Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Federasyon Bilgi Bankası
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
21 - 25 Ocak 2019 | Konya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi - Karatay / Konya

1. GÜN SONUÇLARI - 21 Ocak 2019, Pazartesi
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
63 KG
1 - Ferhat Can Kavurat - Ankara İlbank SK
2 - Mertcan Dolmacı - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Cemal Yılmaz - Samsun Ferdi
4 - Burak Çetinkaya - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
5 - Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Muhammed Kan - Adana Kral Seyhan SK
7 - Muhammed Talha Şen - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
8 - Serkan Güneş - Mersin Zirve SK
53 KG
1 - Zehra Döşüçukur - Ankara ASKİ SK
2 - Tuğba Yılmaz - Ankara EGO SK
3 - Esra Gül - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
4 - Eda Çimen - Düzce Mert Asya SK
5 - Safiye Polat - Ankara EGO SK
6 - Gülhanım Yeşildal - İzmir Büyükşehir Bld SK
7 - Elif Dinçer - Ankara Birlik Taekwondo SK
8 - Eda Gülten - İstanbul Yavuz Sultan SK

73 KG
1 - Huri Korkut - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Dilara Arslan - Ankara Adliye SK
3 - Gizem Nur Albayram - Gaziantep Tabur SK
4 - Tuba Donukara - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Zülal Altın - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
6 - Berfin Eskicioğlu - Mersin Büyükşehir Bld SK
7 - Elif Miray Güzel - Kırşehir Demir Gençlik SK
8 - Damla Aydın - Giresun Akademi SK
2. GÜN SONUÇLARI - 22 Ocak 2019, Salı
58 KG
1 - Cihat Çakmak - Ankara İlbank SK
2 - Kemal Külük - Ankara EGO SK
3 - Onur Meşe - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Fuatcan Aldemir - Mersin Büyükşehir Bld SK
5 - Ömer Faruk Şimşek - Erzurum Gençlik SK
6 - Alptekin Şengül - Kırklareli Ferdi
7 - Bora Yüksel - Ordu Yüksel SK
8 - Selim Can Dağıstanlı - Adana Çetin Topçuoğlu SK

74 KG
1 - Doğuhan Öztürk - Ankara Adliye SK
2 - Gökhan Coşar - Ankara İlbank SK
3 - Hüseyin Kartal - Ankara İlbank SK
4 - Mahmutcan Karaman - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
5 - Barış Dağ - İzmir Büyükşehir Bld SK
6 - Furkan Çakır - Ankara Ulaştırma SK
7 - Emre Sezgin - Ankara EGO SK
8 - Hasan Can Temizkan - Niğde Yiğit SK
+73 KG
1 - Sude Bulut - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mervenur Evci - Ankara EGO SK
3 - Ayşe Sena Aytürk - Konya Selçuklu Bld SK
4 - Beyza Basma - Ankara ASKİ SK
5 - Aleyna Akçay - İstanbul Uzunçavdar SK
6 - Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK
7 - Ayşe Asma - Edirne Uzunköprü Bld SK
8 - Öznur Türüt - Rize Türüt Kızılelma SK
3. GÜN SONUÇLARI - 23 Ocak 2019, Çarşamba
54 KG
1 - Deniz Dağdelen - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Görkem Polat - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Selçuk Akbaş - Karaman Duru Bulgur Performans SK
4 - Enver Nazlı - Ankara EGO SK
5 - Ramazan İshak Türksayar - İstanbul Tuzla Bld SK
6 - Burak Aşık - Ankara Büyükşehir Bld SK
7 - Tolga Çiçekgil - Ankara Fit Spor TKD SK
8 - Fevzi Arda Duru - İzmir Büyükşehir Bld SK
46 KG
1 - Filiz Ögel - Bursa Hareketli Yaşam Merkezi SK
2 - Ruhat Akalın - Ankara PTT SK
3 - İpek Çidem - Nevşehir Kapadokya Üni. SK
4 - Emine Göğebakan - Ankara Büyükşehir Bld SK
5 - Edanur Koç - Bilecik Dodurga SK
6 - Nihal Satılmış - Ankara EGO SK
7 - Ayşe Beyza Yıldız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Betül Öztekin - İstanbul Başakşehir Ünlü SK

62 KG
1 - Aleyna Yılmaz - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Nur Oğuş - İzmir Bornova Bld SK
4 - Şeyma Okulevi - İstanbul Öztaş SK
5 - Tuğba Ayva - Ankara EGO SK
6 - İkra Kayır - Ankara İlbank SK
7 - Aslıhan Öztürk - Ankara Adliye SK
8 - Elif Zengin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4. GÜN SONUÇLARI - 24 Ocak 2019, Perşembe
68 KG
1 - Hakan Kavurat - Tokat Niksar Bld SK
2 - Kutay Çekem - Ankara İlbank SK
3 - Hasan Buğra Eröz - Ankara Adliye SK
4 - Mehmet Kaan Şenkuru - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
5 - Ahmet Muhammed Sert - Konya Büyükşehir Bld SK
6 - Mustafa Heybet - Konya Selçuklu Bld SK
7 - Burakhan Aydemir - Trabzon Bordo Mavim SK
8 - Umut Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK

87 KG
1 - Sergen Curabaz - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Muhammet Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK
3 - Ahmet Anıl Afacan - İzmir Büyükşehir Bld SK
4 - Efe Görkem Ot - Ankara Seven SK
5 - Metehan Göktepe - Ankara Ulaştırma SK
6 - Ali Bıçakçı - Tekirdağ Malkara TKD SK
7 - Mehmet Devlet Kayrıcı - Çorum Sungurlu Bld SK
8 - Mustafa Yağmur - Kocaeli Gebze Gençlik Hiz. SK
57 KG
1 - Gülse Polat - Adana Çetin Topçuoğlu SK
2 - Dilara Aleyna Çelik - Düzce Mert Asya SK
3 - Gülsüm Gültekin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Burcu Özlü - Bursa Hürriyet Gençlik SK
5 - Melike Özkan - İzmir Bornova Bld SK
6 - Göksu Kıvrak - Ankara Pursaklar Bld SK
7 - Kübra Kepenek - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
8 - Mizgin Bilgin - İzmir Buca Bld SK

67 KG
1 - Şeyma Nur Söğüt - Ankara EGO SK
2 - Nazlı Hilal Özbek - Burdur Folklor Araştırma SK
3 - Simge Erensayın - İzmir Büyükşehir Bld SK
4 - Özge Başarır - Tokat Bld Plevne SK
5 - Özgenur Özliseli - Bursa Sağlıkgücü SK
6 - Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
7 - Nazlıcan Yılmaz - Kırşehir Ulaş SK
8 - Nur Demir - Edirne Evlad-ı Fatihan SK
5. GÜN SONUÇLARI - 25 Ocak 2019, Cuma
80 KG
1 - Hasan Can Lazoğlu - Ordu Büyükşehir Bld SK
2 - Burak Ozan Karaca - Ankara Ulaştırma SK
3 - Ferhat Muhammet Saroğlu - Ankara İlbank SK
4 - İsmet Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK
5 - Tuna Aksu - İzmir Efsane Gençlik SK
6 - Okan Şimşek - Erzurum Gençlik SK
7 - İlker Tanrınıan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Burak Demir - Ankara İlbank SK

+87 KG
1 - Ensar Uğuz - İAnkara İlbank SK
2 - Muhammed Emin Açıkgöz - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Talha Bayram - Konya Selçuklu Bld SK
4 - Cihat Satılmış - Hatay Öz Şampiyonlar TKD SK
5 - Mesut Zengin - İzmir Optimum Sağlıklı Yaşam SK
6 - Recep Tayyip Kılıç - Yozgat Zinde Gençlik Ve SK
7 - Anıl Erkin Zeray - Bursa SK
8 - Alperen Dalıcı - Elazığ Bld Ulaşım SK
49 KG
1 - Merve Dinçel - Ankara İlbank SK
2 - Melisa Karsandı - Mersin Lider SK
3 - Havva Nur Çoban - Ankara PTT SK
4 - Elif Döşüçukur - Ankara ASKİ SK
5 - Aslı Koçak - Ordu Büyükşehir Bld SK
6 - Berna Akbulut - Karaman Duru Bulgur Performans SK
7 - Havvanur Can - Konya Meram Bld SK
8 - Tülay Döşüçukur - Gaziantep Anadolu SK



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42