Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar
 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

  HABER ARAMA



  FEDERASYONDAN HABERLER

 Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakaları
Yayınlanma Tarihi : 15.09.2022 - 12:54:16
Türkiye Taekwondo Federasyonu Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakaları ile ilgili bir duyuru yayınladı.

YILDIZLAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ

Seçme Tarihi:
07-09 Ekim 2022

Tartı Tarihi: Her sıkletin müsabakasından bir gün önce saat: 10.00 - 12.00 arası spor salonunda yapılacaktır.

Kontrol Tartısı: Kontrol tartısı kuraları sabah saat 07.00'da yayınlanacak ve kurada ismi çıkan sporcuların kontrol tartıları saat 08.00-08.30 arası spor salonunda yapılacaktır.

Seçme ve Tartı Yeri: Konya- KYK ALAADDİN Yurdu Spor Salonu

Müsabaka Programı:

1. GÜN
           
ERKEK : 37 - 61 - + 65     
BAYAN : 29 - 41 - 55     

2. GÜN
           
ERKEK : 33 - 45 - 57     
BAYAN : 37 - 44  - 59

3. GÜN
           
ERKEK : 41 - 49 - 65     
BAYAN : 51  - +59

Seçme müsabakaları sabah saat 09.00'da başlayacaktır.

- Milli Takım seçmesine katılacak sporcu ve antrenörlerin izinleri Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri tarafından alınacak, ayrıca harcırahları da Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri veya Kulüpleri tarafından karşılanacak olup, Federasyonumuz tarafından seçmelerde harcırah ödenmeyecektir.

ERKEKLER

33-37-41-45-49-57-61-65-+65

BAYANLAR

29-37-41-44-51-55-59-+59

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında ilk 16’ya giren tüm sporcular seçme müsabakasına sıklet değişikliği yaparak girebilecektir. Sıklet değişikliği yapmak isteyen sporcularımız 04.10.2022 tarihine mesai bitimine kadar info@taekwondo.org.tr mail adresine bilgilerini ve geçmek istediği sıkleti atarak değişiklik yapabilirler.

2022 Dünya Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında 2.olan;

33 kg Bayan: Aleyna Nur İli -Karaman
47 kg Bayan: Esila Deniz -Kocaeli
53 kg Erkek: Nusret Efe Çakır-İstanbul

Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasına direk gideceklerdir.

Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakalarına davet edilen sporcular;

1-)Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasına kendi imkânı ile kota almış ve Türkiye Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında ilk 16’ya giremeyen sporcular
*Irmak Karaca
*Tuğra Ekinci
*Yaren Açar

2-)Türkiye Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında 1.ve 2. Olan sporcuya bir puanla yenilen sporcular
41 kg Erkekler
*Onur Gökmen Çivi-Bilecik
*Ege Kurt-Mersin

45 kg Erkekler
*Emirhan Aldıran-Konya

44 kg Bayanlar
*Zeynep Gül Erol-Ankara

3-)Avrupa Şampiyonasına direkt giden sıkletlerden 33 kg bayan,47 kg bayan ve 53 kg erkek sıkletlerinin Türkiye Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında 17. Olan sporcular
53 kg Erkekler
*Ahmet Yılmaz-Tekirdağ

33 kg Bayanlar

*Berika Evra Yüksek-Kahramanmaraş

47 kg Bayanlar

*Sultan Sena Doğançay-Ankara

4-)14-20 Haziran 2022 tarihinde Sivas ilinde yapılan Nadir Özsoy Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında ilk 16 ya giren ve 07-09 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacak Avrupa Yıldızlar Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakalarına girmeye hak kazanan sporcuların isim listesi;

Adı Soyadı - BÖLGE
- NAZLI EFE - ESKİŞEHİR
- ZEYNEP ZİLAN ÜLGÜT - İSTANBUL
- SUDEM SEVİNÇ - ANKARA
- YAĞMUR YILDIZ - DÜZCE
- BELİNAY ŞAKACI - YOZGAT
- BEREN ADA GELGEÇ - KIRKLARELİ
- ESLEM BOYALI - KONYA
- EBRUSU DOĞAN - İSTANBUL
- BETÜL KARAYİĞİT - MERSİN
- EDA YELALDI - İZMİR
- ELA ÇATAL - OSMANİYE
,- NEHİR SU ÖZYILDIZ - ANKARA
- DAMLA AKŞİMŞEK - BURSA
- GÖZDE ŞİMŞEK - MERSİN
- ELİF ECRİN YILDIZ - ÇANKIRI
- RUKİYE ÇIRAK - SAMSUN
- ALEYNA NUR İLİ - KARAMAN
- ASLI GÜVEN - DİYARBAKIR
- TUSEM ŞAHİN - KOCAELİ
- ECE NUR BULĞUOĞLU - HATAY
- EYLÜL KARADAŞ - SAMSUN
- DİLA GÜLÇE - TEKİRDAĞ
- YAREN NUR ŞAHİN - SAKARYA
- SUDEN ŞAHİN - MERSİN
- FATMA ZEHRA AKYAZICI - İSTANBUL
- CEYLİN KAR - ANTALYA
- IŞILAY BAYRAM - HATAY
- RÜMEYSA GÜZEL - İSTANBUL
- AZRA NAZ KAMIŞ - İSTANBUL
- TUANA LATİFE DEMİREL - MERSİN
- IRAZ KÜBRA DANIŞ - İZMİR
- ELİFSU ÖZPAYİ - ANKARA
- MÜCAHİT YENER - BURSA
- MUHAMMET EFE BAYKARA - SAMSUN
- EMİN KAAN DEMİRHAN - OSMANİYE
- MUHAMMED ENES IŞIK - KAYSERİ
- MUHAMMET EMİR KARAGÖZ - İSTANBUL
- YANKI MORKOÇ - ANKARA
- BATUHAN GÖK - BURDUR
- FATİH MEHMET GÜL - İSTANBUL
- BEDİRHAN ASLAN - AKSARAY
- HÜSEYİN ŞAHİN - İSTANBUL
- BAYRAM YİĞİT AYAZ - ANKARA
- MUSTAFA ARDA AL - ANKARA
- MUHAMMED TAHA YILDIZ - İSTANBUL
- YUNUS EMRE DEMİREL - İSTANBUL
- DAMLA NUR YILMAZ - DÜZCE
- ASLI CEMRE CEYLAN - ANKARA
- NİRA TEKEL - ANKARA
- YAĞMUR AŞCI - İSTANBUL
- TUANA BUĞDAYCI - KONYA
- AYSİMA EKİNCİ - MERSİN
- İKRA ÖZSOY - GAZİANTEP
- NESLİŞAH ENÇOK - BİLECİK
- CENNET ELİF AKKULAK - ANKARA
- ÖYKÜ YAMAN - DÜZCE
- CEVRİYE GÜLCAN KİNALİ - MANİSA
- YEŞİM KONUŞKAN - HATAY
- ELİF KANAT - MALATYA
- EKİN GÜMÜŞ - ANKARA
- KÜBRA NAZ KILIÇ - HATAY
- AYLİN DURU ÖREN - TEKİRDAĞ
- ALİ KEREM BERKTAŞ - İZMİR
- YİĞİT MURAT ALYURT - ANKARA
- MELİH HAMZA YEŞİLYURT - ANTALYA
- EMRE SARITAŞ - ANKARA
- OĞUZ DOĞAN - İSTANBUL
- MUHAMMED ENES YETİM - BURSA
- HAYDAR DURU - KARAMAN
- ÖMER FARUK YILDIRIM - ANKARA
- FURKAN USLU - ANTALYA
- AHMET SAİT PIRTICI - TEKİRDAĞ
- MUSTAFA ATALAY KESKİN - ZONGULDAK
- ORKUN ATEŞ - ZONGULDAK
- SAMET EFE ÇELİK - İZMİR
- UĞUR ARDA DERDİYOK - BURSA
- ESİLA DENİZ - KOCAELİ
- CANSU ÖZGÜVEN - OSMANİYE
- NİSA NUR KAYA - SAMSUN
- YAREN YILMAZ - KAYSERİ
- GÖZDE GÖZÜKÜÇÜK - MUĞLA
- ALEYNA ZÜLFİ DURMUŞ - ANKARA
- FEYZA BAYDAR - BALIKESİR
- ZEYNEP NAZ BOZKURT - SAMSUN
- ECRİN ÜZÜMCÜ - İSTANBUL
- ZEYNEP BAYTOK - ÇANAKKALE
- ELİF NEHİR ÖZDEMİR - ANKARA
- ROZERİN ZEYNEP İZMİR - BATMAN
- ELANUR KURTAR - TEKİRDAĞ
- FATMA ZEHRA ÖĞÜT - KONYA
- ZEYNEP EYLÜL GÜLSÜN - ANKARA
- BEYZA IRMAK AYDIN - ERZURUM
- AHMAD EZZAT BİDANOK - DÜZCE
- ÖMER FURKAN YILDIZ - KONYA
- MAHMUT İNAN - NİĞDE
- OZAN DOĞAN - ZONGULDAK
- DOĞUKAN İLKBAHAR - ADANA
- UĞUR BUĞRA KESKİN - TEKİRDAĞ
- MERT EFE USLU - KOCAELİ
- ÖMER FARUK ALTUNTAŞ - BALIKESİR
- AYAZ GÜNGÖR - BURSA
- MUSTAFA ATLI - MERSİN
- EGE SÖZER - KIRKLARELİ
- MERT ALİ ALTUNORDU - İSTANBUL
- İHSAN BİNİCİ - MERSİN
- MUSTAFA KIRGIN - OSMANİYE
- SILA IRMAK UZUNÇAVDAR - ANKARA
- LARA NİL PEKTAŞ - İSTANBUL
- RUKEN KARAKOÇ - ANTALYA
- BULUT SUBAŞI - İZMİR
- SUZAN UZANAN - TEKİRDAĞ
- İLKNUR BALTA - DÜZCE
- FEYZA YUSTOMUR - TEKİRDAĞ
- NİDA NUR DUMAN - SİVAS
- MÜNTEHA MUTLU - MALATYA
- GÜLÇİN ARIKAN - MERSİN
- MÜMÜNE NUR GÖZ - KARAMAN
- AYŞE AHSEN ŞAHİN - OSMANİYE
- AYŞE NUR BARUT - KIRKLARELİ
- YAREN TOKTOR - İZMİR
- SEVGİ ADANÇ - KIRŞEHİR
- ELANUR AKDAĞLI - ANKARA
- BUĞRA ÇOŞGUNGÖNÜL - ANKARA
- DORUK KILIÇ - DÜZCE
- ALİ MURTEZA BOZ - GAZİANTEP
- FIRAT BARIŞ ÇALIT - ANKARA
- YİĞİT POYRAZ DANIŞMAZ - ZONGULDAK
- MERT SEVİNÇ - KONYA
- AYHAN YAĞIZHAN KÖKSAL - MALATYA
- MEHMET EFE AVŞAR - NİĞDE
- AHMET YETİŞ GÜNEŞ - ANTALYA
- TOLGA ALP ASLAN - İZMİR
- ERDOĞAN TUNA AKSOY - İSTANBUL
- HALİL GÜNDOĞDU - İSTANBUL
- ÖMER KAĞAN AYANCIK - ANKARA
- YAĞMUR ELA ÇETİN - MUĞLA
- ALPER TUNCAY - BİLECİK
- BERKE ÇAVDAR - TEKİRDAĞ
- MEHMET KERİM ÖZTÜRK - BALIKESİR
- RAMAZAN KAYRA SEL - ANTALYA
- TUNAHAN YÖRÜK - TEKİRDAĞ
- MUHAMMED CABİR DUMAN - SAKARYA
- EGE ARDA DÖNMEZ - SAMSUN
- ADA DEMİR - İSTANBUL
- AHMET ARİF GÜL - ANKARA
- EMRE EREN KALKAN - VAN
- KIRAÇ CAN BUDAK - ERZURUM
- SALİH KAPLANER - ŞANLIURFA
- ALİ BORAN GÖKÇE - DÜZCE
- MEHMETCAN BEŞLİ - İSTANBUL
- MUHAMMED ALİ ÇUHA - KAYSERİ
- YAĞIZ ALİ ERYİĞİT - ANKARA
- AHMET BOĞAÇHAN CEYLAN - ANKARA
- YİĞİT ALİ AKKOÇ - TEKİRDAĞ
- ABDÜLMELİK ÜNSAL - ANKARA
- BURAK KAAN ÖZTÜRK - GİRESUN
- ÖMER AKKAYA - ORDU
- SEFER YİĞİT DAĞDELEN - BURSA
- ALİ EGE MERT - İSTANBUL
- MEHMET RACİ ŞAHİN - VAN
- HÜSEYİN AYBERK ALATAŞ - ÇORUM
- MEHMET KOÇ - KONYA
- ERAY KIPCAK - KAYSERİ
- YİĞİTHAN KELEŞ - SAMSUN
- ERCAN BERK İMAMOĞLU - ANKARA
- ATA İSMAYILOV - KIRKLARELİ
- MUSTAFA ATLI - MERSİN
- RECEP AKİF TÜRÜT - RİZE
- ARDA SAMET EROĞLU - İZMİR

Adı Soyadı - BÖLGE
- BERKE ERBAY - KIRKLARELİ
- OSMAN NURİ ESAD ERSAN - İSTANBUL
- MEHMET ALİ DİNÇER - BOLU
- YUNUS EMRE EKİNCİ - MERSİN
- RÜZGAR DİŞKAYA - ANKARA
- BERAT ÇETİNER - DİYARBAKIR
- MUSTAFA ALİ AYHAN - ADANA
- MUSTAFA ÇELİK - GAZİANTEP
- YİĞİT EFE ERDOĞAN - İSTANBUL
- UMUT ERDEM KARATAŞ - MERSİN
- BAVER SÖNMEZ - VAN
- FATİH SULTAN MEHMET HAN KILIÇ - BALIKESİR
- TUNAY OLGUNER - İSTANBUL
- ŞENER DOĞAN - İZMİR
- ENSAR FARUK YILMAZ - SAMSUN
- EDA GÜL - KAYSERİ
- ZEYNEP BİRİCİK - İZMİR
- BİLGE NUR KARAKURT - ANKARA
- ELA SU DURMAZ - KOCAELİ
- SUDE SAĞLAM - EDİRNE
- ESMA ÇELİK - GAZİANTEP
- SELİN PAMUK - İZMİR
- DURU EREN - İSTANBUL
- DEREN KURU - ZONGULDAK
- KARDELEN TAŞÇI - MERSİN
- SUDE ÖNSEL - ANKARA
- ZEYNEP ÇİÇEK - ESKİŞEHİR
- SILA ÖRÜM - BURSA
- AYŞE IŞIK - TEKİRDAĞ
- DUYGU KIVILCIM - MERSİN
- GİZEM GÜLTEKİN - KONYA
- NURİ NİSİR - MERSİN
- MUHAMMED TAHA BORAK - VAN
- MUSTAFA KÜÇÜK - ANKARA
- ARDA ÜNLÜ - ANKARA
- EMİR MUHSİN DÜLGER - SAMSUN
- POYRAZ GÖRGÜN - ANKARA
- ABDURRAHİM EFE DÜZENLİ - ERZİNCAN
- İBRAHİM HALİL SAĞLAM - GAZİANTEP
- YUSUF ACAR - KIRKLARELİ
- MUHAMMED GÖRKEM SERÇE - ANTALYA
- SALİM BUĞRA REİSOĞLU - TEKİRDAĞ
- AMMARCAN YASİR EKER - VAN
- YİĞİT MARAKLI - ANKARA
- SARDAR SARVAR - BURSA
- ZEYNEP TEKİN - İZMİR
- SİMA YÖNAK - MANİSA
- NAİLE NUR ÖZFİDAN - AYDIN
- MÜLKİYE ECE ULUSOY - ANKARA
- İREM ECRİN IŞIK - ESKİŞEHİR
- EMİNE KARAÇUKA - SAMSUN
- ELİF NUR BÜTÜNLÜK - İSTANBUL
- NEHİR DİYİP - İSTANBUL
- NAZLI CUMALİ - BURSA
- ŞEVVAL KURT - DÜZCE
- DAMLA KATLANÇ - KOCAELİ
- ŞÜKRAN AYBİKE FUTTU - KONYA
- YAĞMUR ÇAĞLA DERDİYOK - BURSA
- DİLEK BAL - DİYARBAKIR
- SARA IRMAK - SİNOP
- CANSU ŞEYHOĞLU - AYDIN
- MELİH KEREM SEMERCİ - ANKARA
- EMRE TALHA EVİN - ANKARA
- ENSAR ÇAKIR - İSTANBUL
- DENİZ EDİZ - İSTANBUL
- EMİRHAN ÇELİK - ŞANLIURFA
- METE BİLGİN - TEKİRDAĞ
- MEHMET CİHAN AKDEMİR - ŞANLIURFA
- FAYSAL GÜLTEKİN - İZMİR
- DURAN EFE SEZER - ANTALYA
- EREN ÖZKAYA - YALOVA
- EMİRHAN ÜÇDAĞ - İSTANBUL
- EGE ULUSAL - İZMİR
- DOĞUKAN HÜSEYİN AKBIYIK - MANİSA
- BAYRAM ALİ DEMİR - DENİZLİ
- ZEYNEP DURU KOKOÇ - KONYA
- ZEYNEP BODUR - KASTAMONU
- YAĞMUR KAZAK - ÇORUM
- ELİF ALIŞ - SAMSUN
- AZRA MAVUŞ - İSTANBUL
- NEHİR TEKİN - ANKARA
- DİLA AZRA FAİKOĞLU - İSTANBUL
- TUANA BUDUR - TEKİRDAĞ
- İLAYDA ATAR - ANTALYA
- ZEYNEB NUR YÜCE - KAYSERİ
- DİLARA SENEM ŞENBEL - ESKİŞEHİR
- İREM NUR GEÇİM - YALOVA
- YAĞMUR MAHO - ADANA
- AYFER NAS ARIKAL - BURSA
- DORA ILGIN TURGUT - ANKARA
- YILDIZ TEK - MERSİN
- NUSRET EFE ÇAKIR - İSTANBUL
- MUSTAFA TAŞDELEN - ANKARA
- İBRAHİM EFE DÜZEL - KONYA
- ÖMER FARUK GACIR - ERZURUM
- ALPEREN BALTACI - MALATYA
- ÖMER FARUK ÖZKILIÇ - DÜZCE
- ARDA ÇAVUŞ - TEKİRDAĞ
- YAVUZ EFE AĞLAMAZ - ANKARA
- AHMET AKKUŞ - ANKARA
- NURETTİN KÜSKÜ - İSTANBUL
- SELAHATTİN EFE DEMİRCİ - NİĞDE
- EFKAN SÜER - TRABZON
- ORHAN DEMİRHAN - İSTANBUL
- ADEM MUSTAFA KEPEN - ANTALYA
- EZGİ NAZ AKYAPIN - ANKARA
- AYŞE NUR KABAKULAK - KASTAMONU
- NİSA GÜNDÜZ - TEKİRDAĞ
- ZEYNEP NİL MENEKŞE - MALATYA
- HAFSA BAYRAM - ÇANAKKALE
- NİSA EYLÜL KUNT - İZMİR
- KARDELEN PEHLİVAN - TEKİRDAĞ
- ESLEM TUNALI - BURSA
- SİMAY CAN - BALIKESİR
- IŞIL IŞIK - ANKARA
- ALANUR HATİCE TOPAÇ - MANİSA
- AZRA MEMİŞ - İSTANBUL
- ELA KEŞ - İSTANBUL
- ZEYNEP GÖKÇE - İSTANBUL
- ÖYKÜ ÇELİK - ANKARA
- EDA ALTIN - BURSA
- ELİFNAZ KÖSEOĞLU - AYDIN
- ECRİN ORHAN - İSTANBUL
- ZEYNEP NUR PAKIR - GAZİANTEP
- EVRA ALICI - KASTAMONU
- CEREN KÖKER - KAYSERİ
- ZEYNEP ECE HAMZAOĞLU - KONYA
- MERYEM TOPBAŞ - YALOVA
- NAZLICAN YILMAZ - ANKARA
- MERVE ANKARALIOĞLU - ANTALYA
- NİSA AĞIRBAŞ - AKSARAY
- EFNUR AKIN - ESKİŞEHİR
- BÜŞRA ÇAVDAR - KAYSERİ
- EZEL SAADET KIZILTAN - AKSARAY
- KIYMET SELVİ ÖZDAĞ - İZMİR
- DİLARA YILMAZ - İSTANBUL
- YUSUF EFE MIZRAK - BOLU
- ABDULLAH YASİN ÇATAK - İSTANBUL
- BERAT ŞAHİN - BURSA
- BURAK ARSLAN - İSTANBUL
- EFE KEMAL TANRİSEVEN - KOCAELİ
- MUSTAFA BİLGE HAN KUNTER - İZMİR
- İLKAY EFE ÖZTÜRK - KAYSERİ
- YAVUZ SELİM ALBAYRAKTAR - İSTANBUL
- RAMAZAN AVĞAN - ADANA
- MUHAMMED ÜVEYS AKMAN - VAN
- GÖKTUĞ KANDEMİR - ANKARA
- İBRAHİM YILDIRIM - İSTANBUL
- TALHA KATIRCIOĞLU - KARABÜK
- YUSUF TURAN BAYAZİT - KAYSERİ
- EYÜP KAAN BAĞÖNÜ - ANKARA



 Görüntülenme Sayısı
13125
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42