Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar
 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
28 Temmuz - 2 Ağustos 2021 | Taha Akgül Spor Salonu / Ankara

Sonuçlar
Ümit Erkekler Ümit Bayanlar
1. GÜN SONUÇLARI - 28 Temmuz 2021, Çarşamba
58 KG
1 - Osman Türker Köse - Ankara İlbank SK
2 - Enes Kaplan - Samsun Büyükşehir Bld. SK
3 - Bilal Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Berkay Erer - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Mehmet Emirhan Hayta - Malatya Doğuş SK
6 - H. İbrahim Çapar - İstanbul Büyükşehir Bld SK
7 - Mehmet Akif Ulu - Konya Selçuklu Bld SK
8 - Ahmet Talha Yılmazoğlu - Ankara Çınar GSK
53 KG
1 - H. Eda Kıranşal - Ankara PTT SK
2 - Öykü Özbey - Ankara EGO SK
3 - Elif Sudem Dülger - Samsun Büyükşehir Bld SK
4 - Elifsu Gençyılmaz - Ankara EGO SK
5 - Melek Polat - Bursa Büyükşehir Bld SK
6 - Nazlıcan Tekel - Kayseri Kocasinan Bld SK
7 - Rümeysa Nur Ergin - Kırklareli Gençlik SK
8 - Melisa Özlü - Kayseri Başarı SK
2. GÜN SONUÇLARI - 29 Temmuz 2021, Perşembe
68 KG
1 - Cemil Tarık Altıngöz - Samsun Büyükşehir Bld SK
2 - Tuğra Akkaş - Ankara Birlik TKD SK
3 - Doğukan Kurutaş - Ankara Ulaştırma SK
4 - Arslan Demir - Ankara EGO SK
5 - Yunus Bozan - Eskişehir Önder SK
6 - Kemal Külük - Ankara Seven SK
7 - Samet Yıldız - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Serkan Aslan - Mersin Erdemli Metem SK
46 KG
1 - Emine Gögebakan - Ankara İlbank SK
2 - Zeynep Meryem Çetin - Bursa Büyükşehir Bld SK
3 - Meryem Demirkol - Mersin Olimpiyat SK
4 - Firdevs Elçin Ersin - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt SK
5 - Esma Atik - Kayseri Melikgazi Bld SK
6 - Kardelen Alaçamlı - Eskişehir Öncü SK
7 - Aleyna Demir - Ankara EGO SK
8 - İrem Dinç - Çanakkale Anafartalar SK

+73 KG
1 - Ayselnur Sağlık - Ankara Polat SK
2 - Tuba Donukara - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Alsu Deniz - Ankara Ayaz TKD SK
4 - Livanur Tiryakioğlu - Zonguldak Çaycuma Toga SK
5 - Beyza Basma - Kayseri Melikgazi Bld SK
6 - Aleyna Akçay - Ankara EGO SK
7 - Hacer Tuncel - Konya Selçuklu Bld SK
8 - Ayşe Ergül - Artvin Artvinli Gençler SK
3. GÜN SONUÇLARI - 30 Temmuz 2021, Cuma
54 KG
1 - Görkem Polat - Ankara İlbank SK
2 - Ömer Delibaşlar - İzmir Koçoğlu SK
3 - Abdullah Ömer Yarlı - Ankara EGO SK
4 - Ozan Ersoy - Samsun Büyükşehir Bld SK
5 - Server Balaban - Ankara EGO SK
6 - Semih Özer - Düzce Mert Asya SK
7 - Furkan Aydın - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Sercan Celil Yaşar - İzmir Efsane Gençlik SK

87 KG
1 - Enbiya Taha Biçer - Ankara İlbank SK
2 - Mahir Emre Sakallıoğlu - Samsun Büyükşehir Bld SK
3 - Ahmet Efe Sarıoğlu - Osmaniye 7 Ocak SK
4 - İlker Baykal - Adana Çalışkan SK
5 - Ahmet Hüsrev Keskin - Ankara Birlik TKD SK
6 - Hüseyin Behlül Karadaş - Eskişehir Kamer SK
7 - Ali Tuğyan Eskinoba - Edirne Bld SK
8 - Doğukan Bayraktar - Kırşehir Pars SK
67 KG
1 - Dilara Arslan - Ankara EGO SK
2 - Berra Nur Çiftçi - Ankara İlbank SK
3 - Ayşe Sıla Kırcaoğlu - Kastamonu TKD Antr. Sporcu ve Hkm SK
4 - İlayda Şen - İstanbul Aytan SK
5 - Arzu Kavsara - Denizli Tuana SK
6 - Fatma Arslan - Kayseri Melikgazi Bld SK
7 - İrem Baysal - Ankara PTT SK
8 - Zeynep Kaya - İstanbul Sancaktepe Bld SK
4. GÜN SONUÇLARI - 31 Temmuz 2021, Cumartesi
74 KG
1 - Samet Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
2 - Yiğithan Kılıç - Ankara EGO SK
3 - Yusuf Şenol - Bursa Büyükşehir Bld SK
4 - Nesim Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Ahmet Can Timağur - Ankara İlbank SK
6 - Salih Çetinkaya - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK
7 - Ahmet Esad Dur - Çanakkale 18 Mart SK
8 - Onur Talha Soykan - Kastamonu Paflagonya SK
49 KG
1 - Sıla Ezgi Yağcı - Ankara Seven SK
2 - Hiranur Bayraktar - Ankara İlbank SK
3 - Ceyda Bayramoğlu - İstanbul Esenler Erok SK
4 - Halime Neslihan Kılınç - Malatya Büyükşehir Bld SK
5 - Selen Gündüz - İstanbul Çağrı Kızıl SK
6 - Elifnur Kaya - Ankara Türk Telekom SK
7 - Ayşe Şule Başkır - Ankara EGO SK
8 - Tülay Döşüçukur - Gaziantep Karagölge SK

57 KG
1 - Gülse Polat - Adana Çetin Topçuoğlu SK
2 - Şenizcan Aras - Ankara EGO SK
3 - Esmanur Yılmaz - İstanbul Fatih Karagümrük SK
4 - Beyza Nur Genez - Gaziantep Bld SK
5 - Nisanur Şahin - Bursa Ahmet Vefik Paşa Cihan SK
6 - Şükran Arife Akdemir - İstanbul Rumelikavağı SK
7 - Gizem Hasan - Bursa Turhanlar SK
8 - İmran Bayartan - Ankara EGO SK
5. GÜN SONUÇLARI - 1 Ağustos 2021, Pazar
63 KG
1 - Gökhan Emre Kesgin - Samsun Büyükşehir Bld SK
2 - Oğuzhan Kılıçkaya - Ankara Adliye Gücü SK
3 - Kadir Şantaş - Ankara Mamak Bld SK
4 - Ömer Faruk Özcan - Ankara Birlik TKD SK
5 - Alperen Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
6 - Sefa Can Dere - Nevşehir Kapadokya Üniv. SK
7 - Hakan Kaya - İstanbul Kağıthane Bld SK
8 - Armağan İkram - Kocaeli Körfez Gençler Birliği SK
73 KG
1 - Huri Korkut - Ankara İlbank SK
2 - Zehra Gündüz - Gaziantep Araban Bld SK
3 - Büşra Öztürk - İstanbul Beykoz Bld SK
4 - Buse Pamuk - Edirne Rumeli SK
5 - Fatma Nur Pekkirişci - Konya Meram Bld SK
6 - Dilan Ekram - Hatay Lider Akademi SK
7 - Bengüsu Yılmaz - Samsun Büyükşehir Bld SK
8 - Nur Cennet Aydoğdu - Kırşehir Demir SK
6. GÜN SONUÇLARI - 2 Ağustos 2021, Pazartesi
80 KG
1 - Seydi Vakkas Dağdelen - Gaziantep Şahinbey Bld SK
2 - Arif Erol - Ankara Negiz SK
3 - Emirhan Kutsal - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Rahmet Baran Şimşek - Ankara Barış Özel SK
5 - Emirhan Yurtsever - Bayburt Gençlik Merkezi SK
6 - Fikret Hakan Şenkuru - Denizli Büyük Şehir Bld SK
7 - Seyfullah Enes Erkama - Gaziantep Karagölge SK
8 - Metin Engin Teke - İstanbul Altunçevik SK

+87 KG
1 - Hüseyin Berat Demircioğlu - Ankara EGO SK
2 - Anıl Erkin Zeray - Bursa SK
3 - Serkan Çakır - Samsun Büyükşehir Bld SK
4 - Enes Yasan - Tokat Zile Bld SK
5 - Mustafa Hulusi Onar - Ankara Adliye Gücü SK
6 - Melih Yılmaz - Samsun Büyükşehir Bld SK
7 - Erkan Evran - Denizli Pamukkale Bld SK
8 - Emrah Efe Usta - Ankara EGO SK
62 KG
1 - Hacer Eyi - Ankara Birlik TKD SK
2 - Zehra Kaygısız - Kayseri Başarı SK
3 - Hatice Erdoğan - Bilecik Ferdi
4 - Yağmur Tunç - Malatya Büyükşehir Bld SK
5 - Elif Zengin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
6 - Sudenaz Topal - Samsun Büyükşehir Bld SK
7 - Gözde Selin Kaya - Ankara PTT SK
8 - Ceyda Şaffak - Bursa Ferdi


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42