Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
8 - 15 Ekim 2021 | Taha Akgül Spor Salonu / Keçiören - Ankara

Genç Erkekler Genç Bayanlar
1. GÜN SONUÇLARI - 8 Ekim 2021, Cuma
55 KG
1 - Enes Kaplan - Samsun Büyükşehir Bld SK
2 - Semih Özer - Düzce Mert Asya SK
3 - Mehmet Baran Yıldırım - Gaziantep Karagölge SK
4 - Tevfik Talha Aksoy - Ankara Negiz SK
5 - Uğur Can Gökmen - Ankara Polat SK
6 - Abdulkadir Oral - Hatay 5 Temmuz İskenderun SK
7 - Canpolat Özer - Malatya Genç Biri SK
8 - İsa Murat Alçı - Adana Yüreğir Bld SK
63 KG
1 - Işıl Zafer - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Selenay Güçlüefe - Konya SK
3 - Ezgi Yağmur Demir - Kocaeli Gölcük Harb-İş SK
4 - Nisa Uzun - Ankara Asil Gençlik SK
5 - Şevval Çakal - Kırklareli Gençlik SK
6 - Berfin Gökalp - Bursa Köşem Gençlik SK
7 - Duygu Etli - Samsun Meriç 55 SK
8 - Bilge Kurt - Adana Akdeniz Kartalı SK
2. GÜN SONUÇLARI - 9 Ekim 2021, Cumartesi
45 KG
1 - Hamza Osman Aydoğan - Ankara EGO SK
2 - Yasin Açıkgöz - Zonguldak Kdz Ereğli TKD SK
3 - Berkay Doğan - Ankara Köksal 1 SK
4 - Polat Gevenoğlu - Bilecik Ferdi
5 - Mustafa Emre Kılıçaslan - Ankara Polat SK
6 - Mehmet Buğra Bolat - Ankara EGO SK
7 - Batuhan Yılmaz - Kayseri Emniyet SK
8 - Muhammet Enver Pirbudak - Ankara Türk Telekom SK
52 KG
1 - Öykü Özbey - Ankara EGO SK
2 - Elifnur Kaya - Ankara Türk Telekom SK
3 - Rüya Diler - Ankara Türk Telekom SK
4 - Begüm Zeynep Taşkın - İstanbul Cihan SK
5 - Şevval Melek Kanbur - Bursa Osmangazi Bld SK
6 - Buse Sertel - Tekirdağ GHSİM (Çerkezköy) SK
7 - Fatma Eylül Koca - Bartın Altuğ SK
8 - İdil Zafer - Tekirdağ Flipper SK
3. GÜN SONUÇLARI - 10 Ekim 2021, Pazar
68 KG
1 - Cemil Tarık Altıngöz - Samsun Büyükşehir Bld SK
2 - Ömer Furkan Körpe - Ankara EGO SK
3 - Ozan Toytoğlu - Tekirdağ Flipper SK
4 - Yusuf Kılıç - Ankara Seven SK
5 - Ali Enes Kanar - Mersin Büyükşehir Bld SK
6 - Selim İskender - Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt Spor
7 - Süleyman Eren Dokgöz - Ankara AFAD SK
8 - Cuma Davut Zırh - İstanbul Hakan Dövüş SK

78 KG
1 - Rahmet Baran Şimşek - Ankara Barış Özel SK
2 - Furkan Özen - Yozgat Sorgun Bld SK
3 - Emirhan Sarıaydın - Giresun Bld SK
4 - Aziz Mert Sağlam - Sakarya Atakan TKD SK
5 - Tuğra Ali Çakıcı - Zonguldak Gelik SK
6 - Orhan Ada Civaner - İzmir Gaziemir Bld SK
7 - Bahattin Batuhan Baş - Nevşehir Kapadokya Üniv SK
8 - Muhammed Emir Yavuz - Van Olimpiyat TKD SK
44 KG
1 - Canan Gündüz - İstanbul Çağrı KızıL SK
2 - İrem Dinç - Çanakkale Anafartalar SK
3 - Nisanur Sarıtaç - İzmir Ferdi
4 - Ayşe Aşıcı - Konya SK
5 - Şeyma Elif Hacıoğlu - Tekirdağ Flipper SK
6 - Zehra Gürbüz - İzmir Kemalpaşa TKD SK
7 - Kader Bal - Diyarbakır Yeni Yetenekler SK
8 - Ebrar Köse - Ankara PTT SK

+68 KG
1 - Sude Yaren Uzunçavdar - İstanbul Beykoz Bld SK
2 - Zehra Begüm Kavukcuoğlu - Kastamonu Ferdi
3 - Aslı Yiğit - İzmir Menemen Bld SK
4 - Livanur Tiryakioğlu - Zonguldak Çaycuma Toga SK
5 - Gözde Ulusoy - Niğde Şimşek SK
6 - Fatma Arslan - Kayseri Melikgazi Bld SK
7 - Asya Açıkgöz - Mersin Atayurt TKD SK
8 - Sibel Güngör - Gaziantep Bld SK
4. GÜN SONUÇLARI - 11 Ekim 2021, Pazartesi
48 KG
1 - Yüşa Arif Kabaca - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Hasan Ayaz - Malatya Büyükşehir Bld SK
3 - Kazım Özdoğan - Konya Han SK
4 - Fikret Erdoğan - İstanbul Tuzla Bld SK
5 - Ömer Faruk Erdem - Ankara Türk Telekom SK
6 - Furkan Ubeyde Çamoğlu - Gaziantep Bld SK
7 - İhsan Combaş - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8 - Berat Can Demir - Ankara AFAD SK
49 KG
1 - Aleyna Şenyurt - Ankara Türk Telekom SK
2 - Elif Sude Akgül - İstanbul Çağrı Kızıl SK
3 - Zeynep Ceren Çolpan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Meryem Demirkol - Mersin Olimpiyat SK
5 - Halime Neslihan Kılınç - Malatya Büyükşehir Bld SK
6 - Eylül Yamaç - İzmir Bayraklı Bld SK
7 - Sezin Nur Önder - Adana Tezel Aslanlar SK
8 - Melike Sağbilge - İzmir Buca Halk Eğitim SK
5. GÜN SONUÇLARI - 12 Ekim 2021, Salı
+78 KG
1 - Mehmet Efe Özdemir - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Berdan Ali Fırat - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
3 - Faikcan Memiş - İzmir Bayraklı Bld SK
4 - Ali Erdem Yeşilyurt - İstanbul Öyküm SK
5 - İnanç Kaya - Elazığ Altınyumruk SK
6 - Ahmet Vefa Bumin - Erzurum Sağlık Gençlik SK
7 - Emrah Efe Usta - Ankara EGO SK
8 - Resul Arda Ateş - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
42 KG
1 - Esmanur Aydin - Bursa Büyükşehir Bld SK
2 - Özlem Şirin - Samsun Pars 55 SK
3 - Tuvanna Nazlı Kesgin - Samsun Büyükşehir Bld SK
4 - Sıla Nur Uzunkaya - Ankara AFAD SK
5 - Nehir Geniş - İstanbul GOP Erdoğan TKD SK
6 - Ayşe Fatma Genç - G.Antep Yavuz Sultan Selim O.O. SK
7 - Sudem Özkaraduman - Tokat Niksar Bld SK
8 - Bahar Aydın - Antalya Prof.İhsan Koz İ.O. SK

55 KG
1 - Özge Özbey - Ankara EGO SK
2 - Hürü Gökçe Gögebakan - Ankara İlbank SK
3 - Nisanur Şahin - Bursa Ahmet Vefik Paşa Cihan SK
4 - Gizem Nur Köroğlu - Denizli Büyükşehir Bld SK
5 - Meryem Elif İyin - İstanbul Çağrı KızıL SK
6 - Edanur Çelik - Samsun Büyükşehir Bld SK
7 - Merve Nur Altuğ - İstanbul Yiğit TKD SK
8 - Nazlıcan Tekel - Kayseri Kocasinan Bld SK
6. GÜN SONUÇLARI - 13 Ekim 2021, Çarşamba
63 KG
1 - Kadir Şantaş - Ankara Mamak Bld SK
2 - Muhammet Emin Şahin - Gaziantep Bld SK
3 - Berkay Erer - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Armağan İkram - Kocaeli Körfez Gençler Birliği SK
5 - Faik Efe Dilek - İstanbul Sultangazi Bld SK
6 - Fazlı Fazlıoğlu - İstanbul Çabuk Gençlik SK
7 - Mahmut Saltuk Kılıçay - Antalya Polis Spor Gücü SK
8 - Onur Kadir Kılıç - İzmir Sakin Şehir Seferihisar SK

73 KG
1 - Yiğithan Kılıç - Ankara EGO SK
2 - Münir Furkan Doğru - Ankara EGO SK
3 - Yusuf Şenol - Bursa Büyükşehir Bld SK
4 - Emirhan Okşan - Elazığ Aksaray SK
5 - Hakan Karakaya - Denizli Tuana SK
6 - Abdulsamet Aydemir - Malatya Efsane SK
7 - Ege Şaşmaztin - İzmir Gelişim SK
8 - Mesut Enes Ulaş - Ankara Yeni Final SK
46 KG
1 - Şeyma Köseoğlu - İstanbul Çağrı Kızıl SK
2 - Mahbube Mehlika Tozlu - Kocaeli Öncü SK
3 - Rabia Bileşikçi - Diyarbakır Yeni Güneydoğu SK
4 - Sıla Medine Kavurat - Ankara EGO SK
5 - Aleyna Demir - Ankara EGO SK
6 - Hacer Akçay - İstanbul Çağrı Kızıl SK
7 - Şimal Çağlıyan - Ankara EGO SK
8 - Büşra Arslan - İzmir Çelik Kardeşler SK
7. GÜN SONUÇLARI - 14 Ekim 2021, Perşembe
51 KG
1 - Yunus Emre Taş - Gaziantep Bld SK
2 - Haktan Can - İstanbul Kaynarca SK
3 - Alihan Kuru - Samsun Büyükşehir Bld SK
4 - Berk Yumak - Samsun Ferdi
5 - Cüneyt Gökalp - Ankara EGO SK
6 - Merdan Çalık - İstanbul Büyükşehir Bld SK
7 - Abdullah Dönmez - Konya SK
8 - İsmail Duha Özmen - İzmir Bornova Bld SK
59 KG
1 - Hatice Pınar Yiğitalp - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Sudenaz Topal - Samsun Büyükşehir Bld SK
3 - Zehra Kaygısız - Kayseri Başarı SK
4 - Hümeyra İde - Ankara Erdem Yalçın SK
5 - Nisanur Dörma - Ankara EGO SK
6 - Esmanur Yılmaz - İstanbul Fatih Karagümrük SK
7 - Melis Tetik - Ankara Keçiören Bld Bağlum SK
8 - Büşra Hiçyılmaz - Trabzon Bordo Mavim SK
8. GÜN SONUÇLARI - 15 Ekim 2021, Cuma
59 KG
1 - Ömer Faruk Dayıoğlu - Ankara Türk Telekom SK
2 - Mert Can Çiçek - Ankara Kartal TKD SK
3 - Gani Yasin Avcı - Gaziantep Bld SK
4 - Metehan Can - Erzurum Öncü SK
5 - Emin Efe Göz - Konya Han SK
6 - İbrahim Koç - Konya Han SK
7 - Beyler Enes Kurutaş - Ankara Ulaştırma SK
8 - Furkan Güleç - Mersin Büyükşehir Bld SK
68 KG
1 - Büşra Öztürk - İstanbul Beykoz Bld SK
2 - Ayşe Nur Çelik - Erzurum Öncü SK
3 - Ezheran Nur Saçar - Konya SK
4 - Kardelen Demir - Samsun Büyükşehir Bld SK
5 - Buse Pamuk - Edirne Rumeli SK
6 - Selin Kurşun - Bursa Büyükşehir Bld SK
7 - Hatice Günaydın - Karabük Çınar SK
8 - Azra Yağmur Demir - Kırklareli SK


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42