Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Başkan Choue’den Turkish Open Mesajı
Yayınlanma Tarihi : 08.03.2021 - 15:55:55
Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) Başkanı Dr. Chungwon Choue, 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası (Turkish Open) öncesinde bir video mesaj yayınladı.

Turkish Open’ın WT için en önemli turnuvalardan birisi olduğunu söyleyen Başkan Choue, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin’i kutladı. Başkan Choue, mesajında, ““Sevgili taekwondo ailesi, 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’na katılımınız için teşekkür ederim. Koronavirüs pandemisi birçok ülkede hala ciddi boyutta olsa da Dünya Taekwondo Federasyonu olarak zorlukların üstesinden gelmenin, taekwondo ailesi için etkinlikler yapmanın yolunu bulmalıyız. 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası, WT’nin takviminde bulunan en önemli organizasyonlardan birisidir. WT Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin’i tebrik ediyorum. Ali Sağırkaya’ya da sporcularımız ve görevlilerimiz için güvenli ve üst düzey organizasyon sağladığı için teşekkür ediyorum. Turnuvada mücadele edecek herkese başarılar diliyorum. Güvende ve sağlıklı kalın” şeklinde konuştu.

Başkan Choue, mesajının sonunda Federasyon Başkanı Metin Şahin’e seslenerek, “Türkiye’deki işkembe çorbasını gerçekten çok özledim. Keşke orada olsaydım” ifadelerini kullandı. Görüntülenme Sayısı
1501
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42