Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar
 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Türkiye’nin Dört Bir Yanında Taekwondo Şöleni
Yayınlanma Tarihi : 11.11.2019 - 13:33:00
Hafta sonunda Türkiye’nin dört bir tarafında iller arası taekwondo müsabakaları yapıldı. Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin ve Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz, müsabakalar arasında adeta mekik dokudu.

Başkan Şahin, Gaziantep ve Ankara’daki etkinlikleri katılırken, Afrin’den Karaman’a geçen Başkan Vekili Duymaz, Gaziantep ve Ankara’da Şahin’e eşlik etti.

Karaman’da Uğur Demirel Anısına Kulüpler Taekwondo il müsabakaları yapıldı. Karaman Taekwondo İl Temsilciliği tarafından organize eden müsabakalara 13 ilden 40 kulüp ve 440 sporcu mücadele etti.  Organizasyonu yerinde takip eden Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz, Uğur Demirel’in eşi Melek Demirel’e plaket takdim ederken, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Gaziantep’te ise Taekwondo Cumhuriyet Kupası Gençler Şampiyonası il müsabakaları gerçekleştirildi. Gaziantep ve çevre illerden gelen antrenör, sporcu ve hakemlerin katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonu . Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin ve Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz yerinde takip etti.  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Toprak, Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürü  Muhittin Özbay, Türkiye Kızak Federasyonu ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi  Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Zekeriya Efiloğlu’nun katıldığı organizasyonda katılımcılar asker selamı vererek kahraman Mehmetçiğimize destek mesajı gönderdi. Başkan Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Toprak’a günün anısına plaket verdi.

Başkan Şahin ve Başkan Vekili Duymaz, Gaziantep’ten Ankara’ya geçerek Ankara İli Gençler Taekwondo Şampiyonasına iştirak ettiler. Yoğun bir katılımla gerçekleşen organizasyonda Başkan Şahin ve Başkan Vekili Duymaz, antrenörlerle istişarelerde bulundu. Görüntülenme Sayısı
3431
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42