Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
18 - 23 Ocak 2020 | Taha Akgül Spor Salonu - Keçiören / Ankara

1. GÜN SONUÇLARI - 18 Ocak 2020, Cumartesi
Genç Erkekler Genç Bayanlar
51 KG
1 - Zeynel Fırat Tanrıverdi - İzmir Koçoğlu SK
2 - Semih Özer - Düzce Mert Asya SK
3 - Serdar İlhan - İstanbul Esenler Erok SK
4 - Muhammet Eren Koç - Erzurum Anadolu Form SK
5 - Haktan Can - İstanbul Kaynarca SK
6 - Mehmet Arıkan - İzmir Ferdi
7 - Ali Konar - İzmir Mesa TKD İht. SK
8 - Ömer Delibaşlar - İzmir Koçoğlu SK
42 KG
1 - Aleyna Demir - Ankara EGO SK
2 - İrem Dinç - Çanakkale Anafartalar SK
3 - Tuana İlayda Dişkaya - Ankara Barış Özel SK
4 - Meryem Demirkol - Mersin Olimpiyat SK
5 - Zeynep Ceren Çolpan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Canan Gündüz - İstanbul Çağrı KıZıL SK
7 - Şevval Bayrak - Zonguldak Kdz Ereğli TKD SK
8 - Zeynep Tuğçe Gökalp - Ankara Negiz SK

52 KG
1 - Özge Özbey - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Şefika Çakal - Kırklareli Ergin SK
3 - Yaren Keleş - İstanbul Yavuz Sultan SK
4 - Öykü Özbey - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - İdil Zafer - Tekirdağ Flipper SK
6 - Buse Sertel - Tekirdağ Çerkezköy GHSİM
7 - Helin Avşar - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Melisa Ateş - İstanbul Cihan SK
2. GÜN SONUÇLARI - 19 Ocak 2020, Pazar
59 KG
1 - Mahmut Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Samet Yıldız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Muhammed Yasir Kama - Sivas Sivasgücü SK
4 - Oğuzhan Kılıçkaya - Ankara Adliye Gücü SK
5 - Alperen Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
6 - Doğukan Kenan - Tekirdağ Süleymanpaşa Bld SK
7 - Ömer Ünlüsoy - Ankara Fit Spor TKD SK
8 - Muhammet Enes Bozkurt - Ankara Uluslararası Sav. Sanat. SK

+78 KG
1 - Ali Kirazlı - Denizli Tuana SK
2 - Mustafa Hulusi Onar - Ankara Adliye Gücü SK
3 - Doğan Biçici - Çanakkale Anafartalar SK
4 - Talha Enes Kanber - Kocaeli Durukan SK
5 - İbrahim Ayaz - Elazığ Aksaray SK
6 - Can Polat Selen - Edirne TKD İht. SK
7 - Ali Hamza Koç - Malatya Efsane SK
8 - Alperen Abuş - Erzurum GSK
49 KG
1 - Elif Ilgın Öztabak - Ankara İlbank SK
2 - Halime Neslihan Kılınç - Malatya Büyükşehir Bld SK
3 - Elifsu Gençyılmaz - Ankara EGO SK
4 - Hürü Gökçe Gögebakan - Ankara İlbank SK
5 - Senanur Çelik - Samsun Polis Gücü SK
6 - İrem Taner - Ankara Ayaz SK
7 - Ceyda Bayramoğlu - İstanbul Esenler Erokspor
8 - Ayşe Yılmaz - Uşak Eşme Tuğra SK
3. GÜN SONUÇLARI - 20 Ocak 2020, Pazartesi
55 KG
1 - Deniz Tanrıverdi - İzmir Koçoğlu SK
2 - Ömer Faruk Dayıoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK
3 - Mert Can Çiçek - Ankara Kartal TKD SK
4 - Harun Yahya Açıkgöz - Ankara Çınar Gençlik SK
5 - Saltuk Buğrahan Yaşarbaş - Erzurum Aziziye Bld SK
6 - Yusuf Kılıç - Ankara Seven SK
7 - Canpolat Özer - Malatya Enes Murat Biri SK
8 - Kerim Emre Kurum - Yalova Bld SK
44 KG
1 - Meryem Elif İyin - İstanbul Çağrı Kızıl SK
2 - Nisa Arıkan - Bilecik Dodurga SK
3 - Şimal Çağlıyan - Ankara Simya Koleji SK
4 - Ayşe Aşıcı - Konya Spor Kulübü
5 - Merve Mendi - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - İlayda Baz - Ankara Efsane 2 SK
7 - Rümeysa Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
8 - Nil Yıldırım - Çanakkale 18 Mart SK

63 KG
1 - Huriye Nur Ergin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ezheran Nur Saçar - Konya Spor Kulübü
3 - Azra Tuba Torun - Hatay Karasopa TKD SK
4 - Melike Ağralı - Bursa Osmangazi Bld SK
5 - Miray Aktağ - Mersin Mete SK
6 - Aylin Şen - Samsun Aslan SK
7 - Azra Başak Aslan - İstanbul Cankılıç SK
8 - Zeynep İnce - Kırklareli Ferdi
4. GÜN SONUÇLARI - 21 Ocak 2020, Salı
48 KG
1 - Abdullah Dönmez - Konya Spor Kulübü
2 - Gökdeniz Bilici - Ankara Yeni Mamak SK
3 - Ömer Faruk Şen - İstanbul Esenler Erokspor
4 - Alihan Kuru - Samsun Büyükşehir Bld Anakent SK
5 - Enes Güneş - Gaziantep Şahinbey Bld SK
6 - Emrullah Becel - Mersin Büyükşehir Bld SK
7 - Ömer Toker - Kırşehir Pars SK
8 - Fatih Mehmet Koşaksız - İstanbul Büyükşehir Bld SK

63 KG
1 - Gökhan Emre Kesgin - Samsun Büyükşehir Bld Anakent SK
2 - Kadir Şantaş - Ankara Yeni Mamak SK
3 - Ömer Yasin Orhan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Muhammed Ateş - Kayseri Kılıçay SK
5 - Muhammet Hanefi Köksal - Ankara Fit Spor TKD SK
6 - Melih Can Demircan - Düzce Mert Asya SK
7 - Mehmet Samet Kaya - Kayseri Yay Tan Say SK
8 - Hasan Arık - Kırklareli Has Taekwondo SK
46 KG
1 - Aleyna Şenyurt - İstanbul Sancaktepe Bld SK
2 - Ayşe Şule Başkır - Ankara EGO SK
3 - Mahbube Mehlika Tozlu - Kocaeli Öncü Gençlik SK
4 - Nazlıcan Tekel - Kayseri Kocasinan Bld SK
5 - Melisa Temiz - Ankara Adliye Gücü SK
6 - Melisa Özlü - Kayseri Başarı SK
7 - Gamze Çetintaş - İzmir Gelişim SK
8 - Melek Kaya - Konya Spor Kulübü
5. GÜN SONUÇLARI - 22 Ocak 2020, Çarşamba
45 KG
1 - Merdan Çalık - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mertcan Özpayi - Ankara Negiz SK
3 - Yasin Açıkgöz - Zonguldak Kdz Ereğli TKD SK
4 - İsmail Altıparmak - İstanbul Ferdi
5 - Hasan Ayaz - Malatya Büyükşehir Bld SK
6 - Tayyip Taş - Bursa Büyükşehir Bld SK
7 - Berat Can Demir - Ankara Kutay SK
8 - Mustafa Yasir Öz - Konya Meram Bld SK

68 KG
1 - İsa Berk Kasap - İzmir Genç TED SK
2 - Ramazan Altıntaş - Kırşehir Pars SK
3 - Metin Hasan Şenoğlu - İstanbul Yenigün TKD İht. SK
4 - Tuğra Akkaş - Ankara Birlik TKD SK
5 - Ömer Furkan Körpe - Ankara EGO SK
6 - Mustafa Yılmaz - İstanbul Tuzla Bld SK
7 - Metin Engin Teke - İstanbul Altunçevik SK
8 - Serdar Güzel - Gaziantep Yavuz Sultan Selim Ortaokulu SK
59 KG
1 - Işıl Zafer - Tekirdağ Flipper SK
2 - Büşra Öztürk - Muğla Kavaklıdere Bld SK
3 - Zeynep Şeyma Turhan - Eskişehir Kamer SK
4 - Fatma Arslan - Kayseri Melikgazi Bld SK
5 - Sudenaz Topal - Samsun Ferdi
6 - Senanur Mavzer - Ankara Birlik TKD SK
7 - Büşra Öztürk - Kayseri Melikgazi Bld SK
8 - Emine Ilgın Demirkoparan - Bartın Altuğ SK

+68 KG
1 - Ayselnur Sağlık - Ankara Yeni Mamak SK
2 - Zehra Begüm Kavukcuoğlu - Kastamonu TKD Akademi SK
3 - Sudenur Erciyes - Kayseri Devali Gençlik Hiz. SK
4 - Ayşe Ergül - Artvin Artvinli Gençler SK
5 - Dilara Ay - Kırşehir Belediye SK
6 - Sude Yaren Uzunçavdar - Ankara EGO SK
7 - Sibel Güngör - Gaziantep Bld SK
8 - Tuğba Gürses - İstanbul Kafkas TKD SK
6. GÜN SONUÇLARI - 23 Ocak 2020, Perşembe
73 KG
1 - Görkem Koca - Ankara Efsane 2 SK
2 - Berdan Utku Nergiz - Mersin Toros SK
3 - Utku Avcı - Aydın Memduh Babat SK
4 - Ahmet Can Timağur - Ankara İlbank SK
5 - Emirhan Ahmet Haklı - Amasya Gençlik SK
6 - Muhammer Baki Damar - İstanbul Yiğit TKD SK
7 - Ethem Can Kendirci - Ankara Kartal TKD SK
8 - Bayram Ali Yılmaz - İstanbul Tuzla Bld SK

78 KG
1 - Ayhan Mert Baş - Konya Selçuklu Bld SK
2 - Hüseyin Berk Emanetoğlu - Kocaeli Karamürsel 4 Temmuz SK
3 - Abdulkadir Tural - İstanbul Yavuz Sultan SK
4 - İbrahim Tunca - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Emirhan Veysel Çataltaş - İstanbul Uzunçavdar SK
6 - Yusuf Çepni - Van Olimpiyat TKD SK
7 - Ahmet Vefa Bumin - Erzurum Sağlık SK
8 - Oğuz Tokgöz - Tekirdağ Flipper SK
55 KG
1 - Merve Gül Özlü - Kayseri Başarı SK
2 - Şevval Çakal - Kırklareli Ergin SK
3 - Ravza Nur Baygın - Konya Meram Bld SK
4 - Zehra Kaygısız - Kayseri Başarı SK
5 - Hayrunnisa İzmir - Siirt 56 SK
6 - Tuğba Alıcı - Gaziantep Altın Adımlar SK
7 - Zeynep Sude Özata - Ankara Türkoğlu SK
8 - Nisa İmamoğlu - İstanbul Sancaktepe Bld SK

68 KG
1 - Sıla Nur Gençer - Eskişehir Sarar SK
2 - Ayşe Sıla Kırcaoğlu - Kastamonu TKD Antr.Sporcu Ve Hkm. SK
3 - Rabiye Kaya - Malatya Büyükşehir Bld SK
4 - Arzu Kavsara - Denizli Tuana SK
5 - İremnur Dinçer - Birlik TKD SK
6 - Emriye Yetek - Diyarbakır Bismil SK
7 - Begüm Çiğdem Aras - Tokat Zile Bld SK
8 - Fatma Çolak - Edirne Trakya SK


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42