Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ

ANTRENÖR TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİ
HAKEM TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİ
FEDERASYONUMUZ FAALİYETLERİNDE HAKEM İLDE ANTRENÖR
TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİ

FEDERASYONUMUZ FAALİYETLERİNDE ANTRENÖR İLDE HAKEM
TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİSeminere Başvuru
Nasıl Yapılır?
Seminere Ödeme
Nasıl Yapılır?


FEDERASYONUMUZ FAALİYETLERİNDE ANTRENÖR VE İL’DE HAKEM OLARAK İNTERNET ONLİNE TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİ

Taekwondo Federasyonunun 2021 yılı Faaliyet Programında yer alan ve müsabaka kurallarında yapılan yeni değişiklikleri de içeren Antrenör ve Hakem Gelişim Seminerinin 27-28 Aralık 2021 tarihleri arasında 2 grup halinde (2 gün süresince) internet online olarak yapılacak olup; Gelişim Seminerine son başvuru tarihi en geç 23 Aralık 2021 tarihi mesai bitimine kadardır.

Gelişim Seminerine katılan katılımcılar 2022 yılı için WT Antrenör Lisansını yaptırarak hem antrenörlük hem de hakemlik vizeleri 2022 yılı için yapılacaktır.


FEDERASYONUMUZ FAALİYETLERİNDE HAKEM VE İL’DE ANTRENÖR İNTERNET ONLİNE TELAFİ GELİŞİM SEMİNERİNE E-DEVLET ÜZERİNDEN NASIL BAŞVURU YAPILIR?

*** E-Devlet üzerinden antrenör kursu başvurusu ilgili sunumda anlatılmaktadır. Lütfen izleyiniz.

E-Devlet Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılacağı İle İlgili Sunum

Antrenör Gelişim Seminerinin kaydı Spor Eğitim Dairesi Başkanlığınca E-Devlet üzerinden sabit bilgisayardan yapılmakta olup; başvuru yapabilmesi için E-Devlet şifresinin olması gerekmektedir. E-Devlet şifresi yok ise Nüfus Cüzdanı ile PTT şubelerinden alınabilinmektedir.

Antrenör Gelişim Semineri başvurusu ve kurs ücreti ödeme tarihi en geç 23 Aralık 2021 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular E-Devlet Sistemi üzerinden kabul edilmediği için Seminere katılım mümkün olmayacaktır.

E-Devlet üzerinden ön kayıt yapıldıktan sonra sistem otomatik olarak mail adresine referans numarası gönderecektir. Para yatırma işlemi Garanti Bankası şubelerinden referans numarası veya T.C. Kimlik No.su ile yapılacak olup; Banka Personeline “Spor Federasyonları Ödemesi" olduğunu belirterek, sadece T.C. Kimlik Numarası veya Referans numarasıyla kurs ödemesi yapılacaktır.

Aksi takdirde ödeme geçerli olmayacaktır.

- Antrenör Gelişim Seminer Ücreti: 750,00 TL

Garanti Bankası Ödeme İşlemi ile ilgili detaylı anlatıma ulaşmak için tıklayınız.

E-Devlet üzerinden başvurusu ile birlikte ödemesini yapan kursiyerler aşağıda belirtilen istenilen tüm belgeleri Federasyonumuza en geç 23 Aralık 2021 tarihi mesai bitimine kadar kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde kadrolu ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünde daimi işçi antrenörler seminer ücreti ödemeyecek olup; hakemliğini vizeletmek isteyen katılımcılar 500 TL ücret yatıracaktır.

 Ayrıca E-Devlet üzerinden aşağıya çıkarılan grubundan daimi işçi veya kadrolu antrenörler butonundan giriş yapmaları gerekmektedir.
 


2022 YILI ANTRENÖR-HAKEM VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Aşağıda belirtilen belgelerin eksiksiz olarak Federasyonumuza KARGO ile gönderilmesi gerekmektedir.


1- Seminer Formu ( EK-1 Form için tıklayınız. )
2- Nüfus cüzdan fotokopisi,
3- Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde kadrolu ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünde daimi işçi antrenörler seminer ücreti ödemeyecek olup; İl Müdürlüğünde antrenör olarak görev yaptığına dair ıslak imzalı yazı.
4- Dekont – (E-Devlet üzerinden başvuru yapıldıktan sonra mail adresinize gelecek referans numarası ile Garanti Bankası Personeline “Spor Federasyonları Ödemesi olduğunu belirterek T.C. Kimlik numaranız ile Hakem-Antrenör Semineri ödemesi yapılacaktır.)

SEMİNERİN UYGULAMA ESASLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

1. Federasyonumuz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinin 2022 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenör ve Hakemler ile Halk Eğitim Merkezlerinde görev alacak Antrenörlerin bu Gelişim Seminerine katılmaları zorunludur.

2. Bu seminer, aynı zamanda 2022 yılı vize uygulaması amacını da taşıdığından, seminere katılmayan Antrenör ve Hakemlerimiz her türlü faaliyette görev alamayacakları gibi, Antrenörlerimiz illerinde kulüp, özel spor salonu, dernek vb. yerlerde yapılan GIP imtihanlarında da "Sınav Komisyon Başkanı" olarak da görev yapamayacaklardır.

3. Seminere katılmayan Hakemler 2022 yılında Federasyon faaliyetlerinde görev alamayacakları gibi 2022 yılı Hakem Terfi Kurslarına da katılamayacaklardır.

4. Hakem ve Antrenörlük lisansına sahip olanlar, 2022 yılı Federasyon faaliyetlerinden Antrenör ilindeki faaliyetlerde Hakem olarak görev yapabilmek için diğer lisansı da vize edilecektir. Örneğin hem Antrenör, hem de Hakem olan bir kişi, 2022 yılı Federasyon faaliyetinde Hakem Gelişim Seminerine katılacak olup; ilinde yapılacak faaliyet ve GIP sınavında görev alabilmesi için antrenörlük lisansı da vizelenecektir.

5. Gelişim Seminerine 1. 2. 3. 4. ve 5. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan antrenörlerimiz ile Aday, İl, Ulusal, Uluslararası Hakemlik Belgesine sahip Hakemler katılacaktır.

Seminere Başvuru
Nasıl Yapılır?
Seminere Ödeme
Nasıl Yapılır?
© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42