Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
12 - 16 Ocak 2020 | Taha Akgül Spor Salonu - Keçiören / Ankara

1. GÜN SONUÇLARI - 12 Ocak 2020, Pazar
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
63 KG
1 - Ferhat Can Kavurat - Ankara EGO SK
2 - Arslan Demir - Ankara EGO SK
3 - Oktay Ersöz - İstanbul Kağıthane Bld SK
4 - Kemal Külük - Ankara Yeni Mamak GSK
5 - Muhammed Kan - Adana Kral Seyhan SK
6 - Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
7 - Muhammed Enes Şahin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Mahmut Samet İçer - Karaman Duru Bulgur Performans SK
53 KG
1 - Tuğba Yılmaz - Ankara Yeni Mamak GSK
2 - Aleyna Atmaca - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Safiye Polat - Ankara Yeni Mamak GSK
4 - Esma Tat - Ankara PTT SK
5 - Emine Ünlü - İstanbul GOP Bld SK
6 - Şefahat Buğan - Konya Selçuklu Bld SK
7 - Elifnur Demir - Kırklareli Ferdi
8 - Elif Döşüçukur - Gaziantep Karagölge SK

73 KG
1 - Simge Erensayın - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Huri Korkut - Ankara İlbank GSK
3 - Elif Nur Karaca - Ankara Leopar SK
4 - Ayşe Gül Kaya - Malatya Büyükşehir Bld SK
5 - Sıla Nur Vural - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
6 - Gamze Özdemir - Ankara EGO SK
7 - Medine Aysu Eroğlu - Tokat Bld Plevne SK
8 - Handan Elif Ersöz - İstanbul Tuzla Bld SK
2. GÜN SONUÇLARI - 13 Ocak 2020, Pazartesi
58 KG
1 - Cihat Çakmak - Ankara EGO SK
2 - Cemil Uluyılmaz - Ankara Adliye Gücü SK
3 - Mahmut Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Emir Halit Akay - İzmir Efsane Gençlik SK
5 - Ahmet Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Muhammet SıDDıK Gacır - Erzurum Aziziye Bld SK
7 - Osman Türker Köse - Ankara İlbank SK
8 - Alptekin Şengül - Kırklareli Ergin SK

74 KG
1 - Muhammed Emin Yıldız - Ankara Ulaştırma SK
2 - Muhammet Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK
3 - Orhan Gazi Güler - Ankara EGO SK
4 - Mustafa Emre Teke - İstanbul Altunçevik SK
5 - Nesim Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Sezgin Tosun - İstanbul Ümraniye Kahraman SK
7 - Muhammet Babahanoğlu - Adana Cankutay SK
8 - Fikret Hakan Şenkuru - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
+73 KG
1 - Mervenur Evci - Ankara EGO SK
2 - Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Tuba Donukara - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Beyza Basma - Kayseri Melikgazi Bld SK
5 - Ayşe Sena Aytürk - Konya Selçuklu Bld SK
6 - Ayşe Asma - Edirne Uzunköprü Bld SK
7 - Fatma Nur Pekkirişci - Konya Meram Bld SK
8 - Esra Zeren - Kırklareli Ergin SK
3. GÜN SONUÇLARI - 14 Ocak 2020, Salı
54 KG
1 - Görkem Polat - Ankara İlbank SK
2 - Abdullah Ömer Yarlı - Ankara EGO SK
3 - Ozan Ersoy - Samsun Büyükşehir Bld Anakent SK
4 - Server Balaban - Ankara EGO SK
5 - Burak Aşık - Adana Mavi Lacivertlim SK
6 - Emre Ülkü - Edirne Ferdi
7 - İbrahim Öter - Ankara Adliye Gücü SK
8 - Şafak Bilgici - İzmir Büyükşehir Bld SK
46 KG
1 - Ruhat Akalın - Ankara PTT SK
2 - Hiranur Bayraktar - Ankara İlbank SK
3 - Emine Gögebakan - Ankara İlbank SK
4 - Filiz Ögel - Bursa Hareketli Yaşam Merkezi SK
5 - Fatma Keleş - Ankara EGO SK
6 - Melisa Yalçın - Sakarya Büyükşehir Bld SK
7 - İpek Çidem - Nevşehir Kapadokya Üniv. SK
8 - İlayda Ezo Özcan - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK

62 KG
1 - İkra Kayır - Ankara EGO SK
2 - Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Ayşenur Özcan - Konya Selçuklu Bld SK
4 - Ahsen Şengün - Samsun Büyükşehir Bld Anakent SK
5 - Merve Şahin - Adana Seyhan Bld SK
6 - Melisa Nur Budak - Niğde Çalkan SK
7 - Serpil Soy - Muğla Kavaklıdere Bld SK
8 - Sude Güler - Ordu Yüksel SK
4. GÜN SONUÇLARI - 15 Ocak 2020, Çarşamba
68 KG
1 - Hakan Reçber - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Muhammet Furkan Demirci - Ankara İlbank SK
3 - Mehmet Kani Polat - Ankara Yeni Mamak SK
4 - Murat Basumlı - Konya Karatay Bld SK
5 - Ahmet Muhammed Sert - Konya Büyükşehir Bld SK
6 - Onur Meşe - Ankara Yeni Mamak SK
7 - Samet Erkovan - Ankara Yeni Mamak SK
8 - Muhammet Mustafa Bağlar - Adana Çetin Topçuoğlu SK

87 KG
1 - Orkun Ateşli - Ankara EGO SK
2 - Hüseyin Berat Demircioğlu - Ankara EGO SK
3 - Ahmet Anıl Afacan - İzmir Büyükşehir Bld SK
4 - Sergen Curabaz - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Ahmet Efe Sarıoğlu - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Muhammed Emin Açıkgöz - Ankara İlbank SK
7 - Enbiya Taha Biçer - Yozgat Sorgun Bld SK
8 - Onur Çalık - İstanbul Sancaktepe Bld SK
57 KG
1 - Gülsüm Gültekin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Gülse Polat - Adana Çetin Topçuoğlu SK
3 - Gülhanım Yeşildal - İzmir Büyükşehir Bld SK
4 - Hanife Yıldız - Bilecik Dodurga SK
5 - Hatice Erdoğan - Bilecik Ferdi
6 - Zeynep Şeyma Turhan - Eskişehir Kamer SK
7 - Yağmur Baysal - Eskişehir Arı Gençlik Hiz. SK
8 - Nisa Nur Uysal - Konya Meram Bld SK

67 KG
1 - Dilara Arslan - Ankara EGO SK
2 - Simge Özcan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Nur Demir - Edirne Trakya Gençlik SK
4 - Hatice Çiçek - Ankara EGO SK
5 - Berra Nur Çiftçi - Ankara İlbank SK
6 - Nazlı Hilal Özbek - Burdur Folklor Araştırma SK
7 - Selin Eylem Karakaya - Kastamonu TKD Antr.Sporcu Ve Hkm. SK
8 - Cansu Örenlioğlu - Ankara Adliye Gücü SK
5. GÜN SONUÇLARI - 16 Ocak 2020, Perşembe
80 KG
1 - Hüseyin Kartal - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - İsmail Seymen Kazan - İzmir Genç TED GSK
3 - Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
4 - İsmet Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK
5 - Şahin Çelebi - Denizli Aydoğdu SK
6 - Ferkan Denizman - Konya Karatay Bld SK
7 - Hasan Can Lazoğlu - Ankara EGO SK
8 - Emin Melih Aydoğdu - Ankara Adliye Gücü SK

+87 KG
1 - Muhammet Recep Çetinkaya - Ankara EGO SK
2 - Ensar Uğuz - Ankara İlbank SK
3 - Serkan Çakır - Samsun Büyükşehir Bld Anakent SK
4 - Talha Bayram - İzmir Çiğli Bld SK
5 - Uğur Utku Özbey - Mersin Büyükşehir Bld SK
6 - Mesut Zengin -İzmir Optimum Sağlıklı Yaşam SK
7 - Muhammed Enes Kaya - Karabük Çınar SK
8 - Sabit Buğrahan Karakaş - Tokat Niksar Bld SK
49 KG
1 - Merve Dinçel - Ankara EGO SK
2 - Havva Nur Çoban - Ankara PTT SK
3 - Melek Polat - Bursa Büyükşehir Bld SK
4 - Zehra Abay - Konya Karatay Bld SK
5 - Melike Yılmaz - Ankara İlbank SK
6 - Tülay Döşüçukur - Gaziantep Karagölge SK
7 - İrem Yağcı - Ankara Ferdi
8 - Beyza Nur Güngör - Kırklareli Ferdi



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42