Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Yıldızlar Milli Takım Seçme Müsabakası
27 - 31 Ağustos 2019 | Ankara

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 27 Ağustos 2019, Salı
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
37 KG
1 - Yasin Açıkgöz - Zonguldak
2 - Hamza Osman Aydoğan - Ankara
3 - Emir Can Kaya - İzmir
4 - Halil İbrahim Akar - Düzce

61 KG
1 - Ömer Furkan Körpe - Ankara
2 - Hüseyin Güzel - İstanbul
3 - Ömer Çayır - İstanbul
4 - Faruk Güleşci - İstanbul
33 KG
1 - Şüheda Yangın - Bilecik
2 - Ceyda Gençer - Denizli
3 - Şeyma Elif Hacıoğlu - Tekirdağ
4 - Zeynep Ercan - Ankara

47 KG
1 - Elifsu Gençyılmaz - Ankara
2 - Yağmur İspirli - Ankara
3 - Buse Sertel - Tekirdağ
4 - Fatma Betül Kasım - İstanbul
2. GÜN SONUÇLARI - 28 Ağustos 2019, Çarşamba
45 KG
1 - Ceyhun Can Münyas - Ordu
2 - Yusuf Bilgin - İstanbul
3 - Ahmet Oğuzhan Saylar - Ankara
4 - İbrahim Buğra Duman - Çanakkale

53 KG
1 - Alperen Ayaz - Tekirdağ
2 - Mehmet Can Çığrıkçı - Aksaray
3 - Yiğit Mert Gülşen - Kastamonu
4 - Mahmut Eren Gürsoy - Kahramanmaraş
37 KG
1 - Gökçenur Şirin - Samsun
2 - Esmanur Aydin - Bursa
3 - İrem Dinç - Çanakkale
4 - Merve Bülbül - Adana

59 KG
1 - Büşra Öztürk - Kayseri
2 - Zeynep Koşaksız - İstanbul
3 - Mihriban Cingöz - Karaman
4 - Aslı İrem Şimşek - Ankara
3. GÜN SONUÇLARI - 29 Ağustos 2019, Perşembe
33 KG
1 - Mehmet Buğra Bolat - Ankara
2 - Yusuf Badem - Ankara
3 - Furkan Ubeyde Çamoğlu - Gaziantep
4 - Mehmet Efe Kaya - Samsun

49 KG
1 - Alihan Kuru - Samsun
2 - Muhammed Ali Damar - Niğde
3 - Arda Altıntaş - İstanbul
4 - İbrahim Halil Çelik - Şanlıurfa
41 KG
1 - Meryem Demirkol - Mersin
2 - Rümeysa Akar - Düzce
3 - Elif Sude Akgül - İstanbul
4 - Zeynep Ceren Çolpan - İstanbul
4. GÜN SONUÇLARI - 30 Ağustos 2019, Cuma
41 KG
1 - Cüneyt Gökalp - Ankara
2 - Hasan Ayaz - Malatya
3 - Kazım Özdoğan - Konya
4 - Fikret Erdoğan - İstanbul

+65 KG
1 - Mehmet Efe Özdemir - İzmir
2 - Bayram Enes Demiryürek - Eskişehir
3 - Berdan Ali Fırat - İstanbul
4 - Ali Hamza Koç - Malatya
29 KG
1 - Hayrunnisa Gürbüz - İstanbul
2 - Rüveyda Nur Evin - Ankara
3 - Rumeysa Çelik - Gaziantep
4 - Zeynep Nisa Hacıoğlu - Tekirdağ

51 KG
1 - Hatice Pınar Yiğitalp - İzmir
2 - Melis Aktürk - Samsun
3 - Gülden Kolaylı - Giresun
4 - Elif Sude Arucan - Ankara
5. GÜN SONUÇLARI - 31 Ağustos 2019, Cumartesi
57 KG
1 - Alperen Öztürk - Kastamonu
2 - Muhammed Miraç Recep Bektaş - İstanbul
3 - AHMET EMIR TEKIN - Antalya
4 - Selim İskender - Kocaeli

65 KG
1 - Uğur Dekli - Eskişehir
2 - Buğra Murat Şafak - Ankara
3 - Şahin Zeki Sular - İstanbul
4 - İshak Göker - Erzurum
44 KG
1 - Meryem Elif İyin - İstanbul
2 - Rüya Diler - İstanbul
3 - Büşra Solmaz - Ankara
4 - Elif Sudem Dülger - Samsun

55 KG
1 - Zehra Kaygısız - Kayseri
2 - Havin Zehra Baltaş - Edirne
3 - Hatice Günaydın - Karabük
4 - Sueda Ongun - Denizli




© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42