Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
25 - 30 Haziran 2019 | Ankara

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 25 Haziran 2019, Salı
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
41 KG
1 - Cüneyt Gökalp - Ankara Adliye SK
2 - Hasan Ayaz - Malatya Battalgazi Halk Eğt. Mrkz. SK
3 - Burak Maraşlı - İstanbul Yavuz SK
4 - Fikret Erdoğan - İstanbul Tuzla Belediye SK
5 - Metin Burak Hamurcu - Mersin Toros SK
6 - Muhammet Enes Tekkol - Elazığ Kwon (Yumruk) SK
7 - Muhammed Tuna - Afyonkarahisar Erkmen Bld SK
8 - Arda Çelik - İstanbul Çabuk GSK

49 KG
1 - Ahmet Eren Güneş - Bursa Emek SK
2 - İbrahim Halil Çelik - Şanlıurfa B.Şehir Bld SK
3 - Zafer Erdem Delen - İstanbul Cihan SK
4 - Gökhan Kaya - Koccaeli Gebze Beylikbağı SK
5 - Kerem Çınar - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Mehmet Eren Koçak - İstanbul Çabuk GSK
7 - Giray Taşçinar - İzmir Büyükşehir Bld SK
8 - Alper Şanlı - Kocaeli Gebze Gençlik Hiz. SK
37 KG
1 - Elif Sude Akgül - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
2 - Zeynep H. Yılmaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
3 - Sudenaz Kaya - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
4 - İrem Dinç - Çanakkale Anafartalar SK
5 - Melike Mendi - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Serya Naz Özdemir - Tekirdağ Malkara TKD SK
7 - Derya Demir - Tekirdağ Şarköy Genç Yiğitler SK
8 - Rümeysa Akar - Düzce Mert Asya GSK
2. GÜN SONUÇLARI - 26 Haziran 2019, Çarşamba
37 KG
1 - Murat Berk Kaya - İstanbul Çabuk GSK
2 - Hamza Osman Aydoğan - Ankara Polat SK
3 - Yiğithan Abut - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Selim Gür - Samsun İlkadım Bld SK
5 - Sefacan Ateş - İzmir Kemalpaşa Taekwondo SK
6 - Halil İbrahim Akar - Düzce Mert Asya SK
7 - Erencem Polat - Erzincan Relax SK
8 - Emir Can Kaya - İzmir Kemalpaşa Taekwondo SK
44 KG
1 - Rüya Diler - İstanbul Sancaktepe Bld SK
2 - Elif Sudem Dülger - Samsun Ferdi
3 - Beyza Karabulut - Ankara Adliye SK
4 - Özge Çalışkan - İstanbul Eymen Taekwondo SK
5 - Zeynep Gonca Erdoğan - Çanakkale 18 Mart SK
6 - Buse Demiralp - Bursa Büyükşehir Bld SK
7 - Zeynep Sude Kıran - İstanbul Yavuz SK
8 - Şevval Yetgin - Mersin Erdemli Anadolu T.T.L. ve Metem SK

55 KG
1 - Ayşenur Konakçı - Ankara Önder SK
2 - Elif Gizem Uzun - Ankara Can Karakuşak SK
3 - Sueda Ongun - Denizli Büyük Şehir Bld SK
4 - Aysima Saraç - Ankara Yalçın Taekwondo SK
5 - Defne Özmen - 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar SK
6 - Merve Nur Veske - Mersin METE SK
7 - Havin Zehra Baltaş - Edirne Trakya SK
8 - Melis Tetik - Ankara Seçkinler SK
3. GÜN SONUÇLARI - 27 Haziran 2019, Perşembe
33 KG
1 - Yusuf Badem - Ankara Polat SK
2 - Furkan Ubeyde Çamoğlu - Gaziantep Kılınç SK
3 - Mahmut Emin Çiçek - İstanbul Sancaktepe Belediye SK
4 - Kaan Yelaldı - İzmir Buca Bld SK
5 - Mehmet Efe Kaya - Samsun İlkadım Bld SK
6 - Muhammed Utku Bircan - Ankara Fetih SK
7 - Murat Semih Uzun - İzmir Kemalpaşa Taekwondo SK
8 - Yakub Alperen Kaysi - Ankara Şenol Kaysi SK

61 KG
1 - Ömer Çayır - İstanbul Bayrampaşa Bilgi GSK
2 - Yunus Emre Konur - İstanbul Altunçevik SK
3 - Muhammed Yahya Demir - Malatya Altın Adamlar SK
4 - Ömer Furkan Körpe - Ankara Önder SK
5 - Münir Furkan Doğru - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Atakan Gorça - Edirne Bld SK
7 - Şahin Zeki Sular - İstanbul Zeytinburnu SK
8 - İshak Göker - Erzurum Gençlik SK
33 KG
1 - Şüheda Yangın - Bilecik Dodurga SK
2 - Şeyma Elif Hacıoğlu - Tekirdağ Flipper SK
3 - Esmanur Aydin - Bursa Büyükşehir Bld SK
4 - Marziye Bozkurt - Manisa Akbey SK
5 - İlayda Eyriçayır - Samsun Aslan GSK
6 - Zeynep Eda Sarı - Bilecik Bozüyük Bld İdman Yurdu SK
7 - Fatmanur Öner - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
8 - Sudenaz Fatma Tekel - Kayseri Kocasinan Bld SK

47 KG
1 - Elifsu Gençyılmaz - Ankara Birlik TKD SK
2 - Aleyna Şenyurt - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Buse Sertel - Tekirdağ Oğuz Güzel SK
4 - Elif Becel - Mersin Büyükşehir Bld SK
5 - Şevval Karabacak - Kartal Taekwondo SK
6 - Ranya Akdoğan - İzmir Genç TED SK
7 - Melike Duman - İzmir Ferdi
8 - Elif Dağhan - Kayseri Emniyet SK
4. GÜN SONUÇLARI - 28 Haziran 2019, Cuma
45 KG
1 - Ceyhun Can Münyas - Ordu Büyükşehir Bld SK
2 - Alihan Kuru - Samsun İlkadım Bld SK
3 - Fatih Mehmet Koşaksız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - İbrahim Buğra Duman - 1903 Çanakkale Beşiktaşlılar GSK
5 - Batuhan Yılmaz - Malatya Akçadağ SK
6 - Semih Patan - İstanbul Sancaktepe Bld SK
7 - Burak Türkan - İstanbul Sultangazi Kral SK
8 - Kerem Koşar - İstanbul Pendik Bld SK
51 KG
1 - Hatice Pınar Yiğitalp - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Melisa Ateş - İstanbul Cihan SK
3 - Gizem Nur Köroğlu - Denizli Büyükşehir Bld SK
4 - Berra Nur Aktaş - İstanbul Küçükçekmece Yıldızlar GSK
5 - Elif Sude Arucan - Ankara Kartal Taekwondo SK
6 - Beyza Nur Maraşlı - İstanbul Yavuz SK
7 - Zehra Kaygısız - Kayseri Başarı SK
8 - Yağmur Yılmaz - Antalya Manavgat Esendere SK

59 KG
1 - Büşra Öztürk - Muğla Kavaklıdere Bld SK
2 - Meryem Yıldırım - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt Spor
3 - Zeynep Koşaksız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Ece Nur Karslı - Osmaniye 7 Ocak SK
5 - Mihriban Cingöz - Karaman Akademi SK
6 - Berre Aykut - Bursa Hürriyet SK
7 - Cansu Aydın - Ordu Baydemir SK
8 - Kardelen Güngör - İzmir Bornova Bld GSK
5. GÜN SONUÇLARI - 29 Haziran 2019, Cumartesi
53 KG
1 - Alperen Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
2 - İsmail Mirza Ramazan - Ankara Seven SK
3 - Abdulkadir İnan - Bursa Sağlıkgücü SK
4 - Ramazan Akkoca - Manisa Saruhanlı Belediye SK
5 - Alihan Çelik - Kayseri Altun SK
6 - Yasin Talha Öztürk - Ankara Leopar SK
7 - Akın Tombulca - Sivas Altın Yumruk SK
8 - Arda KOYUNCU - Adana Çalışkan SK

65 KG
1 - Bekir Berke Kocagöz - Konya Ferdi
2 - Rahmet Baran Şimşek - Ankara Barış Özel SK
3 - Furkan Özen - Yozgat Zinde Gençlik SK
4 - Muhammed Baran Akçay - Karaman Duru Bulgur Performans SK
5 - İbrahim Talha Aydemir - İzmir Gazi Umurbey SK
6 - Emirhan Veysel Çataltaş - İstanbul Uzunçavdar SK
7 - İhsan Bayraktar - Bursa Büyükşehir Bld SK
8 - Serdar Sabit Güngör - İzmir Gaziemir Bld SK
41 KG
1 - Zeynep Nur Sarıçiçek - Bilecik Bozüyük Bld İdman Yurdu SK
2 - Nur Sima Taner - Ankara Abdullah Soytürk SK
3 - Meryem Elif İyin - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
4 - Ekin Dinç - Mersin Büyükşehir Bld SK
5 - Zeynep Meryem Çetin - Bursa Büyükşehir Bld SK
6 - İlayda Bekar - Zonguldak Dostlar SK
7 - Selen Gündüz - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
8 - Haticenur Korkmaz - İzmir Büyükşehir Bld SK

+59 KG
1 - Zehra Begüm Kavukcuoğlu - Kastamonu Taekwondo Akademi SK
2 - Sude Yaren Uzunçavdar - Ankara Adliye SK
3 - Ayşin Özcan - Hatay Ege GSK
4 - Nisa Erdoğan - Yalova Altınova Bld SK
5 - Zeynep Madenci - Ankara Ferdi
6 - Duygu Karataban - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
7 - Işık Gülüm Kaya - İstanbul Çetinoğlu SK
8 - Aslı İrem Şimşek - Ankara İstiklal SK
6. GÜN SONUÇLARI - 30 Haziran 2019, Pazar
57 KG
1 - Hakan Kaya - İstanbul Kağıthane Bld SK
2 - Alperen Öztürk - Kastamonu TKD Akademi SK
3 - Ahmet Emir Ekin - Antalya Alanya Budo SK
4 - Melih Herdili - Malatya Akçadağ SK
5 - Doğuhan Güven - Balıkesir Burhaniye TKD İht. SK
6 - Burak Doğukan Dörtbaş - İstanbul Tuzla Bld SK
7 - Buğra Murat Şafak - Ankara EGO SK
8 - Emre Sırakaya - Ankara EGO SK

+65 KG
1 - Mehmet Efe Özdemir - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Ali Hamza Koç - Malatya Efsane SK
3 - Muharrem Akalın - Ankara Yalçın Taekwondo SK
4 - Ahmet Karsanba - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
5 - Musab Aydın - Konya SK
6 - Halil İbrahim Degeç - Düzce Mert Asya GSK
7 - Mustafa Akıncı - Konya Meram Bld SK
8 - Murathan Gedik - Kastamonu TKD Akademi SK
29 KG
1 - Hayrunnisa Gürbüz - İstanbul Sancaktepe Bld SK
2 - Zeynep Nisa Hacıoğlu - Tekirdağ Flipper SK
3 - Ebrar Çakır - Ordu Kano Yelken SK
4 - Zeynep Asya Yeşil - Kayseri Kocasinan Bld SK
5 - Sıla Nur Uzunkaya - Ankara Afad GSK
6 - Havva Nur Doğan - Karaman Özel İdare SK
7 - Beyza Emine Şenol - İzmir Buca Bld SK
8 - Gürcü Gül Göktaş - Ankara Ayaz Taekwondo SK




© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42