Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar
 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Sporcularımıza İki Ödül Birden
Yayınlanma Tarihi : 28.07.2020 - 15:37:33
Ülke Tv tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Sporun Devleri Buluşuyor Ödül Töreni'nde milli taekwondocu Rukiye Yıldırım, yılın sporcusu ödülüne layık görüldü.

Ülke Tv tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen "Sporun Devleri Buluşuyor" Ödül Töreni'nde milli taekwondocu Rukiye Yıldırım, yılın sporcusu ödülüne layık görüldü.

Spor&Spor programı moderatörü Ömer Önder ve Harun Şen’in sunumuyla gerçekleşen Sporun Devleri Ödül Gecesi’ne Ülke TV ev sahipliği yaptı. Toplantıya telekonferans yöntemi ile bağlanan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu, "Uluslararası müsabakalar başlar başlamaz her alanda olan iddiamızı en güçlü başarılarla tüm branşlarda ortaya koyacağız'' ifadelerini kullandı.

Spor ve siyasetin önemli isimlerinin yer aldığı ve Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin’in de katıldığı törende milli taekwondocularımızdan Rukiye Yıldırım ‘Yılın Sporcusu’ seçilirken, Meryem Elif İyin de ‘Onur Ödülü’nün sahibi oldu.

Başkan Şahin, “Sporcularımızın başarıları ve temsil kabiliyetlerinin bu şekilde ödüllendirilmesi çok anlamlı. Türk taekwondosu olarak her konuda örnek olmaya devam edeceğiz. Bu güzel geceye emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 Görüntülenme Sayısı
1922
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42