Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  FEDERASYONDAN HABERLER

 Hakem Terfi Kursu Sonuçları - Ankara
Yayınlanma Tarihi : 24.12.2020 - 10:49:30
15 - 17 Aralık 2020 tarihleri arasında Ankara ilinde yapılan Hakem Terfi Kursu'nda başarılı olan kursiyerlerin tescilleri Merkez Hakem Kurulu'nun 18 Aralık 2020 tarih ve 14 sayılı kararıyla onaylanarak açıklandı.

ULUSAL HAKEMLİĞE TERFİ EDEN İL HAKEMLERİ

1 - NESRİN YILMAZ - AFYON
2 - ALİ AYDOĞAN - AFYON
3 - ALİ BATU - AFYON
4 - MERVE BELEN - ANKARA
5 - SELMA SAĞLAM - ANKARA
6 - UĞUR YAMANER - EDİRNE
7 - REYHAN UZUNOĞLU - ERZURUM
8 - ABUBEKİR UZUNOĞLU - ERZURUM
9 - İSMAİL EDİŞ - ESKİŞEHİR
10 - KAMİLE HINÇAL - ESKİŞEHİR
11 - MUSA COŞKUN - ESKİŞEHİR
12 - HASİBE ÖZKAN - ISPARTA
13 - HÜSEYİN TÜRKAL - ISPARTA
14 - AHMET ENES DEMİRCİ - İSTANBUL
15 - KADİR ÖZTEKİN - İSTANBUL
16 - NAZAN ÖZEL  - İSTANBUL
17 - OSMAN KARADAĞ - İSTANBUL
18 - ALİ BAHÇECİ - KAYSERİ
19 - MUSTAFA DEKER - KAYSERİ
20 - ALİ OSMAN YÜKSEL - KAYSERİ
21 - ŞÜKRÜ YILMAZ - KASTAMONU
22 - AHMET ATAŞ - KONYA
23 - HASAN SARIKAYA - KONYA
24 - FATİH AKBUNAR - KÜTAHYA
25 - HASAN ÇALO - MALATYA
26 - FADİME MERVE AK - MANİSA
27 - SEVDA KURT - MERSİN
28 - DİCLE KILIÇTEPE KIZILAĞAÇ - MERSİN
29 - GÜLŞEN AVCI - NİĞDE
30 - ORHAN HASGÜL - SAKARYA
31 - EMRAH BAYRAKTAR - ZONGULDAK

İL HAKEMLİĞE TERFİ EDEN ADAY HAKEMLERİ

1 - ŞÜKRÜ KAYA - AFYON
2 - BURCU ARUN - AĞRI
3 - SÜMEYYE ŞENTÜRK - AMASYA
4 - ALİ POLAT - ANKARA
5 - ELİF DÜLEKER - ANKARA
6 - EBRU PEKGÖZ - ANKARA
7 - SÜMEYRA SEYFELİ - ANKARA
8 - AYSEL SAĞLAM KAYA - ANKARA
9 - CEM KIRAN - ANKARA
10 - FUNDA AKKAYA - AYDIN
11 - BURCU  AKSOY - AYDIN
12 - CEREN KAVASLIOĞLU - AYDIN
13 - NACİ ATEŞ - BALIKESİR
14 - NİSA AKBIYIK - BALIKESİR
15 - BURCU ATAK - ÇORUM
16 - OSMAN ERKOL - DENİZLİ
17 - ALİ BÜYÜKÖZ - ESKİŞEHİR
18 - AYŞE DUDU KARATAY - ESKİŞEHİR
19 - NURAY EROL - ESKİŞEHİR
20 - SEDANUR ÖZSOY - ESKİŞEHİR
21 - FATİME BÜYÜKDAVRAZ - ISPARTA
22 - MUHAMMED TOPRAK - ISPARTA
23 - ALARA HİLAL TAŞKIN - İSTANBUL
24 - ELİF KÜBRA GÜNGÖR - İSTANBUL
25 - HAKAN GÖREGEN - İSTANBUL
26 - NİHAT EVREN - İSTANBUL
27 - ORHAN YAVUZYİĞİT - İSTANBUL
28 - ZEKİYE DUMAN - İSTANBUL
29 - RAMAZAN RÜSTEM YAYLA - İSTANBUL
30 - ŞENOL TURNA - İSTANBUL
31 - MELTEM DURU - İZMİR
32 - MİZGİN BİLGİN - İZMİR
33 - BARIŞ TAŞKIN - İZMİR
34 - VOLKAN ÖZTÜRK - İZMİR
35 - GÜL KARA - İZMİR
36 - ALAETTİN ÇİFTÇİOĞLU - KOCAELİ
37 - HAMZA KEMER - KOCAELİ
38 - FATMA KARCI - KONYA
39 - MUSTAFA DANIŞ - KONYA
40 - AHMET KOÇ - KONYA
41 - ESRA ERTAN - MALATYA
42 - MUSTAFA YILDIRIM - MALATYA
43 - ALİ BAYDUZ - MALATYA
44 - TANEM ÜLGER - MERSİN
45 - FATMATÜL ZEHRA İNAN - NİĞDE
46 - ABDURRAHMAN İNAN - NİĞDE
47 - MURAT VURAL - TEKİRDAĞ
48 - ALYA KARA - VAN
49 - ŞABAN BEKTAŞ - YOZGAT
50 - ASLI KÖRPE BAYRAKTAR - ZONGULDAK



 Görüntülenme Sayısı
2342
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42