Ağustos 2018, Salı
33 KG
1 - Yuşa Arif Kabaca - İstanbul Öncü SK
2 - Yunus Emre Taş - Gaziantep Akademi SK
3 - Feyyaz Beldek - Ankara Seven SK
3 - Emir Can Kaya - İzmir Kemalpaşa TKD SK
5 - Muhammet Seyfullah Gürler - Kocaeli Öncü SK
6 - Sefacan Ateş - İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi SK
7 - Talha Salih Metin - Ankara Seven SK
8 - Mehmet Buğra Bostancı - Bursa Kestel Bld SK

65 KG
1 - Ahmet Vefa Bumin - Erzurum Sağlık GSK
2 - Musab Aydın - Konya TSYD SK
3 - Tolga Kutay Ayyıldız - Tokat Uçtu SK
3 - Furkan Işık Yıldız - Muğla Kavaklıdere Bld SK
5 - Doğukan Bayraktar - Kırşehir Demir SK
6 - Batuhan Berk Aydın - Mersin Batuhan Berk SK
7 - Ali Hamza Koç - Malatya Altın Adamlar SK
8 - Muhammet Recep Kılıç - Kastamonu TKD Antr. Sporcu ve Hkm. SK
47 KG
1 - Öykü Özbey - Mersin Mersingücü SK
2 - İdil Zafer - Tekirdağ Flipper SK
3 - Hatice Pınar Yiğitalp - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Aslı Topal - Osmaniye Ferdi
5 - Halime Neslihan Kılınç - Malatya Battalgazi Halk Eğt. SK
6 - Melisa Ateş - İstanbul Cihan SK
7 - Hayrunnisa İzmir - Siirt İli GSK
8 - Sema Nur Şahin - İstanbul Aytan SK

51 KG
1 - Özge Özbey - Mersin Büyükşehir Bld SK
2 - Tuğçe Cankurt - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Melike Koç - Kayseri Emniyet SK
3 - Edanur Çelik - Samsun Polis Gücü SK
5 - Selenay Güçlüefe - Konya Selçuklu Bld SK
6 - Sudenaz Gözde Burgaç - Mersin Büyükşehir Bld SK
7 - Ebru Arı - Gaziantep Akademi SK
8 - Zeynep Oral - Kocaeli Durukan SK
5. GÜN SONUÇLARI - 15 Ağustos 2018, Çarşamba
49 KG
1 - Samet Yıldız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ömer Faruk Dayıoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Ömer Yiğit Çağıl - Tokat Uçtu SK
4 - Emre Sırakaya - Ankara Seven SK
5 - Mustafa Ekmen - Ankara Türkoğlu SK
6 - Yusuf Kağan Çifçi - Kahramanmaraş GSK
7 - Canpolat Özer - Malatya Büyükşehir Bld SK
8 - Görkem Ayseçkin - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK

+65 KG
1 - Mehmet Efe Özdemir - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Emir Muhammed Candar - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Emrah Efe Usta - Ordu Büyükşehir Bld SK
4 - Yunus Emre Kopar - Elazığ Belediyesi Ulaşım SK
5 - Tolga Han Aliustaoğlu - Kastamonu TKD Antr. Sporcu ve Hkm. SK
6 - Murathan Gedik - Kastamonu Taekwondo Akademi SK
7 - Ömer Osman Mercimek - Ankara Seven SK
8 - Ahmet Bay - Aksaray Aykaan TKD SK
29 KG
1 - Nisa Nur Sarı - Kırklareli SK
2 - Marziye Bozkurt - Manisa Ferdi
3 - İrem Duru - Manisa Ferdi
4 - Tuana İlayda Dişkaya - Ankara Barış Özel SK
5 - Sıla Nur Uzunkaya - Ankara Elvankent Şahinler SK
6 - Demet Yılmaz - Düzce Mert Asya SK
7 - Nazlı Keleş - Ordu Büyükşehir Bld SK
8 - Dilara Dülger - İzmir Menemen Bld SK

+59 KG
1 - Azra Tuba Torun - Hatay Karasopa TKD SK
2 - Ebrar Barlık - Ankara Ayaz TKD SK
3 - Sıla Nur Aliustaoğlu - Kastamonu TKD Antr. Sporcu ve Hkm. SK
4 - Zeynep Duru Yiğit - İstanbul Sultangazi Kral GSK
5 - Sudenur Erciyes - Kayseri Devali Gençlik Hiz. SK
6 - Ayşenur Bozkurt - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Almila Burçin Çetinkaya - Ankara EGO SK
8 - Beyza Akdeniz - Ankara Seçkinler SK




© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42