Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  FEDERASYONDAN HABERLER

 Poomse Türkiye Şampiyonası Yapıldı
Yayınlanma Tarihi : 04.08.2008 - 14:49:39
1 - 3 Ağustos tarihleri arasında, 24 ilden 68 takımın katılımıyla gerçekleştirilen Poomse Türkiye Şampiyonası Isparta da yapıldı.










Minik Erkekler
1-Atakan Sariten Ankara Çankaya İkizler
2-Bayram Can Yürekli Sinop Çinar G.S.Klb
3-Cem Uçak Ankara Yavuzhan Spor
3-Mustafa Zop İstanbul Kiremithane Sp.Klb

Minik Bayanlar
1-Melike Tuncer Körfez Uzakdoğu İh.S.K.
2-Büşra Deniz Yilmaz Çankaya İkizler 2.S.K.
3-Aysu Anya Konak Bld.G.S.K.
3-Melike Ocak Konak Bld.G.S.K.

Yildiz Erkekler
1-Kürşad Oğuzhan Avci Adana-Akdeniz Spor.Kl.
2-Sedat Dede Ankara-Ankara Çınar S.Klb
3-Osman Şenel İstanbul-Yavuzhan Spor.K.
3-Habip Okçu Ankara-Ankara Çınar S.Klb

Yildiz Bayanlar
1-Hilal Güzel Doğdu Taek.-Do Sp
2-Ayşe Ekmekcibaşi Konak Bld.G.S.K.
3-Derya Akdeniz Doğdu Taek.-Do Sp
3-Kübra Aslan Ankara Çınar G.S.Klb

Genç Erkekler
1-Fazli Karişik İzmir Konak Belediye Spor Klb.
2-Ali Kemal Ustabaş Sinop Gençlik Spor Klb.
3-Mehmet Akkaşoğlu Ankara Ferdi
3-Abdulkadir Gül İstanbul Ferdi

Genç Bayanlar
1-Berivan Bozdağ Doğdu Taek.-Do Sp.
2-Tuğçe Özer Yavuzhan Spor Kl
3-Gülsüm Terzi Körfez Uzakdoğu İh.S.K
3-Elif Aybüke Yilmaz T.S.E. Spor Klb

Büyük Erkekler(19-30 Yaş)
1-Mevlüt Pekcaniller Bankası G.S.Klb
2-Bilal Kahveci Körfez Uzakdoğu İh.S.K.
3-Volkan Yalçinkaya Konak Bld.G.S.Kl.
3-Hakan Ahi İkizler Taekwondo Sp.Kl.

Büyük Bayanlar (19-30 Yaş)
1-Elif Soyturk İzmir-Konak Bld.G.S.K.
2-Özlem Karişik İzmir-Konak Bld.G.S.K.
3-Rabia Kim İzmir-Konak Bld.G.S.K.
3-Serim Olgun Bektaşoğlu Kocaeli-Körfez Uzak.D.İh.S.K

Büyük Erkekler(31-40 Yaş)
1-Hayri Temel Alper İzmir-Konak Bld.G.S.K.
2-Zeynel Çelik İstanbul-Çelik Taekw.İht.S.K.
3-Namık Konanç İstanbul-Hava Gücü
3-İlyas Kerim Stanbul-Zeytinburnu İht.Spk

Büyük Bayanlar (31-40 Yaş)
1-Nesibe Altun İzmir-Çiğli Bld.S.K.
2-Arzu Özkan İzmir-Konak Bld.G.S.K.
3-Güler Gençtürkoğlu Aydın-Ferdi
3-Rukiye Özkul Ankara-T.S.E. Spor Klb

Büyük Erkekler(41-50 Yaş)
1-Mustafa Yilmaz Ankara-T.S.E.Sp.Kl.
2-Mehmet Örkan Ankara-Ankara Çınar S.Kl.
3-Kemal Yilmaz Ankara-Çankaya İkziler 2.S.K.
3-Murat Ezen Malatya-Ezen Spor Klb

Büyük Bayanlar (40-51 Yaş)
1-Çiğdem Topçuoğlu Adana-Çukurova Ünv.S.K.
2-Nevin Baş Muğla G.S.Kl.
3-Gamze Sari İstanbul-Ferdi

Büyük Erkekler(51 Yaş Üzeri)
1-Galip Ziya Yalçinkaya İstanbul-Üsküdar Taekw.İht.S.K.
2-Aşkın Kahveci Kocaeli-Körfez Uzakdoğu İht.S.K.
3-Şerif Kandirmiş İzmir-Ferdi
3-Ahmet Şanal Zmir-Konak Blk.G.S.K.

Büyük Bayanlar (51 Yaş Üzeri)
1-Sevgican Yalçin İzmir-Konak Blk.G.S.K.

Takim Yarişmalari

Minik Yildiz Erkekler Takim

1 Adana
Aytekin Kocakaya
Muhammet Boğa
Sait Nuri Doğdu
2 Adana
Mustafa Zop
Kürşad Oğuzhan Avci
Muhammet Ömer Taş
3 İstanbul
Onur Baş
Can Uçak
Cem Uçak
3 İzmir
Furkan Kaçiran
Atilla Ermiya Avci
Mehmet Onat Kalay
Minik Yildiz Bayanlar Takim

1 İzmir

Aysu Anya
Melike Ocak
Meryem Balaban
2 Adana
Fatma Sevinç Işık
Derya Akdeniz
Nafia Kuş
3 İzmir
Sıla Taşyürek
Tuğba Özer
Refika Nurbanu Köse
3 Amasya
Sare Kurt
Tuğba Hakli
İlknur Örnek
14-35 Yaş Erkekler Takim

1 Ankara
Hakan Ahi
Adil Tekin
Eren Şanver
2 İzmir
Volkan Yalçinkaya
İbrahim Uçan
Fazlı Karişik
3 İstanbul
Serdar Can
Uğur Vardar
Murat Sarikuş
3 Ankara
Mevlüt Pekcan
Hasan Zafer Şafak
Mehmet Akkaşoğlu

14-35 Yaş Bayanlar Takim

1 İzmir
Rabia Kim
Özlem Karişik
Özlem Tümay
2 İzmir
Elif Soytürk
Selin Şengül
Ayşem Nalkiran
3 İstanbul
Arzu Arslan
Ecem Çalişkan
Nezahat İslam
3 İstanbul
Meryem Yavuz
Tuğba Özer
Tuğçe Özer

35 Yaş Üzeri Erkekler Takim

1 Ankara
Mustafa Yilmaz
Kemal Yilmaz
Mehmet Örkan
2 Istanbul
Yavuz Kahriman
İdris Yavuz
D.Ali Bulmuk
3 İzmir
Teyfik Çelik
Halil Öziş
Ahmet Şanal
3 Sinop
Şaban Değirmenci
Resul Uslu
Celal Bostanci

36 Yaş Üzeri Bayanlar Takim

1 İzmir
Nesibe Altun
Hülya Birol
Sevgican Yalçin

Pair (Çiftler)

Minik Yildiz Pair (10-13 Yaş)
1 Melike Tunçer -Bahtiyar Çakmak - Kocaeli
2 Atakan Sariten -Büşra Deniz Yilmaz - Ankara
3 Şeyma Nur Ezen -Timuçin Şen - Malatya
3 Aysu Anya -Furkan Kaçira - İzmir

14-35 Yaş Arasi Pair
1 Rabia Kim -Fazlkı Karişik - İzmir
2 Adil Tekin -Elif Aybüke Yilmaz - Ankara
3 Elif Soytürk -Alper Sadikoğlu - İzmir
3 Özlem Karişik -Volkan Yalçinkaya - İzmir

36 Yaş Üzeri Pair

1 Mustafa Yilmaz -Rukiye Özkul - Ankara
2 Nesibe Altun -Şahin Altun - İzmir
3 Hülya Birol - Teyfik Çelik - İzmir
4 Sevgican Yalçin -Ahmet Şanal - İzmir

Genel Takim Siralamalari

Genç-Büyük Erkeler
1-Ankara
2-İzmir
3-İstanbul
Genç-Büyük Bayanlar
1-İzmir
2-Ankara
3-Adana
Genel Klasman
1-İzmir
2-Ankara
3-İstanbul Minik
Yildiz Erkekler
1-Adana
2-Ankara
3-İstanbul
Minik Yildiz Bayanlar
1-Kocaeli
2-İzmir
3-Adana
Genel Klasman
1-Adana
2-Ankara
3-İzmir



 Görüntülenme Sayısı
17896
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42