Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  FEDERASYONDAN HABERLER

 Minikler Şampiyonası Sona Erdi
Yayınlanma Tarihi : 01.09.2008 - 01:01:41
52 ilden katılımın olduğu, 430 erkek 303 bayan olmak üzere toplam 733 sporcunun müsabakalarına çıkacağı Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Çanakkale'de 18 Mart Spor Salonu'nda başladı. İlk dört günün sonuçları ve şampiyona programı;
1. Gün - 26.08.2008 - Salı
Erkekler 33 kgBayanlar 33 kg
1 - Mahir Kurt, Adana-Tezel Aslanlar Spk
2 - Yusuf Ceyhan, Ankara-Polatlı Taek.Spk
3 - Burak Aysan, Van-Bld.Van Spor
3 - Abdul Semi Aysan, Bursa-Dikkaldırım Gençlik Spk
1 - Hilal Merve Cavuş, Ankara Taekwondo Spk
2 - İpek Çidem, Nevşehir  Kapadokya Myo
3 - Özlem Rabia Koç, Kırklareli Çihangir Spk
3 - Ebru Coruh, İzmir Bozyaka Korean Taek. Spk
Erkekler 57 kgBayanlar 57 kg
1 - Adem Nedzht Behçet, İstanbul-Yıldızlar Taekw.İht Spk
2 - H. Batuhan Sürücü, İzmir-İzmir Spor
3 - F.Hamit Pişkin, Ordu-Fatsa Yükseliş İht.Spk
3 - Nevzat Dağhan, Adana-Kiremithane Spk
1 - Minneti Beyhan, Bursa Uludağ Genç.Spk
2 - Nur Cemre Kaymak, Muğla Bodrum Hava Limanı Spk
3 - Rabia Gamze Ecevit, İstanbul Gop Bld.Spk
3 - E.Merve Efiloğlu, Gaziantep Ş.Kamil Bld.Spk
2. Gün - 27.08.2008 - Çarşamba
Erkekler 27 kgBayanlar 27 kg
1 - Hakan Kavurat, Kocaeli Çınarlı Spk
2 - Mahut Doğaç Şen, Konya-Selçuklu Bld.Spk
3 - Bedirhan Selvi, Tekirdağ Altez Spor Merkezi
3 - Fatih Ahmet Genç, Elazığ Kesrik Hilal Spk
1 - Rumeysa Yiğittekin, Ankara Birlik Taek.Spk
2 - Tuğçenur Aysan, Bursa Dikkalsırım Genç.Ve Spk
3 - Güler Ergül, Niğde Gençlik Ve Spk
3 - Dilara İmren, Hatay İskendrun Bld.Spk
Erkekler 40 kgBayanlar 40 kg
1 - Selman Nezir, İzmir Sude Taek.Spk
2 - İsmet Kürşat Işık, İstaanbul Gop Bld.Gençlik Spk
3 - Kadir Altın, İzmir Konak Bld.Spk
3 - M.Beytullah Yusuf Bahçeci, Kayseri Kaski Spk
1 - Songül İlk, İstanbul Gop Bld.Spk
2 - Türkan Akpınar, Trabzon Pelitli Bld.Spk
3 - Bahar Yurtdaş, İzmir Bozyaka Korean Taek.Spk
3 - İrem Nur Aydoğan, Ankara Bş.Bld.Ankara Spk
3. Gün - 28.08.2008 - Perşembe
Erkekler 30 kgBayanlar 30 kg
1 - Burak Vatanseven, Van Belediye Van Spor
2 - Furkan Ertok, Ankara Ulaştırma Spk
3 - Mert Başkurt, Niğde Gençlik Ve Spor Klb
3 - Ertan Demiral, Trabzon Şafak Taekw.İht.Spk
1 - Tuğçe Tokgöz, Tekirdağ Ferdi
2 - Gizem Pekol, İstanbul Ferdi
3 - Gizem Bölükbaş, İzmir Bş.Bld.Spk
3 - Esra Kalem, Bilecik Osmanelispor
Erkekler 57+ kgBayanlar 57+ kg
1 - Kemal Gürcüoğlu, Tekirdağ Gençlik Spk
2 - Ahmet Enes Büyük, İstanbul Bş.Bld.Spk
3 - Erol Arda Pehlivanlı, Ankara Akyıldırım Taekw.Spk
3 - Melih Akçin, Çanakkale Taekwondo İht. Spk
1 - Esma Sultan Güldigen, Mersin Bş.Bld.Spk
2 - E.Mervanur Karakaş, Tokat Uçtu Spor
3 - Ümmü Gülsüm Şentürk, Bursa Uludağ Gençlik Spk
3 - Kübra Biber, Trabzon Şafak Taekw.İht.Spk
4. Gün - 29.08.2008 - Cuma
Erkekler 45 kgBayanlar 45 kg
1 - Kadir İnel, Ankara Polatlı Taekw.Spk
2 - Erol Can Çelik, İstanbul Gop.Erdoğan Taekw.Spk
3 - Yasin Işıtan, İstanbul Gop Beld.Genç.Spk
3 - Yener Mutlu, İstanbul Gop Beld.Genç.Spk
1 - Büşra Baycanlar, Adana Tezel Aslanlar Spk
2 - Büşranur Sezek, Konya Selçuklu Bld.Spk
3 - Yağmur Şahbaz, Ankara Kanka Taekwondo Spk
3 - Hasret Yılmaz, Kocaeli Maliye Spk
Erkekler 50 kgBayanlar 50 kg
1 - Ahmet Can Özyapıcı, İzmir Ulukent Bld.Spk
2 - Sadi Saygılar, İstanbul Başakşehir Spk
3 - Fatih Han Ünsal, Konya Beyşehir Bld.Spk
3 - Melih Taştan, İzmir Bozyaka Korean Taaekw.İht.
1 - Güldane Beyza Erel, İstanbul Ferdi
2 - Elif Sıla Yılmaz, Ankara Çankaya İkizler 2 Spk
3 - Gözde Akbayır, Ankara Bş.Bld.Ankara Spk
3 - Hatice Nur Yılmaz, İzmir Avrasya Spk
5. Gün - 30.08.2008 - Cumartesi
Erkekler 36 kgBayanlar 36 kg
1 - Mahmut Burak Saygılar, İstanbul Başakşehir Spk
2 - Gökhan İpek, Sakarya Sakarya Taek.İht.Spk
3 - Mehmet Akif Işıkhan, İstanbul Cihan Spk
3 - Alihan Pınarlık, Nevşehir Gençlik Spor İl Md.
1 - Ceren Ataç, Niğde Bor Bld.Spk
2 - İlknur Keser, İzmir Ferdi
3 - Cansu Ulusoy, İstanbul Ferdi
3 - Türkan Döönmez, İzmir Ferdi






 Görüntülenme Sayısı
17938
Haberi Yazdır



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42