Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ

ANTRENÖR TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİ
HAKEM TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİ
FEDERASYONUMUZ FAALİYETLERİNDE HAKEM İLDE ANTRENÖR
TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİ

FEDERASYONUMUZ FAALİYETLERİNDE ANTRENÖR İLDE HAKEM
TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİSeminere Başvuru
Nasıl Yapılır?
Seminere Ödeme
Nasıl Yapılır?


Antrenör Telafi Gelişim Semineri

Taekwondo Federasyonunun 2021 yılı Faaliyet Programında yer alan ve müsabaka kurallarında yapılan yeni değişiklikleri de içeren Antrenör Telafi Gelişim Semineri Covid-19 tedbirleri altında 29 Aralık 2021 tarihinde online yapılacak olup; Antrenör Telafi Gelişim Seminerine son başvuru tarihi en geç 24 Aralık 2021 tarihi mesai bitimine kadardır.

Antrenör Telafi Gelişim Seminerine katılacak olan katılımcılar 2022 yılı için WT Antrenör Lisansını yaptırarak seminere katıldıkları takdirde antrenörlük vizeleri 2022 yılı için yapılacaktır.

Antrenör Telafi Gelişim Seminerine katılacak olan katılımcılardan Antrenör olanlar, seminere katıldıkları takdirde Antrenör vizeleri 2022 yılı için yapılacaktır.

Ayrıca Online Antrenör seminere katılınması zorunlu olup; hiçbir şekilde mazeret kabul edilmeyecektir.

ANTRENÖR TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

*** E-Devlet üzerinden antrenör kursu başvurusu ilgili sunumda anlatılmaktadır. Lütfen izleyiniz.

E-Devlet Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılacağı İle İlgili Sunum

Antrenör Telafi Gelişim Seminerinin kaydı Spor Eğitim Dairesi Başkanlığınca E-Devlet üzerinden sabit bilgisayardan yapılmakta olup; başvuru yapabilmesi için E-Devlet şifresinin olması gerekmektedir. E-Devlet şifresi yok ise Nüfus Cüzdanı ile PTT şubelerinden alınabilinmektedir.

Antrenör Trelafi Gelişim Semineri başvurusu ve kurs ücreti ödeme tarihi en geç 24 Aralık 2021 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular E-Devlet Sistemi üzerinden kabul edilmediği için Seminere katılım mümkün olmayacaktır.

E-Devlet üzerinden ön kayıt yapıldıktan sonra sistem otomatik olarak mail adresine referans numarası gönderecektir. Para yatırma işlemi Garanti Bankası şubelerinden referans numarası veya T.C. Kimlik No.su ile yapılacak olup; Banka Personeline “Spor Federasyonları Ödemesi" olduğunu belirterek, sadece T.C. Kimlik Numarası veya Referans numarasıyla kurs ödemesi yapılacaktır.

Aksi takdirde ödeme geçerli olmayacaktır.

- Antrenör Gelişim Seminer Ücreti: 650,00 TL

Garanti Bankası Ödeme İşlemi ile ilgili detaylı anlatıma ulaşmak için tıklayınız.

Ayrıca E-Devlet üzerinden başvurusu ile birlikte ödemesini yapan kursiyerler aşağıda belirtilen istenilen tüm belgeleri Federasyonumuza en geç 24 Aralık 2021 tarihi mesai bitimine kadar kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde kadrolu ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünde daimi işçi antrenörler seminer ücreti ödemeyecek olup; E-Devlet üzerinden daimi işçi veya kadrolu antrenörler butonundan giriş yapmaları gerekmektedir.

2022 YILI ANTRENÖR VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Aşağıda belirtilen belgelerin eksiksiz olarak Federasyonumuza KARGO ile gönderilmesi gerekmektedir.


1- Seminer Formu ( Seminer Formu için tıklayınız. )
2- Nüfus cüzdan fotokopisi,
3- Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinde kadrolu ve Spor Genel Müdürlüğü'nde daimi işçi antrenörler seminer ücreti ödemeyecek olup; İl Müdürlüğünde antrenör olarak görev yaptığına dair ıslak imzalı yazı.
4- Dekont – (E-Devlet üzerinden başvuru yapıldıktan sonra mail adresinize gelecek referans numarası Garanti Bankası Personeline “Spor Federasyonları Ödemesi” olduğunu belirterek Referans veya T.C. Kimlik numaranız ile Antrenör Semineri ödemesi yapılacaktır.)

SEMİNERİN UYGULAMA ESASLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

1. Federasyonumuz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinin 2022 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenörler Halk Eğitim Merkezilerinde görev alacak Antrenörlerin bu Gelişim Seminerine katılmaları zorunludur.

2. Bu seminer, aynı zamanda 2022 yılı vize uygulaması amacını da taşıdığından, seminere katılmayan Antrenör her türlü faaliyette görev alamayacakları gibi, Antrenörlerimiz illerinde kulüp, özel spor salonu, dernek vb. yerlerde yapılan GIP imtihanlarında da "Sınav Komisyon Başkanı" olarak da görev yapamayacaklardır.

3. Gelişim Seminerine 1. 2. 3. 4. ve 5. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan antrenörlerimiz katılacaktır.

Seminere Başvuru
Nasıl Yapılır?
Seminere Ödeme
Nasıl Yapılır?
© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42