Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar
 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Zekeriya Tutar Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
7 - 14 Temmuz 2021 | Ankara

Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI - 7 Temmuz 2021, Çarşamba
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
41 KG
1 - Hasan Arslan - Edirne Bld SK
2 - Kaan Yelaldı - İzmir Büyükşehir Bld SK
3 - Arda Muzaç - Fatih Karagümrük SK
4 - Ahmad Ezzat Bidanok - Düzce Ejder SK
5 - Ahmet Arda Çankaya - Ankara Polat SK
6 - Nuri Şerbetçi - Kayseri Nefes GSK
7 - Ersin Şenyürek - Ankara Vadi GSK
8 - Ege Ulusal - İzmir Buca Halk Eğt. GSK
37 KG
1 - Hayrunnisa Gürbüz - Ankara Türk Telekom SK
2 - Özlem Genç - G.Antep Yavuz Sultan Selim O.O. SK
3 - Buse Nur Kazakoğlu - G.Antep Yavuz Sultan Selim O.O. SK
4 - Neslişah Ençok - Bilecik Dodurga SK
5 - Aslı Cemre Ceylan - Ankara Seven SK
6 - Aylin Duru Ören - Tekirdağ Çorlu Halk Eğt. GSK
7 - Sima Yönak - Manisa Ferdi
8 - Zeynep Biricik - İzmir Büyükşehir Bld SK
2. GÜN SONUÇLARI - 8 Temmuz 2021, Perşembe
49 KG
1 - Ali Sami Pelit - Ankara Barış Özel SK
2 - Murat Can Ölmez - Ankara AFAD SK
3 - Nusret Efe Çakır - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Talha Güngör - Bursa Turhanlar SK
5 - Buğra Çoşkungönül - Ankara Polat SK
6 - Ahmet Yılmaz - Tekirdağ Çerkezköy GHSİM
7 - Arda İşgüzar - Kırşehir Pars GSK
8 - Muhammed Ozgan Ertürk - Samsun Pars 55 SK
51 KG
1 - Beyzanur Pehlivan - Tekirdağ Oğuz Güzel SK
2 - Rabia Güney - İzmir Kemalpaşa TKD SK
3 - Hilal Baş - Sakarya Adapazarı Bld SK
4 - Beyza Bıçakçı - Samsun 1453 İ.Ö.İ. Köy Hiz. SK
5 - İlknur Balta - Düzce Anadolu Cengaverleri SK
6 - Fatma Belinay Türkkolu - Ankara Özel Kaplan SK
7 - Sude Özay - Zonguldak Kdz. Ereğli TKD SK
8 - Dilara Senem Şenbel - Eskişehir Önder SK
3. GÜN SONUÇLARI - 9 Temmuz 2021, Cuma
37 KG
1 - Berke Erbulut - Ankara Polat SK
2 - Selimhan Aksoy - Ankara Negiz SK
3 - Onur Kaan Sarıbudak - Mersin Büyükşehir Bld SK
4 - Akın Pişgin - Ankara Polat SK
5 - Muhammet Efe Baykara - Samsun Büyükşehir Bld SK
6 - Olcan Kiraz - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
7 - Uğur Han Yılmaz - İstanbul Esenyurt TKD SK
8 - Yiğit Aral - Ankara Ayaz TKD SK
29 KG
1 - Yaren Açar - Tekirdağ Çorlu GHSİM
2 - Bulem Nur Arslan - Mersin Erdemli Bahadır GSK
3 - Nazlı Efe - Eskişehir Şahin SK
4 - Ceylinnaz Durmaz - Kocaeli Körfez Gençler Birliği SK
5 - Hanife Reyhan Dinçer - Karabük Çınar SK
6 - Duru Sude Kurt - Ankara Akademik SK
7 - Gamze Yılmaz - Manisa Ferdi
8 - Melis Tuana Keleş - Malatya Köksallar SK

59 KG
1 - Ceren Çetinel - Mersin Erdemli Bahadır GSK
2 - Elif Şevval Yılmaz - Tekirdağ Malkara TKD SK
3 - Ecem Meyra Erduran - Konya Keleş SK
4 - Ayşe Nur Kabakulak - Kastamonu TKD Akademi SK
5 - Beheşti Ebrar Akın - Kütahya Kahraman TKD SK
6 - Rümeysa Mercimek - Ankara EGO SK
7 - Rüveyda Sultan Asena Oral - Niğde Dünya SK
8 - Begüm Azgın - Osmaniye 7 Ocak SK
4. GÜN SONUÇLARI - 10 Temmuz 2021, Cumartesi
53 KG
1 - Ahmet Boğaçhan Ceylan - Ankara Negiz SK
2 - Yiğit Eren Ayan - Bursa Hareketli Yaşam Merkezi SK
3 - Baturay Muşmal - Konya Büyükşehir Bld SK
4 - İsmail Boran Karakuzulu - Gaziantep Altın Adımlar SK
5 - Doğuhan Eflatun - Kırşehir Pars GSK
6 - Yağız Furkan Öksüz - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
7 - Hamza Talha Turan - Kocaeli Öncü SK
8 - Yusuf Kılıç - Bursa Yıldırım Bld SK
41 KG
1 - Melissa Yıldız - Mersin Erdemli Bld SK
2 - Aleyna Zülfi Durmuş - Ankara Polat SK
3 - Zeynep Hasret Yılmaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
4 - Zeynep Türkyılmaz - Ankara Kartal TKD SK
5 - Naz Kiraz - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
6 - Rüveyda Nur Evin - Ankara Negiz SK
7 - Nazlıcan Bağator - Ankara Türk Telekom SK
8 - Nimet Sakar - G.antep Yavuz Sultan Selim O.O. SK
5. GÜN SONUÇLARI - 11 Temmuz 2021, Pazar
33 KG
1 - Muhammed İslam - İstanbul Ferdi
2 - Ahmet Çapacı - Niğde Dünya SK
3 - Yiğit Mert - Ankara Negiz SK
4 - Mücahit Yener - Bursa Büyükşehir Bld SK
5 - Eyüpcan Çimen - İstanbul Turgay SK
6 - Mustafa Küçük - Ankara Türk Telekom SK
7 - Yağız Efe Yetgün - Bursa Büyükşehir Bld SK
8 - Hüseyin Şahin - İstanbul Demircan SK
47 KG
1 - İkra Nur Taşoluk - İstanbul Çetinoğlu SK
2 - Ezgi Şener - İstanbul Kağıthane Vardar SK
3 - Ezgisu Sofu - İzmir Gelişim SK
4 - Derya Demir - Tekirdağ Şarköy Genç Yiğitler SK
5 - Tuana Beşli - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
6 - Meryem Gitti - Eskişehir Kamer GSK
7 - Gülbahar Dumancı - Tekirdağ Flipper SK
8 - Durdu Akyüz - Şanlıurfa Haliliye Bld SK
6. GÜN SONUÇLARI - 12 Temmuz 2021, Pazartesi
45 KG
1 - Yusuf Badem - Ankara EGO SK
2 - Hüseyin Arslan - Edirne Bld SK
3 - Mahmut Emin Çiçek - Ankara Türk Telekom SK
4 - Emirhan Köse - Kastamonu Taekwondo Akademi SK
5 - Hamza Tomu - İstanbul Başakşehir SK
6 - Metehan İncesu - Bilecik Dodurga SK
7 - İmdat Günel - Ordu Kano Yelken SK
8 - Selahaddin Eyyüb Çiçek - İzmir Kemalpaşa SK

65 KG
1 - Kaan Bilge - Ankara Can Karakuşak SK
2 - Enes han - Bursa Turhanlar SK
3 - Emirhan Sarimbeyli - Ankara Fenomen SK
4 - Burak Kaan Öztürk - Giresun Refleks SK
5 - İsmail Pelit - Ankara Çınar GSK
6 - Samet Kaçan - Manisa Flash TKD SK
7 - Halil Efe Fanaz - Adana Demirspor
8 - Ensar Fatih Çabuk - İstanbul Büyükşehir Bld SK
+59 KG
1 - Gül Efe - İzmir Ege Işık SK
2 - Dilara Şirin - İstanbul Beykoz Bld SK
3 - Merve Ankaralıoğlu - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
4 - Fahriye Asel Akova - İzmir Ege Işık SK
5 - Nisa Ağırbaş - Aksaray GSİM SK
6 - Suğra Asan - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
7 - Fadime Yıldırım - Konya Selçuklu Bld SK
8 - Esma Tuana Seyhan - Ankara Depar SK
7. GÜN SONUÇLARI - 13 Temmuz 2021, Salı
61 KG
1 - Mehmet Emin Pırtıcı - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
2 - Emirhan Bordanacı - Ordu Büyükşehir Bld SK
3 - Metehan Çiyan - Tekirdağ Çerkezköy GHSİM
4 - Ahmet Arif Gül - Ankara Köksal 1 SK
5 - Fatih Emre Tosun - Sinop Kuzey Yıldızı SK
6 - Samet Coşkun - Ankara Polat SK
7 - Göktürk Turna - Kırklareli Gençlik SK
8 - Yasin Kaan Atılgan - Tokat Uçtu SK
44 KG
1 - Sahra Nur Özdemir - Tekirdağ Malkara TKD SK
2 - İremnur Gül Özgür - Bilecik Fertdi
3 - Irmak Karaca - Kırklareli Gençlik SK
4 - Cansu Özgüven - Osmaniye 7 Ocak SK
5 - Irmak Erdoğan - Malatya Menekşe SK
6 - Ceyda Gençer - Denizli Pamukkale Bld SK
7 - Zeynep Eylül Gülsün - Ankara Adliye Gücü SK
8 - Hatice Aysima Turhan - Eskişehir Kamer SK

55 KG
1 - M. Nur Göz - Karaman Duru Bulgur Performans SK
2 - Eylül Burçak Demir - Kırklareli Gençlik SK
3 - Rojin Damla Alıcı - Ankara Keçiören Bld Bağlum SK
4 - Ezgi Naz Akyapın - Ankara Polat SK
5 - Ecenur Yıldızdal - Kırklareli Gençlik SK
6 - Sudenaz Özden - İstanbul Büyükşehir Bld SK
7 - Şeyma Naz Özcelep - Trabzon Bordo Mavim SK
8 - Hayriye Erişik - Hatay Erişik SK
8. GÜN SONUÇLARI - 14 Temmuz 2021, Çarşamba
57 KG
1 - Alper Tuncay - Bilecik Dodurga SK
2 - Muhammed Can Al - Şanlıurfa Büyükşehir Bld SK
3 - Ahmet Kaan Fildişi - İstanbul Tuzla Bld SK
4 - Mehmet Avcı - İzmir Serkan Tok SK
5 - Alihan Erdoğan - Ankara Birlik TKD SK
6 - Abdülmelik Ünsal - Ankara Çınar SK
7 - Kerem Gümüşoluk - Kahramanmaraş Gençlik SK
8 - Batın Ege Yılmaz - Samsun Büyükşehir Bld SK

+65 KG
1 - Alim Efe Balcı - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
2 - Ahmet Evkaya - Kayseri Başarı SK
3 - Ahmet Kasım Karauzun - Ankara Can Karakuşak SK
4 - Mücahit Ateş - Elazığ Taebek SK
5 - Hamit Kıvanç Odabaşı - Kocaeli Gölcük Bld SK
6 - Efe Kemal Tanrıseven - Kocaeli Gençlik Hiz. SK
7 - Berkecan Kır - Bursa Emek SK
8 - Melih Şentürk - Samsun Meriç 55 SK
33 KG
1 - Ayşe Orhan - Mersin Zirve SK
2 - Aleyna Nur İli - Karaman Duru Bulgur Performans SK
3 - Beyzanur İnal - Kocaeli Öncü SK
4 - Sude Sağlam - Edirne Bld SK
5 - Eylül Karadaş - Samsun Büyükşehir Bld SK
6 - Saliha Yaman - Bursa Sağlıkgücü SK
7 - Zeynep Gözütek - Sivas Altın Yumruk SK
8 - Esma Çelik - Gaziantep Kılınç SK




© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42