Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Doğu Müsabakaları
5 - 8 Eylül 2019 | Sivas

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 5 Eylül 2019, Perşembe
Minik Erkekler Minik Bayanlar
30 KG
1 - İmdat Günel - Ordu Kano Yelken SK
2 - Muhammet Efe Baykara - Samsun Do SK
3 - Mihraç Halisçelik - Elazığ Aksaray SK
4 - Yusuf Kuruoğlu - Erzurum Gençlik SK
5 - Ramazan Özkan - Hatay Necati Zan SK
6 - Soner Batuhan Can Bakır - Hatay Öz Şampiyonlar TKD SK
7 - Nazım Pamuk - Kayseri Emniyet SK
8 - Efe Sarıçoban - Samsun Pars 55 SK

36 KG
1 - Muhammed Ozgan Ertürk - Samsun Pars 55 SK
2 - Mehmet Gürer - Tokat Uçtu Savunma Sporları SK
3 - Enes Yıldırım - Kayseri Emniyet SK
4 - Yasin Kaan Atılgan - Tokat Uçtu Savunma Sporları SK
5 - Emirhan Yadigar - Trabzon Büyükşehir Bld SK
6 - İsmail Boran Karakuzulu - Gaziantep Altın Adımlar SK
7 - Veysel Taşkın - Mersin Doğan TKD SK
8 - Ahmet Mirza Acar - Adana Çetin Topçuoğlu SK

57 KG
1 - Abdullah Gültekin - Rize Ardeşen Bld SK
2 - Yiğit Denli - Sivas Altın Yumruk SK
3 - Arda Alkuş - Erzurum Ferdi
4 - Fırat Murat Taha Günüc - Mersin Doğan TKD SK
5 - Yusuf Eren Vurmaz - Malatya Kaptan Fit SK
6 - Mehmet Şeref Tamğaç - Van Performans SK
7 - Miraç Batuhan - ;Gaziantep Şehitkamil Hlk Eğt. GSK
8 - Asrın Ege Kaya - Mersin Lider SK
45 KG
1 - Bedia Eken - Mersin Erdemli Bld SK
2 - Yağmur Yılmaz - Samsun Terme Atatürk İ.O. SK
3 - Ebrar Ece Sadef - Yozgat Sorgun Bld SK
4 - Mümüne Nur Göz - Konya Han SK
5 - Sena Üstüner - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Elif Naz Soykan - Kastamonu TKD Antr.Sporcu ve Hkm. SK
7 - Gökçenur Şahin - Kayseri Yay Tan Say SK
8 - Hatice Ezgi Oğuzcan - Gaziantep İslahiye TKD SK
2. GÜN SONUÇLARI - 6 Eylül 2019, Cuma
33 KG
1 - Nuri Şerbetçi - Kayseri Nefes SK
2 - Metehan Nart - Iğdır SK
3 - Ömer Talha Dülger - Samsun Do SK
4 - Arda Taha Sarıkaya - Samsun 1453 İl Özl. İdr. Köy Hzm. SK
5 - Mehmet Efe Avşar - Niğde Dünya SK
6 - Mevcihan Gündüz - Mersin Erdemli Metem SK
7 - Muhammet Sefa Yaman - Hatay Ege GSK
8 - Duran Özkan - Aksaray Aykaan TKD SK

40 KG
1 - Arda İşgüzar - Kırşehir Ay Yıldız SK
2 - Murat Aker - Samsun 1453 İl Özl. İdr. Köy Hzm. SK
3 - Muhammed Furkan Çelik - Batman Altın Yumruk SK
4 - Baturay Muşmal - Konya Büyükşehir Bld SK
5 - Batın Ege Yılmaz - Samsun Terme Gençlik Hiz. SK
6 - Fatih Emre Tosun - Sinop Kuzey Yıldızı SK
7 - Eren Temur - Kayseri Nefes SK
8 - Ahmet Polat - Şanlıurfa Eyyübiye Bld SK
27 KG
1 - Aleyna Nur İli - Konya Han SK
2 - Zeynep Naz Gür - Samsun Pars 55 SK
3 - Çağla Çetinkaya - Konya Seydişehir Bld SK
4 - Ravza Ay - Tokat Niksar Bld SK
5 - Kübra Yiğiter - Ordu Bayraktar SK
6 - Nazlıcan Bayer - Ordu Kano Yelken SK
7 - Rümeysa Ay - Tokat Niksar Belediye SK
8 - Esma Çelik - Gaziantep Şehitkamil Hlk Eğt SK

50 KG
1 - Şeyma Naz Özçelep - Gümüşhane Ferdi
2 - Defne Saraç - Bartın Altuğ SK
3 - Elif İzler - Karaman Duru Bulgur Performans SK
4 - Beste Değer - Kastamonu TKD Antr.Sporcu ve Hkm. SK
5 - Şevval Pekak - Konya Sevinç Kardeşler SK
6 - Durdu Derya Melekoğlu - Mersin Silifke Elit SK
7 - Sude Ayçiçek - Rize Ferdi
8 - İkra Nur Akargil - Malatya Judo TKD İht. SK

+57 KG
1 - Melek Kalemci - Rize Kaçkar Cimnastik SK
2 - Elvin Ezgül Elif Okyay - Diyarbakır Evrim SK
3 - Sude Hoşaf - Kilis Zirve Yaşam SK
4 - Elif Nida Ünal - Gaziantep Belediye SK
5 - Hatice Sıla Bal - Malatya Menekşe SK
6 - Seval Yaren Soylu - Yozgat Yerköy Uğur SK
7 - Işıl Nihan Bahadır - Gümüşhane Ferdi
8 - Duruşah Çabuk - Adana Mavi Kaplanlar SK
3. GÜN SONUÇLARI - 7 Eylül 2019, Cumartesi
27 KG
1 - Emirhan Aldıran - Konya Seydişehir Bld SK
2 - Onur Kaan Sarıbudak - Mersin Büyükşehir Bld SK
3 - Ahmet Çapacı - Niğde Dünya SK
4 - Ömer Kılıç - Samsun Aslan SK
5 - Harun Çelikarslan - Adana Ejder TKD SK
6 - Hüseyin Pekdoğan - Diyarbakır Dalgıç SK
7 - Berat Çetiner - Diyarbakır Kayapınar Hlk Eğt Mrkz SK
8 - Ali Efendi Akar - Yozgat Yerköy Uğur SK

45 KG
1 - Kerem Gümüşoluk - Kahramanmaraş GSK
2 - Mahmut Cemal Keskin - Siirt İli GSK
3 - Barış Ekrem Yalman - Sivas Bld SK
4 - Doğuhan Eflatun - Kırşehir Pars SK
5 - Muhammed Enes Çiftci - Kayseri Emniyet SK
6 - Eren Bayır - Kahramanmaraş Zirve GSK
7 - Arda Özkale - Niğde Çalkan SK
8 - Mehmet Uluçay - Malatya Uçarlar SK
30 KG
1 - Ebrar Çakır - Ordu Kano Yelken SK
2 - Zeynep Gözütek - Sivas Altın Yumruk SK
3 - Zeynep Naz Bozkurt - Samsun Do GSK
4 - Havva Nur Doğan - Karaman Özel İdare SK
5 - Nisa Nur Kaya - Samsun Terme Ahmet Ersoy İO SK
6 - Neslişah Bastem - Erzurum Palandöken Hlk Eğt Mrk SK
7 - Mina Birsin - Samsun Pars 55 GSK
8 - Dilara Fındık - Karaman İdman Yurdu SK

36 KG
1 - Eslem Sude Kış - Samsun İlkadım Bld SK
2 - Ayşegül Sargın - Ordu Kano Yelken SK
3 - Belinay Kızılbuğ - Mersin Doğan TKD SK
4 - Elif Gül Yavuz - Trabzon Büyükşehir Bld SK
5 - Sümeyye Sungur - Kayseri Emniyet SK
6 - Hayriye Erişik - Hatay Ege SK
7 - Esmanur Güleç - Erzurum Gençlik SK
8 - Aysema Geçim - Mersin Erdemli Bahadır SK

57 KG
1 - Ecem Meyra Erduran - Konya Keleş SK
2 - Ahsen Sünbül - Diyarbakır Altınayaklar SK
3 - Esma Nur Yaşılak - Malatya Akçadağ SK
4 - Ezgi Çakmak - Ordu Zirve SK
5 - Şevval Sena Dinç - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Fatma Zehra Altundağ - Yozgat Ferdi
7 - Firdevs Sürek - Samsun Çarşamba Ayyıldız TKD SK
8 - Hatice Kübra Güney - Hatay Karasopa TKD SK
4. GÜN SONUÇLARI - 8 Eylül 2019, Pazar
50 KG
1 - Muhammed Can Al - Şanlıurfa Büyükşehir Bld. SK
2 - Efe Doğan - Bayburt Dinamik SK
3 - Muhammet Ali Dolaş - Mersin Gençlik Hiz. SK
4 - Sinan Efe Yunus - Hatay İshakoğlu SK
5 - Ahizer Erdem Erkök - Trabzon Büyükşehir Bld SK
6 - Serkan Hamza Aydemir - Kastamonu Erişen SK
7 - Yousef Aref - Hatay Necati Zan SK
8 - Yasin Özcan - Malatya Doğuş SK

+57 KG
1 - Murathan Turan - Rize Ambarlık SK
2 - Hüseyin Efe Çakır - Konya Keleş SK
3 - Mücahit Ateş - Elazığ Taebek SK
4 - Adil Efe İpek - Samsun Bafra TKD SK
5 - Yavuz Selim Yamak - Amasya Ferdi
6 - Emin Reşid Damak - Erzurum Sağlık GSK
7 - Feyyaz Erkoç - Kırıkkale Pars GSK
8 - Alperen Tombulca - Sivas Altın Yumruk SK
33 KG
1 - Rabia Ay - Ordu Kano Yelken SK
2 - Elif Atik - Kayseri Yay Tan Say SK
3 - Ayşe Orhan - Mersin Zirve SK
4 - Buse Nur Kazakoğlu - Gaziantep Yavuzeli GSK
5 - Beyza Özpınar - Konya Seydişehir Bld SK
6 - Pınar Yılmaz - Tokat Belediye Plevne SK
7 - Melissa Yıldız - Mersin Erdemli Bld SK
8 - Ecrin Ebrar Ertürk - Samsun Pars 55 SK

40 KG
1 - Ceren Çetinel - Mersin Erdemli Bahadır SK
2 - Feyza Nur Kuddar - Adana Adıyüce SK
3 - Cansu Özgüven - Osmaniye 7 Ocak SK
4 - Zeynep Nur Pakır - Gaziantep Şehitkamil Hlk Eğt SK
5 - Işık Bakış - Malatya Menekşe SK
6 - Nursena İskender - Trabzon Bordo Mavim SK
7 - Merve Ünlü - Kayseri Ejder SK
8 - Şevval Talas - Yozgat Yerköy Uğur SK


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42