Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Önemli Duyuru – Yıldızlar ve Gençler Avrupa Şampiyonası Kotalı Sporcular
Yayınlanma Tarihi : 02.09.2019 - 21:18:19
Türkiye Taekwondo Federasyonu, 01-03 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Avrupa Yıldızlar Şampiyonası ve 04-06 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Avrupa Gençler Şampiyonası için kota kazanmış sporcular ile ilgili bir duyuru yayınladı.

Avrupa Taekwondo Birliği (WTE) tarafından Avrupa Yıldızlar ve Gençler Taekwondo Şampiyonasına kota kazanarak katılacak sporcuların doldurması için bir form hazırlamıştır. Aşağıda ismi yer alan kota almış tüm sporcuların doldurması gereken formun en geç 05 Eylül Perşembe 2019 tarihi mesai bitimine kadar federasyonumuzun taekwondo@sgm.gov.tr mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Her iki şampiyona için doldurulması gereken forma ve örnek forma sayfanın altında bulunan linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz.

*Kotalı sporcular formda ilgili bölümü doldurarak istedikleri sıklette müsabakaya katılabilecektir.

Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası için Milli Takımı Temsil etmek üzere 07-12 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 4. WT Başkanlık Kupası’nda  kota kazanmış sporcular:

“Musab AYDIN, Emre SIRAKAYA, Ersin YILMAZ, Tahir Emre ÇAKILKAYA, Berkay ERER, Rahmet Baran ŞİMŞEK, Yusuf Efe ŞEN, Adil Berk KUL, Aziz Mert SAĞLAM, Faikcan MEMİŞ, Hacer AKÇAY, Beyza KARABULUT, Nisa İMAMOĞLU, Nisanur ALKAN, Sude Yaren UZUNÇAVDAR, Zeynep Eda SARI, Zeynep Nur SARIÇİÇEK, Melisa ATEŞ, Ayşenur KONAKÇI, Feyzanur AKÇAY, Aleyna KAHRIMAN, Nehir GENİŞ, Medine KAVAK, Nisa Nur SARI, Rumeysa YAZICI, Aleyna Şenyurt, Azra YÜCE, Melis TETİK, Esmanur YILMAZ, Büşra ÖZTÜRK, Arzu KAVSARA”

Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası için Milli Takımı Temsil etmek üzere 07-12 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 4. WT Başkanlık Kupası’nda  kota kazanmış sporcular:

“Alaattin KÜSKÜ, Semih ÖZER, Mahmut KÜSKÜ, Mustafa Emre TEKE, Yiğithan KILIÇ, Ömer Yasin ORHAN, Osman Türker KÖSE, Muhammet Eren KOÇ, Server BALABAN, Deniz TANRIVERDİ, Muaz YETİMOĞLU, İsmail Seymen KAZAN, Dilara ÖZCAN, Berra Nur ÇİFTÇİ”

*Ayrıca, Yunanistan’da düzenlenen Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası ve Bulgaristan’da düzenlenen Multi Games’te kota hakkı elde eden sporcular Muhammet Bera ATEŞ, Selen GÜNDÜZ, Şeyma KÖSEOĞLU ve Zafer Erdem DELEN kendi imkanlarıyla Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası’na katılabilecektir. Adı geçen sporcular şampiyonaya katılmak istiyorsa izlenecek yol ile ilgili Federasyonumuzu 0312 310 88 16 numaradan arayarak ve 119’u tuşlayarak bilgi alabilirler.

YILDIZLAR DOLDURULACAK FORM

YILDIZLAR ÖRNEK FORM

GENÇLER DOLDURULACAK FORM

GENÇLER ÖRNEK FORM Görüntülenme Sayısı
4869
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42