Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Batı Müsabakaları
10 - 14 Eylül 2019 | Ankara

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 10 Eylül 2019, Salı
Minik Erkekler Minik Bayanlar
30 KG
1 - Hasan Arslan - Edirne Bld SK
2 - Mahmut Emin Çiçek - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Melih Kerem Semerci - Vadi Gençlik SK
4 - Göktuğ Alp Aslan - Ankara Polat SK
5 - Ahmet Yılmaz - Tekirdağ Gençlik Hiz. SK
6 - Akın Pişgin - Ankara Polat SK
7 - Ali Hamza Akın - İstanbul Sancaktepe Bld SK
8 - Yunus Emre Erten - Muğla Kar Kaplanları SK

45 KG
1 - Emir Koçak - İstanbul Tuzla Bld SK
2 - Mertcan Sahip - Ankara Sahip Gençlik SK
3 - Alper Tuncay - Bilecik Dodurga SK
4 - Emre Şencan - İzmir Bornova Bld SK
5 - Furkan Özkan - İstanbul Kağıthane Vardar SK
6 - Ömer Tahir Koç - Ankara Başkent Başarı SK
7 - Göktürk Turna - Kırklareli Ergin SK
8 - Kayra Doğanay - Ankara Türkoğlu SK

57 KG
1 - M. Buğrahan Akbabaöz - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
2 - Yağız Efe Serbest - Manisa Saruhanlı Bld SK
3 - Taylan Bilge - Ankara Can Karakuşak SK
4 - Hamit Kıvanç Odabaşı - Kocaeli Koral SK
5 - Tuna Sarıoğlu - İzmir Gelişim SK
6 - Ali Turhan Çetin - Zonguldak Çaycuma Gençlik Merkezim SK
7 - Efe Elma - İstanbul Kılıç TKD SK
8 - Emir Ali Erden - Bursa Erikli SK
50 KG
1 - Zeynep Gonca Erdoğan - Çanakkale 18 Mart SK
2 - İkra Yalçın - Ankara Uluslararası Kuzey SK
3 - Filiz Nur Aslan - Edirne Balkan Yıldız SK
4 - Naz Efe - İzmir Ege Işık SK
5 - Ezo Özdemir - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
6 - Tuana Nehir Dalkılıç - Ankara Fit Spor TKD SK
7 - Nisa Nursel Doğaner - Edirne TKD İht SK
8 - Zeynep Özkan - Eskişehir Kamer SK
2. GÜN SONUÇLARI - 11 Eylül 2019, Çarşamba
36 KG
1 - Emirhan Özten - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
2 - Murat Can Ölmez - Ankara Ferdi
3 - Emirhan İlkar - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
4 - Berat Kaan Çiçekci - Ankara Lider SK
5 - Göktuğ Mercan - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
6 - Nusret Efe Çakır - İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar SK
7 - Burak Akçay - İstanbul Uzunçavdar SK
8 - Ali Arda Eker - Ankara Uluslararası Kuzey SK

50 KG
1 - Ahmet Kasım Karauzun - Ankara Can Karakuşak SK
2 - Mehmet Avcı - İzmir Serkan Tok SK
3 - İlkercan Dönmez - Çanakkale Ayazma SK
4 - Said Soydinç - İzmir Buca SK
5 - Ahmet Bilal Demir - Bursa Yıldırım Bld SK
6 - Faruk Özçelik - İstanbul Kayaşehir SK
7 - Metehan Kar - İstanbul Tuzla Bld SK
8 - Ensar Fatih Çabuk - İstanbul Büyükşehir Bld SK
30 KG
1 - Rüveyda Nur Evin - Ankara Adel SK
2 - Gül Nisa Akkayaoğlu - Ankara Bushido SK
3 - Irmak Karaca - Kırklareli Ergin SK
4 - Azra Kalender - Ankara Akyurt Hlk Eğt SK
5 - Safiye Kocagöz - Antalya Gençlik SK
6 - Seher Gökcan - Çanakkale Ay-Ka SK
7 - Cansu Sözen - İstanbul Demircan SK
8 - Cemre Aktaş - Ankara Polat SK

57 KG
1 - Ceyda Nur Demir - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Fikriye Naz Aslan - Edirne Balkan Yıldız SK
3 - Erva Nur Şabano - Düzce Ejder SK
4 - Selin Haksevenler - İstanbul Ferdi
5 - Şevval Çeltik - Aydın Erat SK
6 - Melis Aygün - Eskişehir Anadolu Yıldızları SK
7 - Meryem Azra Samangül - Tekirdağ Ak SK
8 - Büşranur Yıldırım - Ankara Polat Eğt. Kültür TKD SK
3. GÜN SONUÇLARI - 12 Eylül 2019, Perşembe
27 KG
1 - Egemen Tufan - Ankara Fetih SK
2 - Muhammed İslam - İstanbul Çağlayan TKD SK
3 - Yasin Can Aşık - Ankara Köksal SK
4 - Emre Talha Evin - Ankara Negiz SK
5 - Selim Çelik - Bursa Büyükşehir Bld SK
6 - Osman Polat - Eskişehir Sarar SK
7 - Yiğit Ege Yetgün - Bursa Büyükşehir Bld SK
8 - Yağız Efe Yetgün - Bursa Büyükşehir Bld SK

+57 KG
1 - İsmail Pelit - Ankara Çınar GSK
2 - İlyas Gülbeyaz - İstanbul Nedim Kuşcu SK
3 - Ekrem Işık - Bursa Emek SK
4 - Muhammed Emre Eren - İstanbul Bağcılar Bld SK
5 - Emirhan Akter - Manisa Akbey SK
6 - Ege Gündaş - İzmir Büyükşehir Bld SK
7 - Yunus Emre Ağören - Ankara Asfa SK
8 - Selahattin Bilal Çukadar - Ankara Kanka 1 TKD SK
36 KG
1 - Zeynep Hasret Yılmaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
2 - Zehra Dilara Kocaman - Eskişehir Demir SK
3 - İkra Nur Taşoluk - İstanbul Çetinoğlu SK
4 - Eslem Kan - Kırklareli SK
5 - Eylül Yıldırım - Tekirdağ Çerkezköy GHSİM SK
6 - Merve Unut - Tekirdağ Çerkezköy GHSİM SK
7 - Sıla Irmak Uzunçavdar - İstanbul Uzunçavdar SK
8 - Sedef Karaayvaz - Denizli Büyük Şehir Bld SK

45 KG
1 - Sudenaz Özden - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ece Saraç - Aydın Kuşadası Bld SK
3 - Ezginaz Akyapın - Ankara Polat SK
4 - Hülya Demiryapar - Afyonkarahisar Erkmen Bld SK
5 - Rojin Damla Alıcı - Ankara Seçkinler SK
6 - Ecenur Yıldızdal - Kırklareli Ergin SK
7 - Tuğçe İmren Egeli - İzmir Serkan Tok SK
8 - Hira Nur Aslan - İzmir Serkan Tok SK

4. GÜN SONUÇLARI - 13 Eylül 2019, Cuma
40 KG
1 - Ali Sami Pelit - Ankara Barış Özel SK
2 - Kaan Bilge - Ankara Can Karakuşak SK
3 - Burakalp Sırakaya - Ankara Seven SK
4 - Mahir Miran Kılınç - İzmir Yurtsever Gençlik SK
5 - Ömer Cantav - Ankara Leopar SK
6 - Buğra Çoşkungönül - Ankara Polat SK
7 - Batuhan Efe Dereli - İzmir Ege Işık SK
8 - Mikail Murat Erdoğdu - Muğla Efe Milas SK
27 KG
1 - İclal Tuana İnce - Kırklareli SK
2 - Sude Sağlam - Edirne Balkan Yıldız SK
3 - Beyza Emine Şenol - İzmir Buca Belediyesi SK
4 - Ayşe Nur Biçer - İstanbul Bağcılar Olimpik SK
5 - Yaren Açar - Tekirdağ Çorlu GHSİM SK
6 - Tuana Kübra Yıldırım - Ankara Uluslararası Kuzey SK
7 - Büşra Tabak - İstanbul Eymen TKD SK
8 - Ceyda Yeşiloba - İzmir Buca Belediyesi SK

33 KG
1 - Ceyda Gençer - Denizli Aydoğdu TKD SK
2 - Aleyna Zulfi Durmus - Ankara Polat SK
3 - Zeynep Türkyılmaz - Ankara Kartal TKD SK
4 - Hatice Berra Yaman - Antalya Alanya Budo SK
5 - Ada Akıncı - Tekirdağ Flipper SK
6 - İremnur Gül Özgür - Bilecik Bozüyük Bld SK
7 - Rabia Mina Mol - Ankara Subaşı SK
8 - Bensu Tülay Aşçı - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
5. GÜN SONUÇLARI - 14 Eylül 2019, Cumartesi
33 KG
1 - Kaan Yelaldı - İzmir Buca Belediyesi SK
2 - Yusuf Badem - Ankara Polat SK
3 - Yusuf Kayra Aklanoğlu - Ankara Lider SK
4 - Erdem Pişkin - İstanbul Çabuk SK
5 - Murat Semih Uzun - İzmir Kemalpaşa TKD SK
6 - Ömer Hamza Bakır - Eskişehir Anadolu Yıldızları SK
7 - Ersin Şenyürek - Ankara Vadi Gençlik SK
8 - Selahaddin Eyyüb Çiçek - İzmir Kemalpaşa TKD SK
40 KG
1 - Betül Rana Kaygısız - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
2 - Rümeysa Mercimek - Ankara Seven SK
3 - Feride Özkış - Ankara Kutay SK
4 - Meryem Gitti - Eskişehir Kamer SK
5 - Ayda Nehir Selçuk - Tekirdağ Flipper SK
6 - Ezgi Şener - İstanbul Kağıthane Vardar SK
7 - Aysıla Işık - İzmir Menderes TKD SK
8 - Aleyna Rüzgar - Ankara EGO SK

+57 KG
1 - Semiha Nur Çetin - Ankara Akdoğan SK
2 - Hayrunisa Dilsiz - Kütahya Kahraman TKD SK
3 - Aslı Cemile Coşkuner - Antalya SK
4 - Yasemin Husein - İstanbul Ahmet Sarı SK
5 - Ayşe Sena Çelik - Bilecik SK
6 - Zehranur Bingöl - İstanbul Kayaşehir SK
7 - Mediha Deniz Gürler - Bursa HYM SK
8 - Nazife Yeşilbağ - İstanbul GOP Kuvvet TKD SK


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42