Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 2018 yılı Faaliyet Programı
 2018 yılı Faaliyet Talimatı
 Faaliyet Programı Arşivi
 Faaliyet Talimatı Arşivi
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar
 Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 Kulüp Bilgi Formu
 Hizmet Pasaportu Formu
 İlişiksiz Belgesi Bedeli
 Milli Sporcu Belgesi
 WTF Sporcu Lisansı
 Dopingle Mücadele
 Sporcu Muayene Formu
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA


ONLINE MÜSABAKA KAYIT
Müsabakalara online sporcu kaydı yapmak için
TIKLAYINIZ.

Sicil, Kuşak ve Dan işlemleri için;
0.312.310 15 57
Nolu telefondan irtibat kurunuz.


sicil@taekwondo.org.tr


  SİCİL KONTROL
Sicil No veya Ad Soyad Giriniz



T.C. Kimlik No Giriniz



* Sicil No girişlerini başında sıfır olacak şekilde 7 hane olarak yapınız.
* 11 haneli TC Kimlik No girişinizi yapınız.


  KULÜP GİRİŞİ
Kulüp girişi için tıklayınız.


Müsabaka Sonuçları

Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
11 - 16 Eylül 2018 | Ankara

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 11 Eylül 2018, Salı
Minik Erkekler Minik Bayanlar
33 KG
1 - Cüneyt Gökalp - Ankara Adel SK
2 - Mehmet Efe Kaya - Samsun Terme Gençlik Hizmetleri SK
3 - Emir Can Kaya - İzmir Kemalpaşa TKD SK
4 - Uğur Berat Çalışkan - Düzce Mert Asya SK
5 - Selim Gür - Samsun Do Gençlik SK
6 - Talha Salih Metin - Ankara Seven SK
7 - Ahmet Buğra Uyanık - İstanbul Sancaktepe Bld. SK
8 - Mehmet Aşçı - Bilecik Bozüyük Eğt. GSK
36 KG
1 - Zeynep Naz Artar - Bilecik Bozüyük Bld İdman Yurdu SK
2 - Buse Demiralp - Bursa Sağlıkgücü SK
3 - Eylül Yamaç - İzmir Bayraklı Bld. SK
4 - Beyzanur Pehlivan - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
5 - Ezel İnginar - Edirne Gençlik SK
6 - Elif Yıldız - Balıkesir TKD GSK
7 - Sümeyye Ercan - Çanakkale 18 Mart SK
8 - Buket Arslan - İzmir Bayraklı Bld. SK

57 KG
1 - Defne Özmen - Çanakkale 18 Mart SK
2 - Melis Tetik - Ankara Seçkinler SK
3 - Sibel Aksoy - Edirne Bld SK
4 - Ayşe Sena Çelik - Bilecik Gençlik SK
5 - Saliha Firuze Ayan - Tokat Turhal Yeni Bld. SK
6 - Ebru Zehra Sevilay - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Ceyda Nur Demir - İzmir Büyükşehir Bld. SK
8 - Milayda Melike Usuğ - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
2. GÜN SONUÇLARI - 12 Eylül 2018, Çarşamba
40 KG
1 - Eren Özdemir - İzmir Buca Bld SK
2 - Ceyhun Can Münyas - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Furkan Güleç - Mersin Büyükşehir Bld SK
4 - Yiğit Özcan - Mersin Büyükşehir Bld SK
5 - Emirhan Şahin - Ankara Başkent Efe SK
6 - Mehmet Kaan Sezen - İstanbul Tuzla Bld SK
7 - Yunus Emre Attar - Şanlıurfa Karacadağ GSK
8 - Uğur Mete Arıkan - İzmir Menemen Bld SK

50 KG
1 - Abdulkadir İnan - Niğde Dünya SK
2 - Halit Batın Teber - Kayseri Ferdi
3 - Yusuf Turan - Çanakkale 18 Mart SK
4 - Mustafa Halo - Osmaniye Lider SK
5 - Arda Berke Ay - Kilis Zirve Yaşam SK
6 - Mert Fethullah Aşoğlu - Kocaeli Gölcük Bld SK
7 - Çınar Bayraktar - Ankara Demir SK
8 - Emir Emirci - Ankara Kutay SK
45 KG
1 - Şeyma Köseoğlu - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
2 - Zeynep Kübra Alakan - İzmir Bornova Bld SK
3 - Elif Sude Arucan - Ankara Kartal TKD SK
4 - Yağmur Yılmaz - Antalya Manavgat Esendere SK
5 - Berru Sarı - Ordu Diriliş SK
6 - Cemre İlkim Gürlek - Antalya Alanya Budo SK
7 - Naz Erol - Edirne Bld SK
8 - Serra Yağmur Can - Konya Selçuklu Bld SK
3. GÜN SONUÇLARI - 13 Eylül 2018, Perşembe
36 KG
1 - Ahmet Metehan Akkuzu - İstanbul Başakşehir SK
2 - Adahan Erfidan - Bilecik Bozüyük Bld İdmanyurdu
3 - Berat Galip Alıcı - Ankara Başkent Pars SK
4 - Arda Akdeniz - Erzincan Relax SK
5 - Murat Ege Kabak - İzmir Yurtsever GSK
6 - Bora Demirdöven - Tekirdağ Oğuz Güzel SK
7 - Göktürk Turna - Kırklareli SK
8 - Mehmet Çiçekgil - Ankara Fit Spor TKD SK
33 KG
1 - Hasret Şahin - Samsun Terme Atatürk İ.O. SK
2 - Hacer Akçay - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
3 - Sıla Medine Kavurat - Ordu Büyükşehir Bld SK
4 - Seher Nur Kahraman - Çanakkale Ay-Ka GSK
5 - Haticenur Korkmaz - İzmir Büyükşehir Bld SK
6 - Ela Gün - Yozgat Yerköy Uğur SK
7 - Ümmü Eymen Coşkun - İzmir Kemalpaşa TKD SK
8 - Eslem Sude Kış - Samsun Polis Gücü SK

+57 KG
1 - Nisa Nur Bırni - Bilecik GSK
2 - Figen Kaymaz - Adana Çekem SK
3 - Ceren Sabancı - Balıkesir TKD GSK
4 - Fatma Sıla Yılmaz - Ankara Birlik TKD SK
5 - Aleyna Kahrıman - Ankara Uluslararası Kuzey SK
6 - Yağmur Türkmen - Ordu Ferdi
7 - İkra Erdoğan - Ankara Barış Özel GSK
8 - Elifnur Karakaya - Elazığ Altınyumruk SK
4. GÜN SONUÇLARI - 14 Eylül 2018, Cuma
30 KG
1 - Mehmet Buğra Bolat - Ordu Büyükşehir Bld. SK
2 - Kaan Yelaldı - İzmir Buca Bld. SK
3 - Efecan Tanrıkut - Edirne Bld. SK
4 - Berat Kurt - Samsun Terme Gençlik Hiz. SK
5 - Mustafa Celal Mete - Antalya Alanya Budo SK
6 - Umut Demirci - Çanakkale 18 Mart SK
7 - Ersin Şenyürek - Ankara Vadi SK
8 - Tarık Karabulut - Ankara Fit Spor TKD SK

45 KG
1 - Efe Balvan - Tekirdağ Flipper SK
2 - Muhammed Buğrahan Akbabaöz - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
3 - Ahmet Enes Altun - Bursa Hareketli Yaşam Merkezi SK
4 - Ahmed Muhammed Türker - İstanbul Cihan SK
5 - Ayberk Yaman - Edirne Balkan Yıldız SK
6 - Kerem Burkay Aşcı - Nevşehir GHSİM SK
7 - Cabbar Mert Bekçi - Bartın Altuğ SK
8 - Kıvanç Atalay - Ankara Başkent Efe SK
30 KG
1 - Şüheda Yangın - Bilecik Bld. SK
2 - Zeynep Hasret Yılmaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
3 - Esin Eslem Ersin - Kocaeli B.Şehir Bld. Kağıt SK
4 - Tuana Beşli - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
5 - Dilara Dülger - İzmir Menemen Bld. SK
6 - Sahra Nur Özdemir - Tekirdağ Malkara TKD SK
7 - Gülbahar Dumancı - Tekirdağ Flipper SK
8 - Hazal Meşen - Zonguldak Dostlar SK
5. GÜN SONUÇLARI - 15 Eylül 2018, Cumartesi
27 KG
1 - Polat Gevenoğlu - Bilecik Bozüyük Bld. İdman Yurdu SK
2 - Mustafa Emre Kılıçaslan - Ankara Polat SK
3 - Hüseyin Arslan - Edirne Bld SK
4 - Yusuf Ercan - Ankara Fit Spor TKD SK
5 - Muhammed İslam - İstanbul Çağlayan TKD SK
6 - Berkay Karagüzel - Ordu Kano Yelken SK
7 - Ahmet Çapacı - Niğde Dünya SK
8 - Mihraç Halisçelik - Elazığ Olimpik SK
27 KG
1 - Zeynep Ercan - Ankara Fit Spor TKD SK
2 - Medine Kavak - Ankara Fit Spor TKD SK
3 - Sema Nur Muslu - Mula Kar Kaplanları SK
4 - Bensu Tülay Aşçı - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
5 - Zeynep Pekdemir - Ordu Ferdi
6 - Fatma Gürkan - Denizli Tuana SK
7 - Ceyda Karakoç - Sivas Altın Yumruk SK
8 - Ecrin Sunman - Kırklareli Ergin SK

50 KG
1 - Hatice Pınar Yiğitalp - İzmir Büyükşehir Bld. SK
2 - Sena Dilan Başaran - Samsun Kavak SK
3 - Elif Gizem Uzun - Ankara Can Karakuşak SK
4 - Dilan Yılmaz - Kocaeli B.Şehir Bld. Kağıt SK
5 - Ezo Özdemir - İstanb ul Başakşehir Ünlü SK
6 - Eylül Çelik - Trabzon Hilal SK
7 - Tuana Akkoyunlu - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
8 - Ranya Akdoğan - İzmir Buca Hlk. Eğt. SK
6. GÜN SONUÇLARI - 16 Eylül 2018, Pazar
57 KG
1 - Bahattin Batuhan Baş - Nevşehir GHSİM SK
2 - Umut Şenol - Ankara Kartal TKD SK
3 - Faruk Güleşci - İstanbul Gençlik Gücü SK
4 - Mesut Enes Ulaş - Ankara Yeni Final SK
5 - Mehmet Gazi Çay - Ankara Asil Gençlik SK
6 - Kıraç Bacık - İstanbul Gençlik Gücü SK
7 - Mehmet Yusuf Furkan Kaya - Erzurum Ferdi
8 - Emirhan Demir - Ankara Jet SK
+57 KG
1 - Uğur Dekli - Eskişehir Es Yıldırım SK
2 - Atilla Tunca - İstanbul Tuzla Bld. SK
3 - Erdem Sarı - Samsun Polis Gücü SK
4 - Hacı Arda Bordanacı - Ordu Diriliş SK
5 - Kemal Demirtaş - Ankara Seven SK
6 - Furkan Özen - Yozgat Zinde GSK
7 - Alparslan Korkmaz - Sakarya Atakan TKD SK
8 - İbrahim Emir Yazbahar - Ankara Koç SK
40 KG
1 - Beyza Karabulut - Ankara Adliye SK
2 - Begüm Zeynep Taşkın - İstanbul Cihan SK
3 - Zeynep Nur Sarıçiçek - Bilecik Bozüyük Bld. İdman Yurdu SK
4 - Ceren Mintaş - Balıkesir TKD GSK
5 - Elif Becel - Mersin Büyükşehir Bld. SK
6 - Ecem Uluyılmaz - Ankara Adliye SK
7 - Rüya Diler - İstanbul Sancaktepe Bld. SK
8 - Esma Nur Özsoy - Ankara Yenice Yüksel SK















Facebook Instagram Twitter
24.2bin
Beğeni
36.4bin
Takipçi
4.6 bin
Takipçi

Bu sitenin tüm hakları Türkiye Taekwondo Federasyonu'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.
© 2008 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr
Google+