Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Gençler Milli Takım Seçme Müsabakaları
2 - 6 Ağustos 2019 | Taha Akgül Spor Salonu - Ankara

1. GÜN SONUÇLARI - 2 Ağustos 2019, Cuma
Genç Erkekler Genç Bayanlar
48 KG
1 - Zeynel Fırat Tanrıverdi - İzmir
2 - Fazlı Fazlıoğlu - İstanbul
3 - Alpaslan Erdik - Erzurum
4 - Şevki Ağırman - Erzurum

63 KG
1 - Arslan Demir - Ankara
2 - Muhammet Hanefi Köksal - Ankara
3 - Kadir Şantaş - Ankara
4 - Onur Talha Soykan - Ankara
55 KG
1 - Merve Gül Özlü - Kayseri
2 - Hilal Kaya - Ankara
3 - Zeynep Şeyma Turhan - Eskişehir
4 - Elif Ilgın Öztabak - Ankara

68 KG
1 - İrem Baysal - Ankara
2 - İlayda Bilgin - Antalya
3 - Hacer Eyi - Ankara
4 - Berfin Eskicioğlu - Mersin
2. GÜN SONUÇLARI - 3 Ağustos 2019, Cumartesi
55 KG
1 - Abdullah Ömer Yarlı - İzmir
2 - Bilal Küskü - İstanbul
3 - Muhammet Yusuf Bayraktar - Ankara
4 - Harun Yahya Açıkgöz - Ankara

73 KG
1 - Samet Ayaz - Tekirdağ
2 - Emirhan Kutsal - İstanbul
3 - Özhan Öztürk - Düzce
4 - Ethem Can Kendirci - Ankara
44 KG
1 - Azra Çavuş - Tekirdağ
2 - Melisa Yalçın - Sakarya
3 - Şahsenem Bağator - İstanbul
4 - Nisa Arıkan - Bilecik

49 KG
1 - Zeynep Taşkın - Çanakkale
2 - Nazlı Şakar - Samsun
3 - Melike Koç - Kayseri
4 - Fatma Eylül Koca - Bartın
3. GÜN SONUÇLARI - 4 Ağustos 2019, Pazar
45 KG
1 - Merdan Çalık - İstanbul
2 - Abdullah Dönmez - Konya
3 - Mert Dönmez - Ankara
4 - Sefa Yıldırım - Eskişehir

59 KG
1 - Yunus Can Akkoyun - Ankara
2 - Oğuzhan Kılıçkaya - Ankara
3 - Mert K.Avcı - İstanbul
4 - Eray Akbulut - Kocaeli
42 KG
1 - Seher Şen - İstanbul
2 - Aleyna Demir - Ankara
3 - Ayşe Ebrar Kandemir - Ankara
4 - Ayşe Aşıcı - Konya

+68 KG
1 - Ayselnur Sağlık - Ankara
2 - Fatma Çolak - Edirne
3 - Fatma Nur Pekkirişçi - Konya
4 - Ebrar Barlık - Ankara
4. GÜN SONUÇLARI - 5 Ağustos 2019, Pazartesi
51 KG
1 - Ömer Delibaşlar - İzmir
2 - Mahsum Küskü - İstanbul
3 - Sabri Ziya Özdoğan - Hatay
4 - Yiğithan Öz - Balıkesir

78 KG
1 - Melih Yılmaz - Samsun
2 - Talha Enes Kanber - Kocaeli
3 - Ramazan Dayan - İstanbul
4 - Ahmet Hüsrev Keskin - Ankara
52 KG
1 - Özge Özbey - Mersin
2 - Şenizcan Aras - Mersin
3 - Ayşe Nur Eyilmez - Antalya
4 - Öykü Özbey - Mersin

59 KG
1 - Işıl Zafer - Tekirdağ
2 - Azra Aleyna Akça - Ankara
3 - Hatice Erdoğan - Bilecik
4 - İrem Cansu Zor - Bolu
5. GÜN SONUÇLARI - 6 Ağustos 2019, Salı
68 KG
1 - Burak Erdem - Kayseri
2 - Mustafa Yılmaz - İstanbul
3 - Muhammet Furkan Demirci - Ankara
4 - Bayram Alperen Toplu - Ankara

+78 KG
1 - Ali Ekrem Yılmaz - İstanbul
2 - Ali Kirazlı - Denizli
3 - Doğan Biçici - Çanakkale
4 - Uğur Utku Özbey - Mersin
46 KG
1 - Hiranur Bayraktar - Ankara
2 - Hürü Gökçe Gögebakan - Ankara
3 - Ceyda Bayramoğlu - İstanbul
4 - Kamile İkiz - Kayseri

63 KG
1 - Azra Tuba Torun - Hatay
2 - Kübra Kepenek - Tekirdağ
3 - Elif Sinem Kılıçay - Antalya
4 - Huriye Nur Ergin - İstanbul


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42