Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Bakan Kasapoğlu’ndan Olimpik Kampımıza Ziyaret
Yayınlanma Tarihi : 25.10.2020 - 09:41:49
Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’na hazırlanan kadın taekwondo milli takımımızın kampını ziyaret etti.

Bir dizi program için Konya’da bulunan Bakan Kasapoğlu, yoğun programına rağmen taekwondo milli takımımızın kampını ziyaret ederek teknik ekibimiz ve sporcularımıza moral verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı ve Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan ile Konya’da çalışmalarını sürdüren milli takım kampına ziyarette bulundu.

Federasyon Başkanımız Prof. Dr. Metin Şahin ve Milli Takımlar Teknik Direktörümüz Ali Şahin’den çalışmalar hakkında bilgi alan Bakan Kasapoğlu, sporcularımızla yakından ilgilendi. Bakan Kasapoğlu, taekwondonun başarılarıyla her zaman yüzleri güldürdüğünü hatırlatarak, daha büyük başarılara imza atacaklarına inandığını ve her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Bakan Kasapoğlu ve Milletvekili Özboyacı, milli takımımız ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Görüntülenme Sayısı
567
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42