Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Ankara'da İftar Yemeği
Yayınlanma Tarihi : 09.05.2019 - 11:06:04
Taekwondo camiası, Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun Ankara'da düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.


BÜTÜN İFTAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ.


Crowne Plaza’da verilen iftar yemeğine, Danıştay Üyesi Hasan Odabaşı, Yargıtay Üyesi İbrahim Temur, Adalet Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Hüseyin Türkoğlu, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Parlak, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanı Hakan Bebek, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Remzi Ay, Sofya Büyükelçiliği Başkatibi Ulvi Darendeli,  Adalet Bakanlığı Danışmanları Muammer Namazcı, Vedat Ali Tektaş, Abdülvahap Darendeli, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtır, Türkiye Taekwondo Federasyonu Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyeleri, MHK Üyeleri ile Ankara, Aksaray, Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Eskişehir, Kırşehir, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Nevşehir, Niğde, Yozgat, Zonguldak, Kahramanmaraş ve Sivas illerinden antrenör, hakem ve sporcular ile çok sayıda davetli katıldı.

“BİR TAEKWONDOCU HER ŞEYİ KIRAR AMA KALP KIRMAZ”

Gecede bir konuşma yapan Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Başkan Şahin, “Kutsal günler kırgınlıkların, sıkıntıların giderildiği, kardeşliğin, hoşgörünün, sevginin, barışın bir araya getirildiği zamanlardır. Bir taekwondocu her şeyi kırar ama kalp kırmaz” ifadelerini kullandı. Şahin, “Önümüzde çok önemli bir dünya şampiyonası var. Sporcularımızın en iyi sonuçları alacağına inanıyoruz. Asıl hedefimiz ise 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları. Burada bayrağımızı göndere çektirip İstiklal Marşımızı dinletmek en büyük hedefimiz” diye konuştu.

Gecede ayrıca Çorum Ulusal Hakemlerinden Feyyaz Bayrak, Başkan Şahin’e Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) Başkanı Dr. Chungwon Choue ile çekilmiş bir fotoğrafının halıya işlenmiş bir tablosunu hediye etti.  Görüntülenme Sayısı
2072
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42