Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA  FEDERASYONDAN HABERLER

 Bakan Kasapoğlu’ndan Milli Takımımıza Ziyaret
Yayınlanma Tarihi : 28.05.2021 - 10:20:14
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Antalya’da çalışmalarını sürdüren Kadın Taekwondo Milli Takımımızı ziyaret etti.

Bakan Kasapoğlu, A Milli Futbol Takımımızın Azerbaycan ile arasında Alanya Stadyumunda oynadığı  hazırlık maçının ardından Belek’te Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları için kamp çalışmalarını sürdüren Taekwondo Kadın Milli Takımını ziyaret etti. Sporcularla yakından ilgilenen Bakan Kasapoğlu, Federasyon Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bakan Kasapoğlu, olimpiyat sürecinde sporcuları kamp yaptıkları yerlerde sık sık ziyaret ettiğini belirterek, “Sizleri dinamik, heyecanlı ve inançlı gördüm. Bu beni fazlasıyla mutlu etti. Sizlerle gurur duyuyoruz. Bütün imkanlarımızla sizlerin yanınızdayız. Olimpiyatlara giden yolda hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz, her türlü katkıyı vereceğiz Tokyo'da milletimizi gururlandıracağınıza yürekten inanıyorum. En başarılı olimpiyatlara adayız. Bunu birlikte başaracağız” dedi.

Federasyon Başkanı Şahin de, ziyareti ve destekleri nedeniyle Bakan Kasapoğlu’na teşekkür etti. Bakan Kasapoğlu, ziyaretin sonunda sporcular ve teknik ekiple hatıra fotoğrafı çektirdi.

 Görüntülenme Sayısı
802
Haberi Yazdır© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42