Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ

ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ
HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ
FEDERASYONUMUZ FAALİYETLERİNDE HAKEM İLDE ANTRENÖR
GELİŞİM SEMİNERİ

FEDERASYONUMUZ FAALİYETLERİNDE ANTRENÖR İLDE HAKEM
GELİŞİM SEMİNERİSeminere Başvuru
Nasıl Yapılır?
Seminere Ödeme
Nasıl Yapılır?


Antrenör Gelişim Semineri

Taekwondo Federasyonunun 2019 yılı Faaliyet Programında yer alan ve müsabaka kurallarında yapılan yeni değişiklikleri de içeren Antrenör ve Hakem Gelişim Seminerinin 19-27 Aralık 2019 tarihleri arasında 3 grup halinde Antalya’da yapılması planlanmaktadır.

Antrenör Gelişim Seminerine katılacak olan katılımcılar 2020 yılı için WT lisansını yaptırarak seminere katıldıkları takdirde antrenörlük vizeleri 2020 yılı için yapılacaktır. ( WT Lisansı için tıklayınız. )

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan ve 18-29 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ankara’da yapılan 1. Kademe Antrenör Yetiştirme kursuna katılıp diploma alanlar ile yine 21 Ağustos- 14 Eylül 2019 tarihleri arasında Ankara’da yapılan 2., 3. ve 4. Kademe Antrenör Kursumuza katılan kursiyerlerimizin Antrenör Gelişim Seminerimize katılmaları zorunludur.

Antrenör Gelişim Seminerine sağlık nedenleriyle katılamayacak katılımcıların 16 Aralık 2019 tarihine kadar E-Devlet üzerinden başvuru yapıp ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. E-Devlet üzerinden başvurularını yapmayanların seminer tarihleri içerisinde almış oldukları sağlık raporları da kabul edilmeyecektir. E-Devlet üzerinden başvuru yapmayan katılımcılarkesinlikle 2020 yılı vizesi yapılmayacaktır.

ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Antrenör Gelişim Seminerinin kaydı Spor Eğitim Dairesi Başkanlığınca E-Devlet üzerinden sabit bilgisayardan yapılmakta olup; başvuru yapabilmesi için E-Devlet şifresinin olması gerekmektedir. E-Devlet şifresi yok ise Nüfus Cüzdanı ile PTT şubelerinden alınabilinmektedir.

Antrenör Gelişim Semineri başvurusu ve kurs ücreti ödeme tarihi en geç 16 Aralık 2019 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular E-Devlet Sistemi üzerinden kabul edilmediği için Seminere katılım mümkün olmayacaktır.

E-Devlet üzerinden ön kayıt yapıldıktan sonra sistem otomatik olarak mail adresine referans numarası gönderecektir. Para yatırma işlemi Garanti Bankası şubelerinden referans numarası veya T.C. Kimlik No.su ile yapılacak olup; Banka Personeline “Spor Federasyonları Ödemesi" olduğunu belirterek, sadece T.C. Kimlik Numarası veya Referans numarasıyla kurs ödemesi yapılacaktır.

Aksi takdirde ödeme geçerli olmayacaktır.

- Antrenör Gelişim Seminer Ücreti: 650,00 TL

Garanti Bankası Ödeme İşlemi ile ilgili detaylı anlatıma ulaşmak için tıklayınız.

*** E-Devlet üzerinden antrenör kursu başvurusu ilgili sunumda anlatılmaktadır. Lütfen izleyiniz.

E-Devlet Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılacağı İle İlgili Sunum

Ayrıca E-Devlet üzerinden başvurusu ile birlikte ödemesini yapan kursiyerler aşağıda belirtilen istenilen tüm belgeleri Federasyonumuza en geç 16 Aralık 2019 tarihi mesai bitimine kadar kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinde kadrolu ve Spor Genel Müdürlüğü'nde daimi işçi antrenörler seminer ücreti ödemeyecek olup; (Kadrolu ve daimi işçi antrenörler otel ücretlerini kendileri veya il müdürlükleri karşılayacaktır.)
Ayrıca E-Devlet üzerinden seminere katılacakları gruptan daimi işçi veya kadrolu antrenörler butonundan giriş yapmaları gerekmektedir.


2020 YILI ANTRENÖR VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Aşağıda belirtilen belgelerin eksiksiz olarak Federasyonumuza KARGO ile gönderilmesi gerekmektedir.


1- Seminer Formu ( Seminer Formu için tıklayınız. )
2- Son üç ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf,
3- Nüfus cüzdan fotokopisi,
4- Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinde kadrolu ve Spor Genel Müdürlüğü'nde daimi işçi antrenörler seminer ücreti ödemeyecek olup; (Kadrolu ve daimi işçi antrenörler otel ücretlerini kendileri veya il müdürlükleri karşılayacaktır.) İl Müdürlüğünde antrenör olarak görev yaptığına dair ıslak imzalı yazı.
5- Dekont – (E-Devlet üzerinden başvuru yapıldıktan sonra mail adresinize gelecek referans numarası Garanti Bankası Personeline “Spor Federasyonları Ödemesi” olduğunu belirterek Referans veya T.C. Kimlik numaranız ile Antrenör Semineri ödemesi yapılacaktır.)

SEMİNERİN UYGULAMA ESASLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

1. Federasyonumuz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinin 2020 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenörler Halk Eğitim Merkezilerinde görev alacak Antrenörlerin bu Gelişim Seminerine katılmaları zorunludur.

2. Bu seminer, aynı zamanda 2020 yılı vize uygulaması amacını da taşıdığından, seminere katılmayan Antrenör her türlü faaliyette görev alamayacakları gibi, Antrenörlerimiz illerinde kulüp, özel spor salonu, dernek vb. yerlerde yapılan GIP imtihanlarında da "Sınav Komisyon Başkanı" olarak da görev yapamayacaklardır.

3. Gelişim Seminerine 1. 2. 3. 4. ve 5. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan antrenörlerimiz katılacaktır.

4. Antrenörlerimizin Gelişim Seminerine Taekwondo Elbisesi, Eşofman, Spor Ayakkabısı, Not Defteri, vb. ihtiyaç duyacakları sportif kıyafet ve kırtasiye malzemelerini yanlarında getireceklerdir. Antrenörlerimiz vizelerini yaptırmak amacıyla Federasyon kimlik kartlarını yanlarında bulunduracaklardır.

5. Seminere katılacak Antrenörlerimizin Seminer süresince tam pansiyon her şey dahil (alkolü içecekler hariç), konaklama giderleri Federasyonumuzca; yol giderleri ile diğer masrafları kendilerince karşılanacaktır.

6. Gelişim Seminerine katılmayan Antrenörlerimize herhangi bir telafi semineri yapılmayacak olup; Seminer tarihinden sonra ceza ücreti yatırmış olsa dahi 2020 yılı Antrenör Vizesi yapılmayacaktır.

7. Gelişim Seminerine katılmak isteyen Antrenörler çalıştıkları kurumdan izinlerini kendileri alacaklardır.

KURSİYERLERİN KENDİ GRUPLARI HARİCİNDE SEMİNERE KATILIMLARINA KESİNLİKLE İZİN VERİLMEYECEKTİR.


1. Grup
19-21 Aralık 2019
2. Grup
22-24 Aralık 2019
3. Grup
25-27 Aralık 2019
1.Kademe Antrenörler
Aday Hakemler
Bölge (İl) Hakemler
Uluslararası Hakemler
3. Kademe Antrenörler
4. Kademe Antrenörler
5. Kademe Antrenörler
Ulusal Hakemler
2. Kademe Antrenörler


Seminere Başvuru
Nasıl Yapılır?
Seminere Ödeme
Nasıl Yapılır?
© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42