Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  FEDERASYONDAN HABERLER

 Gençler Milli Takım Seçmesi
Yayınlanma Tarihi : 14.10.2021 - 13:40:18
Türkiye Taekwondo Federasyonu Gençler Milli Takım Seçme Müsabakalarıyla ilgili bir duyuru yayınladı.
 

GENÇLER MİLLİ TAKIM SEÇMESİ

Gençler Teknik Kurulunun kararıyla 12-15 Kasım 2021 tarihleri arasında Bosna Hersek’in Saraybosna kentinde düzenlenecek olan Avrupa Gençler Taekwondo Şampiyonası için 08-15 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenmekte olan Milli Takım seçme müsabaka listesi ve şampiyonaya direkt gidecek sporcular bu sayfada yayınlanacaktır.

Seçme Tarihi : 16 - 17 Ekim 2021
Seçme ve Tartı Yeri Taha Akgül Spor Salonu - Ankara

MÜSABAKA PROGRAMI

44 KG GENÇ BAYAN


Tartı Günü: 15 Ekim 2021 Cuma 10.00 - 14.00

Random Tartı: 16 Ekim 2021 - 07.00 yayın / 08.00 - 08.30  tartı

Müsabaka Günü: 16 Ekim 2021 Cumartesi 10.00

63 KG GENÇ ERKEK - 42 KG GENÇ BAYAN

Tartı Günü: 16 Ekim 2021 Cumartesi 10.00 - 12.00

Random Tartı: 17 Ekim 2021 - 07.00 yayın / 08.00 - 08.30  tartı

Müsabaka Günü: 17 Ekim 2021 Pazar 10.00

!! ÖNEMLİ !!

Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde seçme listelerinde, direkt gidecek sporcu isimlerinde ve seçme müsabakalarının kurallarında değişiklikler yapabilir.

Teknik Kurul seçme müsabakalarını kazanan sporcuların kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre tekrar seçme müsabakası yapabilir veya milli takım listesinde değişikliğe gidebilir.

!! ÖNEMLİ !!


- Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

- Tartıda kilo toleransı olmayacaktır.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) 'nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, Federasyonumuz tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

ÖNLEMLER :

- HES Kodu sorgulamasının ardından, dezenfektan kullanılarak ve ateş ölçümü yapılarak; sadece müsabakası olan sporcular ve antrenörleri salona alınacaktır.

- Salon içinde ve dışında mutlaka sosyal mesafeye uyulacaktır.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.

GENÇ ERKEKLER

45 kg Erkek - Hamza Osman AYDOĞAN - Direkt
48 kg Erkek - Yüşa Arif KABACA - Direkt
51 kg Erkek - Yunus Emre TAŞ - Direkt
55 kg Erkek - Enes KAPLAN - Direkt
59 kg Erkek - Ömer Faruk DAYIOĞLU - Direkt
63 kg Erkek - Kadir ŞANTAŞ - Seçmeyi kazandı
68 kg Erkek - Cemil Tarık ALTINGÖZ - Direkt
73 kg Erkek - Yiğithan KILIÇ - Direkt
78 kg Erkek - Rahmet Baran ŞİMŞEK - Direkt
+78 kg Erkek - Mehmet Efe ÖZDEMİR - Direkt

GENÇ BAYANLAR

42 kg Bayan - Nehir GENİŞ - Seçmeyi kazandı
44 kg Bayan - Canan GÜNDÜZ - Seçmeyi kazandı
46 kg Bayan - Şeyma KÖSEOĞLU - Direkt
49 kg Bayan - Aleyna ŞENYURT - Direkt
52 kg Bayan - Öykü ÖZBEY - Direkt
55 kg Bayan - Özge ÖZBEY - Direkt
59 kg Bayan - Hatice Pınar YİĞİTALP - Direkt
63 kg Bayan - Işıl ZAFER - Direkt
68 kg Bayan - Büşra ÖZTÜRK - Direkt
+68 kg Bayan - Sude Yaren UZUNÇAVDAR - Direkt



 Görüntülenme Sayısı
8662
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42