Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  FEDERASYONDAN HABERLER

 Hakem Terfi Kursu Sonuçları - Eskişehir
Yayınlanma Tarihi : 22.11.2021 - 11:40:42
12 - 14 Kasım 2021 tarihleri arasında Eskişehir ilinde yapılan Hakem Terfi Kursu'nda başarılı olan kursiyerlerin tescilleri Merkez Hakem Kurulu'nun 15 Kasım 2021 tarih ve 18 sayılı kararıyla onaylanarak açıklandı.

ULUSAL HAKEMLİĞE TERFİ EDEN İL HAKEMLERİ

S.NO - ADI SOYADI - BÖLGESİ

1 - ALİ TEMEL - ANKARA
2 - AYLİN ÖZTÜRK - ANKARA
3 - CEMİLE AYÇA ÇAM - ANKARA
4 - CENGİZ COŞAR - ANKARA
5 - EMİNE KUNDAKÇI - ANKARA
6 - ERSİN PEKGÖZ - ANKARA
7 - EYLÜL YARIMÇAM - ANKARA
8 - FURKAN RUFAİ YILMAZ - ANKARA
9 - HABİP OKCU - ANKARA
10 - İSMAİL TAMER SALTA - ANKARA
11 - MUSTAFA SEVİL SERİN - ANKARA
12 - SEBİLE GÜR - ANKARA
13 - TUNCAY AKSOY - ANTALYA
14 - NESRİN TOSUN - EDİRNE
15 - BÜŞRA BENZER - ESKİŞEHİR
16 - ÖMER POLAT - ESKİŞEHİR
17 - YANİNA GEYİK - ESKİŞEHİR
18 - ABDURRAHMAN SÜNDÜK - GAZİANTEP
19 - AHMET ŞAHİN - GAZİANTEP
20 - EMİNE BEYAZ - GAZİANTEP
21 - M.MÜNİR GÜNDOĞAN - GAZİANTEP
22 - SELDA ŞAHİN - GAZİANTEP
23 - BURCU AKDEMİR - İSTANBUL
24 - KADİR KILDACI - İSTANBUL
25 - MELİS SENANUR AĞKUŞ - İSTANBUL
26 - NAİL IŞIK - İSTANBUL
27 - SADİ ATAGÜN - İSTANBUL
28 - ŞERMİN ÇİL - İSTANBUL
29 - VOLKAN YILDIRIM - İSTANBUL
30 - YALÇIN TOSUN - İSTANBUL
31 - YETER KESKİN - İSTANBUL
32 - MELEK ÇELİK - İZMİR
33 - ALİ FINDIK - K.MARAŞ
34 - MURAT ÖZBEK - K.MARAŞ
35 - MURAT SAĞLAM - K.MARAŞ
36 - ŞULE YURTSEVER - KARABÜK
37 - FERDİ GÖZLEMECİ - KASTAMONU
38 - NAİM YILDIRIM - KIRKLARELİ
39 - MELİHA EVCİL - KOCAELİ
40 - MURAT YALÇINER - KONYA
41 - ALİM ŞAHİN - MALATYA
42 - KÜBRA DUMAN - MALATYA
43 - ŞÜHEDA ERDEMİR GÜLER - MALATYA
44 - ABDULKADİR AYDOĞDU - MARDİN
45 - MEHMET BOYAR - MERSİN
46 - NESLİHAN KALE - MERSİN
47 - SEDAT ATMACA - MERSİN
48 - AYDIN GÜDÜL - MUĞLA
49 - CEYLAN ARAT - NEVŞEHİR
50 - ADEM HACI FETTAHOĞLU - ORDU
51 - FATİH AKSOY - ORDU
52 - SİNEM GÜLTAŞ - ORDU
53 - ENGİN AKDENİZ - ZONGULDAK


İL HAKEMLİĞE TERFİ EDEN ADAY HAKEMLERİ

1 - FATMA ÜNLÜ - ADANA
2 - HÜSEYİN NOVFEL BOZ - ADIYAMAN
3 - MUHAMMED KABAKÇI - AMASYA
4 - ABDURRAHİM AKDAĞ - ANKARA
5 - ADALET ÇEVİK YAMAN - ANKARA
6 - FARUK YEĞİN - ANKARA
7 - HASİP DEMİR - ANKARA
8 - MAHMUT EKREM ALDEMİR - ANKARA
9 - MELAHAT ŞENSÖZ - ANKARA
10 - ZEYNEP GÜL SARIOĞLU - ANKARA
11 - CUMA MERCAN - ANTALYA
12 - İBRAHİM KARSAVURAN - BALIKESİR
13 - İLKNUR MERVE YELDİR - BALIKESİR
14 - ZEYNEL ÇELİK - BALIKESİR
15 - CEREN ÇAMUR - BURSA
16 - SEMİH HUZ - BURSA
17 - CİHAT ATEŞ - ELAZIĞ
18 - EROL KÖMÜRCÜ - ESKİŞEHİR
19 - ÖMER YILMAZ - GAZİANTEP
20 - ADEM ÖZKARAKAŞOĞLU - İSTANBUL
21 - AYŞE IŞIK - İSTANBUL
22 - HAKAN YILDIRIM - İSTANBUL
23 - NAMIK HIZARCIOĞLU - İSTANBUL
24 - SELİN KILIÇ - İSTANBUL
25 - YASİN FAZLAOĞLU - İSTANBUL
26 - AHMET TEMEL - İZMİR
27 - EVREN DOKUZLU - İZMİR
28 - ŞADUMAN EROL - İZMİR
29 - YELİZ MENDEŞ - İZMİR
30 - NEFİLE ATEŞ DİZİBÜYÜK - K.MARAŞ
31 - MÜJGAN DEMİRCİ - KASTAMONU
32 - HASRET YILMAZ - KOCAELİ
33 - ERGUN ÖZÇİMEN - KONYA
34 - FAZİLET ATALA - KONYA
35 - ENES BİROL - KÜTAHYA
36 - BAHAR YAVUZ - MALATYA
37 - HASAN BASRİ MENEKLİ - MALATYA
38 - SİNEM DEVELİ - MANİSA
39 - FİRDEVS ASLIHAN KALE - MERSİN
40 - MESUT DOĞRU - ORDU
41 - İSMAİL SAYLAĞ - SAKARYA
42 - TALHA DEMİRÖZ - SAKARYA
43 - MUHAMMET FATİH SOYLU - SAMSUN
44 - PELİN AKDENİZ - ZONGULDAK



 Görüntülenme Sayısı
1965
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42