Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
15 - 20 Ocak 2019 | Konya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi - Karatay / Konya

1. GÜN SONUÇLARI - 15 Ocak 2019, Salı
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1 - Bilal Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mahsum Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Ömer Faruk Dayıoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK
4 - Ömer Ünlüsoy - Ankara Fit Spor TKD SK
5 - Deniz Tanrıverdi - İzmir Koçoğlu SK
6 - Ahmet Alper Akıncı - Ankara Çınar GSK
7 - Furkan Kadir Gürel - İzmir Efsane Gençlik SK
8 - Beyler Enes Kurutaş - Ankara Adliye SK
42 KG
1 - İnci Tarakçı - İstanbul Sancaktepe Bld SK
2 - Seher Şen - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Aleyna Demir - Ankara Seven SK
4 - Ceyda Bayramoğlu - İstanbul Başakşehir SK
5 - Nisa Arıkan - Bilecik Dodurga SK
6 - Ayşe Aşıcı - Konya SK
7 - Rümeysa Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
8 - Zekiye Ateş - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK

52 KG
1 - Şenizcan Aras - Mersin Büyükşehir Bld SK
2 - Duygu Kasırga - Kırklareli Ergin SK
3 - Özge Özbey - Mersin Büyükşehir Bld SK
4 - Ebru Erdemli - Mersin Lider SK
5 - Şevval Çakal - Kırklareli Ergin SK
6 - Zehra Altun - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Melek Okcan - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
8 - Zeynep Oral - Kocaeli Durukan SK
2. GÜN SONUÇLARI - 16 Ocak 2019, Çarşamba
59 KG
1 - Osman Türker Köse - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Mahmut Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Hasan Yoğurt - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Abdullah Orhan Şimşek - G.Antep GSİM SK
5 - Soner Bıyık - Konya Selçuklu Belediye SK
6 - Serhat Tüm - Malatya Büyükşehir Bld SK
7 - Cemil Tarık Altıngöz - Samsun İlkadım Bld SK
8 - Mert Çetin - İstanbul Başakşehir Ünlü SK

+78 KG
1 - Ali Kirazlı - Denizli Tuana SK
2 - Ali Ekrem Yılmaz - İstanbul Pendik Bld SK
3 - Alperen Abuş - Erzurum Aziziye SK
4 - İsmail Seymen Kazan - İzmir Genç TED SK
5 - Kazım Köse - G.Antep Şahinbey Bld SK
6 - Emircan Güner - İstanbul Sultanbeyli Bld SK
7 - Emirhan Yurtsever - Bayburt Gençlik Merkezi SK
8 - Uğur Utku Özbey - Mersin Boks İhtisas SK
49 KG
1 - Zeynep Taşkın - Çanakkale Anafartalar SK
2 - Öykü Özbey - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Halime Neslihan Kılınç - Malatya Battalgazi Hlk Eğt SK
4 - Tülay Döşüçukur - Gaziantep Anadolu SK
5 - Melike Koç - Kayseri Emniyet SK
6 - Melek Polat - Bursa Büyükşehir Bld SK
7 - Zişan İlikçioğlu - Gaziantep Altın Adımlar SK
8 - Ğazal Korkmaz - Mersin Olimpiyat SK
3. GÜN SONUÇLARI - 17 Ocak 2019, Perşembe
55 KG
1 - Ömer Yasin Orhan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ali Oktay - Uşak Eşme Tuğra SK
3 - Bedirhan Akdeniz - Erzincan Relax SK
4 - Samet Yıldız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Abdullah Ömer Yarlı - İzmir Serkan Tok SK
6 - Ömer Faruk Özcan - Ankara EGO SK
7 - Berkay Dalkılıç - Adana Dünya SK
8 - Göktuğ Göçer - Mersin Büyükşehir Bld SK
44 KG
1 - İlayda Ezo Özcan - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
2 - Makbule Yağmur Yıldırım - Gaziantep Altın Adımlar SK
3 - Şevval Bayrak - Zonguldak KDZ Ereğli TKD SK
4 - Ayşe Karaca - Bilecik Dodurga SK
5 - Azra Çavuş - Tekirdağ Flipper SK
6 - Şahsenem Bağator - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Sümeyye Kılavuzoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK
8 - Damla Çelik - Adana Şakirpaşa Hlk Eğt. SK

63 KG
1 - Hacer Eyi - Ankara Birlik TKD SK
2 - Rabiye Kaya - Malatya Battalgazi Hlk Eğt. SK
3 - Ayşe Sıla Kırcaoğlu - Kastamonu Taekwando Antr. Sporcu ve Hkm. SK
4 - Azra Tuba Torun - Hatay Karasopa Taekwondo SK
5 - Sıla Nur Gençer - Eskişehir Sarar SK
6 - Melisa Nur Budak - Niğde Çalkan SK
7 - Binnur Şahin - İstanbul Kasımpaşa Erok SK
8 - Elif Sinem Kılıçay - Antalya Polis Spor Gücü
4. GÜN SONUÇLARI - 18 Ocak 2019, Cuma
48 KG
1 - Server Balaban - Mor Beyaz SK
2 - Oğulcan Çalık - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Semih Özer - Düzce Mert Asya GSK
4 - Mehmet Baran Yıldırım - Gaziantep Anadolu SK
5 - Arda Ergün - Tekirdağ Malkara TKD SK
6 - Koray Yiğit Öztürk - Ankara EGO SK
7 - Ömer Delibaşlar - İzmir Koçoğlu SK
8 - Sabri Ziya Özdoğan - Hatay Karasopa TKD SK

63 KG
1 - Arslan Demir - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Onur Talha Soykan - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Eray Akbulut - Kocaeli 41 SK
4 - Kadir Şantaş - Ankara Mrk. İmam Hatip Lis. SK
5 - Mustafa Yılmaz - İstanbul Tuzla Bld SK
6 - Tamer Yasin Şimşek - Ordu Usta SK
7 - Muhammet Emin Şahin - Gaziantep Kılınç SK
8 - Sebahattin Avcim - Adana Cankutay SK
46 KG
1 - Hande Akyol - İstanbul Yavuz SK
2 - İmran Bayartan - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Fatma Eylül Koca - Bartın Altuğ SK
4 - Nazlı Şakar - Samsun İlkadım Bld SK
5 - Hiranur Bayraktar - Ankara İlbank SK
6 - Sinem Sarıoğlu - Eskişehir Çamlıca İmam Hatip GSK
7 - Eftelya Küçükarslan - Gaziantep Akademi SK
8 - Rabia Bozkurt - Zonguldak Kdz. Ereğli TKD SK
5. GÜN SONUÇLARI - 19 Ocak 2019, Cumartesi
45 KG
1 - Alaattin Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Muhammet Eren Koç - Erzurum Gençlik SK
3 - Abdullah Dönmez - Konya SK
4 - Enes Kaplan - Samsun Polis Gücü SK
5 - Yunus Emre Taş - Gaziantep Akademi SK
6 - Hamza Emin Sevilay - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - İbrahim Öter - Ankara Negiz SK
8 - Sefa Yıldırım - Eskişehir Es Yıldırım SK

68 KG
1 - Muhammet Furkan Demirci - Ankara Anka TKD SK
2 - Deniz Kurt - Ankara Adliye SK
3 - Timuçin Şaşmaztin - İzmir Büyükşehir Bld SK
4 - Halil İbrahim Çakır - İzmir Optimum Sağlıklı Yaşam SK
5 - Metin Hasan Şenoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK
6 - Yasin Yetiş Kaptan - İstanbul Bağcılar Bld SK
7 - Ayhan Mert Baş - Konya Selçuklu Bld SK
8 - Samet Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
59 KG
1 - Işıl Zafer - Tekirdağ Flipper SK
2 - Huriye Nur Ergin - İstanbul Yavuz SK
3 - Merve Filiz - Eskişehir Kamer Gençlik SK
4 - İremnur Dinçer - Ankara Birlik Taekwondo SK
5 - Ayşe Nur Çelik - Erzurum Öncü Gençlik SK
6 - Selin Eylem Karakaya - Kastamonu TKD Antr. Sporcu ve Hkm. SK
7 - Selenay Güçlüefe - Konya SK
8 - Emine Ilgın Demirkoparan - Bartın Altuğ SK

+68 KG
1 - Aleyna Akçay - İstanbul Uzunçavdar SK
2 - Ceylan Sultan Koçak - Karaman Yıldırım SK
3 - Dilara Ay - Kırşehir Bld SK
4 - Hümeyra Kar - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Zülal Altın - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
6 - Fatma Çolak - Edirne SK
7 - Medine Aysu Eroğlu - Tokat Bld Plevne SK
8 - Ayselnur Sağlık - Ankara Adliye SK
6. GÜN SONUÇLARI - 20 Ocak 2019, Pazar
73 KG
1 - Doğukan Kurutaş - Ankara Adliye SK
2 - Ahmet Can Timağur - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Muhammed Emir Targut - İstanbul Vahyettin Yıldırım SK
4 - Özhan Öztürk - Düzce Gençlik Hizmetleri SK
5 - Hüseyin Berk Emanetoğlu - Kocaeli 41 SK
6 - Emre Karadaş - İstanbul Maltepe Orhan Yenmiş SK
7 - Onur Özdemir - Tekirdağ Ferdi
8 - Mehmet Göker - Kayseri Kılıçay SK

78 KG
1 - Melih Yılmaz - Samsun İlkadım Bld SK
2 - Hüseyin Çağrı Kocaman - Ankara EGO SK
3 - Muaz Yetimoğlu - İstanbul Bahçelievler Bld SK
4 - Turhan Kadir Karadeniz - İstanbul Bahçelievler Bld SK
5 - Efe Bozlak - Bursa Osmangazi SK
6 - Muhammet Furkan Hamurcu - Mersin Toros SK
7 - Talha Enes Kanber - Kocaeli Durukan SK
8 - Emirhan Sarıaydın - Giresun Keşap SK
55 KG
1 - Dilara Kartal - Eskişehir Kamer SK
2 - Elif Ilgın Öztabak - Ankara İlbank SK
3 - Sudenaz Topal - Samsun 1453 İl Özel İdare SK
4 - Merve Gül Özlü - Kayseri Başarı SK
5 - Nisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK
6 - Gözde Şahinbaz - Ankara Ferdi
7 - Serap Yabaş - Malatya Battalgazi Hlk Eğt. SK
8 - Zeynep Filiz - Eskişehir Kamer SK

68 KG
1 - Bengüsu Yılmaz - Samsun İlkadım Bld SK
2 - İrem Baysal - Ankara PTT SK
3 - Merve Kan - Adana Tezel Aslanlar SK
4 - Mihriban Ağralı - Bursa Osmangazi Bld SK
5 - Damla Karakul - İzmir Efsane Gençlik SK
6 - Zehra Zeynep Gülen - Bursa Erguvan SK
7 - Sueda Dikmen - Eskişehir Sarar SK
8 - Rana Tos - İstanbul Loca SK


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42