Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Önemli Duyuru - Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası
Yayınlanma Tarihi : 25.02.2021 - 13:28:02
Türkiye Taekwondo Federasyonu, 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası (Turkish Open 2021) hakkında bir duyuru yayınladı.

10-16 MART 2021 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL’DA YAPILACAK OLAN ULUSLARARASI TÜRKİYE AÇIK TAEKWONDO TURNUVASI KYORUGİ BRANŞI VE SPORCU VE ANTRENÖRLERİN MASRAFLARIN KARŞILANMASI

Büyükler, Gençler ve Yıldızlar kategorilerinde İlk 4’e giren sporcu ve  antrenörlerine İl Müdürlüğünden onaylı kafile listelerini almaları kaydı ile sadece yol ve ikametgâh harcırahları Federasyonumuzca karşılanacaktır. İstanbul ilinde ikamet eden sporcular da dahil olmak üzere, ilk 8'e giren sporcuların konaklama ücretleri kendileri tarafından karşılanacaktır. Alınan yazıda ismi olmayan antrenörlere kesinlikle ödeme yapılmayacaktır. (Diğer ücretler kendileri tarafından karşılanacaktır.)

Federasyonumuzda harcırahları ödenmeyen kafilelerin idareci, antrenör ve sporcularının harcırahları Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince karşılanabilecektir.

Büyükler, Gençler ve Yıldızlar kategorilerinde İlk 4’e giren sporcular  2021 yılında çıkan “Milli Sporcu Belgesi Verilmesi Hakkındaki Yönetmeliğe” göre sporcunun katıldığı sıklette ülkemiz dahil en az 6 ülke katılmış olma kriteri yerine gelmesi halinde Federasyonumuzdan milli sporcu belgesi talebinde bulunabilecektir.

Ayrıca Turkish Open 2021’de kyorugi branşında turnuvaya katılıp ilk 8’e giren sporcuların İl Müdürlüğünden onaylı kafile listesinde isimleri olması kaydı ile yol ve ikametgah harcırahları Federasyonumuz tarafından karşılanacaktır. Listede ismi olmayan sporculara kesinlikle ödeme yapılmayacaktır. (Diğer ücretler kendileri tarafından karşılanacaktır.)

POOMSAE BRANŞI SPORCU VE ANTRENÖRLERİN MASRAFLARIN KARŞILANMASI

Turkish Open 2021’de poomsae branşında turnuvaya katılıp ilk 2’ye giren sporcu ve antrenörlerine İl Müdürlüğünden onaylı kafile listelerini almaları kaydı ile yol ve ikametgâh harcırahları Federasyonumuz tarafından karşılanacaktır . Listede adı olmayan sporcu ve antrenörlere kesinlikle ödeme yapılmayacaktır.

Turkish Open Poomsae G-1 turnuva statüsünde olmayacağı için milli sporcu belgesi düzenlenemeyecektir.

ANTRENÖR LİSANSI ZORUNLULUĞU

Düzenlenen tüm uluslararası şampiyona ve turnuvalarda görev yapacak antrenörlerin “WT Level I Antrenör Lisansı”na sahip olmaları gerekmektedir.

COVID-19 TESTİ

COVİD-19 TEST’i  ücreti kişi başı 110,00 TL olup; otele giren her kişi için uygulanacak ve Federasyonumuzca otel girişinde alındı makbuzu ile katılımcılardan tahsil edilecektir.

COVID-19 TEDBİRLERİ ÇERÇEVESİNDE KONAKLAMA

ÖNEMLİ

İstanbul’da ikamet edenler dahil Turkish Open’a katılacak bütün takımlar Covid-19 pandemisi nedeniyle organizasyon otelinde sprocuların tartı günü en az 1 gece konaklamak zorundadırlar.

Otelde Covid-19 bulaşma riskini en az indirgemek için turnuvaya katılacak resmi görevliler ve katılımcıları dış dünyadan izole edileceklerdir. Otelde sadece turnuvaya katılacak resmi görevliler ve katılımcılara Covid-19 testi uygulanmadan otele giriş yapamayacaktır.

Covid-19 nedeniyle müsabaka alanına müsabakası olan antrenör ve sporcu hariç hiç kimse alınmayacaktır.

Müsabakalar her korttan canlı olarak youtube üzerinden yayınlanacaktır.

Nazofarenx ve nazal sürüntü Antijeni Testi yapılan kişi pozitif çıkması durumunda; federasyon tarafından hastaneye gönderilip PCR, kan ve diğer tetkiklerle pozitifliği teyid edildikten sonra T.C.Sağlık Bakanlığının protokolleri doğrultusunda tedavi ve izolasyon süresi başlayacaktır. Görüntülenme Sayısı
9605
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42