Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
12 - 16 Temmuz 2019 | Taha Akgül Spor Salonu - Sivas

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 12 Temmuz 2019, Cuma
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
58 KG
1 - Ahmet Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mahmut Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Onur Meşe - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Mehmet Can Kurt - Samsun İlkadım Bld SK
5 - Kemal Külük - Ankara EGO SK
6 - Abdullah Orhan Şimşek - G.Antep GSİM SK
7 - Fevzi Arda Duru - İzmir Büyükşehir Bld SK
8 - Muammer Eray Genç - Yalova Bld GSK
49 KG
1 - Merve Dinçel - Ankara lbank SK
2 - Havva Nur Çoban -Ankara PTT SK
3 - Melisa Karsandı - Mersin Lider SK
4 - İklima Betül Karakuş - Sivas Altın Yumruk SK
5 - Zeynep Sude Baygün - Yalova Bld GSK
6 - Nazlı Dilan Korkmaz - Ordu Büyükşehir Bld SK
7 - Ayşe Ebrar Duran - İstanbul Bahri Tanrıkulu SK
8 - İrem Taner - Ankara Haymana Bld SK

73 KG
1 - Huri Korkut - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Simge Erensayın - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Hümeyra Kar - İstanbul Tuzla Bld SK
4 - Berra Nur Çiftçi - Ankara Büyükşehir Bld SK
5 - Yaren Pelin Çiftci - Yalova Güreş Ve TKD İht. SK
6 - Melike Duman - Uşak Eşme Tuğra SK
7 - Dilara Ay - Kırşehir Bld SK
8 - Gamze Özdemir - Ankara İlbank SK
2. GÜN SONUÇLARI - 13 Temmuz 2019, Cumartesi
80 KG
1 - Hüseyin Kartal - Ankara İlbank SK
2 - Melih Yılmaz - Samsun İlkadım Bld SK
3 - Emre Yılmaz - Ankara Seven SK
4 - Oğuz Tokgöz - Tekirdağ Flipper SK
5 - Sezgin Tosun - İstanbul Ümraniye Kahraman SK
6 - Ahmet Efe Sarıoğlu - Adana Kral Seyhan SK
7 - Ahmet Can Demir - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
8 - Haktan Uygun - Ankara Negiz SK
+87 KG
1 - Emre Kutalmış Ateşli - Ordu Büyükşehir Bld SK
2 - Muhammed Emin Açıkgöz - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Samed Muhammed Duygulu - Yozgat Sorgun Bld SK
4 - Şahin Çelebi - İzmir Büyükşehir Bld SK
5 - İbrahim Menekşe - Malatya Akçadağ SK
6 - Aliimran Pustu - Kocaeli Gölcük Bld SK
7 - Nusret Romonova - İstanbul Tuzla Bld SK
8 - Uğur Utku Özbey - Mersin Boks İht. SK
53 KG
1 - Duygu Kasırga - Kırklareli Ergin SK
2 - Merve Gül Özlü - Kayseri Başarı SK
3 - Hatice Kolçak - Düzce Mert Asya GSK
4 - Elif Döşüçukur - Ankara ASKİ SK
5 - Şenizcan Aras - Mersin Büyükşehir Bld SK
6 - Elif Ilgın Öztabak - Ankara İlbank SK
7 - Ece Arık - Adana Çetin Topçuoğlu SK
8 - İrem Arslan - Eskişehir Sarar SK

62 KG
1 - İkra Kayır - Ankara İlbank SK
2 - Huriye Nur Ergin - İstanbul Yavuz SK
3 - Ahsen Şengün - Samsun İlkadım Bld SK
4 - Rabia Yılmaz - Samsun İlkadım Bld SK
5 - Aleyna Yılmaz - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Hacer Orgarun - Ağrı Gençlik SK
7 - İlayda Şen - İstanbul Bahçelievler Bld SK
8 - Zehra Yıldız - İstanbul Bahçelievler Bld SK
3. GÜN SONUÇLARI - 14 Temmuz 2019, Pazar
54 KG
1 - Görkem Polat - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Bilal Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Ömer Özeren - Şanlıurfa Gençlik SK
4 - Ömer Yasin Orhan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Server Balaban - Ordu Mor Beyaz SK
6 - Burak Aşık - Ankara Büyükşehir Bld SK
7 - Ozan Ersoy - Samsun İlkadım Bld SK
8 - Sercan Celil Yaşar - Kocaeli Gölcük Bld SK

87 KG
1 - Hasan Can Lazoğlu - Ordu Büyükşehir Bld SK
2 - Ali Bıçakçı - Tekirdağ Malkara TKD SK
3 - Hüseyin Berat Demircioğlu - İstanbul Sultanbeyli Bld SK
4 - Oğuzhan Öztürk - Muğla SK
5 - Ali Kirazlı - Denizli Tuana SK
6 - Cihat Satılmış - Hatay Öz Şampiyonlar TKD SK
7 - Samet Güzelocak - Elazığ Altınyumruk SK
8 - Yavuzhan Temel - İstanbul Uzunçavdar SK
46 KG
1 - Emine Gögebakan - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Fatma Keleş - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Tülay Döşüçukur - Gaziantep Anadolu SK
4 - Havva Nur Arslan - İzmir Bornova Bld SK
5 - İrem Bekdaş - İzmir Büyükşehir Bld SK
6 - Hiranur Bayraktar - Ankara İlbank SK
7 - Aynur Yılmaz - Bursa Büyükşehir Bld SK
8 - Şevval Bayrak - Zonguldak KDZ Ereğli TKD SK

+73 KG
1 - Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Beyza Basma - Ankara ASKİ SK
3 - Ayselnur Sağlık - Ankara Adliye SK
4 - Fatma Nur Pekkirişçi - Konya Meram Bld SK
5 - Sıla Nur Vural - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
6 - Neriman Bitiren - Mersin Ak SK
7 - Beyza Şimşek - Kayseri Yay Tan Say SK
8 - Ayfer Menekşe - Malatya Menekşe SK
4. GÜN SONUÇLARI - 15 Temmuz 2019, Pazartesi
63 KG
1 - Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Arslan Demir - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Alper Tuna Alan - Sakarya Atakan TKD SK
4 - Ferhat Can Kavurat - Ankara İlbank SK
5 - Mertcan Dolmacı - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Emre Altun - Ankara EGO SK
7 - Bora Yüksel - Ordu Yüksel SK
8 - Onur Talha Soykan - Ankara Büyükşehir Bld SK

74 KG
1 - Ferhat Muhammet Saroğlu - Ankara İlbank SK
2 - Nesim Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Seydi Vakkas Dağdelen - Gaziantep Şahinbey Bld SK
4 - Mahmutcan KARAMAN - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
5 - Mert Çiçek - İzmir Çelik Kardeşler SK
6 - Mustafa Emre Teke - İstanbul Altunçevik SK
7 - Burak Han UÇARSU - Ankara Adliye SK
8 - Yusuf Kara - Ankara Adliye SK
67 KG
1 - Hacer Eyi - Ankara Birlik TKD SK
2 - Şeyma Nur Söğüt - Ankara EGO SK
3 - İrem Baysal - Ankara PTT SK
4 - Dilara Arslan - Ankara Adliye SK
5 - Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
6 - Bengüsu Yılmaz - Samsun İlkadım Bld SK
7 - Aslıhan Öztürk - Ankara Adliye SK
8 - Simge Özcan - İstanbul Yavuz SK
5. GÜN SONUÇLARI - 16 Temmuz 2019, Salı
68 KG
1 - Hakan Reçber - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mehmet Kani Polat - Ankara Adliye K
3 - Bekir Sami Aslım - İstanbul Ferdi
4 - Muhammet Furkan Demirci - Ankara Anka TKD SK
5 - Kenan Işık - İstanbul Tuzla Bld SK
6 - Yunus Emre Mert - Osmaniye 7 Ocak SK
7 - Ahmet Muhammed Sert - Konya Büyükşehir Bld SK
8 - Hasan Buğra Eröz - Ankara Adliye SK
57 KG
1 - Gülsüm Gültekin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Tuğba Yılmaz - Ankara EGO SK
3 - Hilal Şimşek - Karaman Duru Bulgur Performans SK
4 - Hasret Civelek - Trabzon Hilal SK
5 - Gülse Polat - Adana Çetin Topçuoğlu SK
6 - Betül Odacı - Kastamonu TKD Antr.Sporcu ve Hkm. SK
7 - Emine Nur Palaz - Ankara Büyükşehir Bld SK
8 - Munise Akçalı - Manisa Ferdi


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42