Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar
 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
18 - 22 Ocak 2022 | Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu - Selçuklu / Konya

1. GÜN SONUÇLARI - 18 Ocak 2022, Salı
Büyük Erkekler Büyük Bayanlar
74 KG
1. Yiğithan Kılıç - Ankara İlbank SK
2. Muhammed Emin Yıldız - Ankara İlbank SK
3. Samet Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
4. Ferhat Muhammet Saroğlu - Ankara İlbank SK
5. Muhammet Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK
6. Doğan Demir - Samsun Akademi SK
7. Mustafa Yılmaz - Konya Karatay Bld SK
8. Hakan Kavurat - Karadeniz Teknik Üniversitesi SK
46 KG
1. Emine Gögebakan - Ankara İlbank SK
2. Ruhat Akalın - Ankara PTT SK
3. Fatma Keleş - Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi SK
4. Filiz Ögel - Bursa Hareketli Yaşam Merkezi SK
5. İrem Bekdaş - İzmir Çiğli Bld SK
6. İnci Tarakçı - Sakarya Büyükşehir Bld SK
7. Canan Gündüz - İstanbul Çağrı Kızıl SK
8. Aleyna Demir - Ankara Mamak Bld SK

57 KG
1. Özge Özbey - Ankara EGO SK
2. Gülsüm Gültekin - Eskişehir Öncü SK
3. Ahsen Şengün - Samsun Büyükşehir Bld SK
4. Hürü Gökçe Göğebakan - Ankara İlbank SK
5. Gülhanım Yeşildal - İzmir Büyükşehir Bld SK
6. Zeynep Şeyma Turhan - Eskişehir Kamer Gençlik SK
7. Beyza Nur Genez - Gaziantep Bld SK
8. Tuğba Yılmaz - Ankara PTT SK
2. GÜN SONUÇLARI - 19 Ocak 2022, Çarşamba
63 KG
1. Kemal Külük - Ankara EGO SK
2. Berkay Erer - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Furkan Alperen Menekşe - Malatya Büyükşehir Bld SK
4. Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5. Oğulcan Çalık - Ankara Türk Telekom SK
6. Osman Türker Köse - Ankara İlbank SK
7. Mert K. Avcı - Konya Karatay Bld SK
8. Murat Ensari - Gaziantep Manas SK

87 KG
1. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK
2. Ahmet Anıl Afacan - İzmir Büyükşehir Bld SK
3. Orkun Ateşli - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4. Enbiya Taha Biçer - Ankara İlbank SK
5. Haydar Işık - Kırşehir Pars SK
6. Sergen Curabaz - Ankara İlbank SK
7. Şahin Çelebi - İzmir Büyükşehir Bld SK
8. Ali Kirazlı - Denizli Tuana SK
67 KG
1. Mervenur Evci - Ankara Mamak Bld SK
2. Sıla Nur Gençer - Eskişehir Sarar SK
3. Şahsenem Bağator - Ankara Türk Telekom SK
4. Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld SK
5. Hatice Erdoğan - Bilecik Ferdi
6. Dilara Arslan - Ankara Büyükşehir Bld SK
7. Zeynep Kaya - İstanbul Sancaktepe Bld SK
8. Aleyna Yılmaz - Ankara İlbank SK

+73 KG
1. Nafia Kuş - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK
3. Sude Yaren Uzunçavdar - Ankara Büyükşehir Bld SK
4. Beyza Basma - Kayseri Melikgazi Bld SK
5. Elif Arslan - Bilecik Bozüyük Metris Tepe GSK
6. Kübra Kepenek - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK
7. Ayselnur Sağlık - Ankara EGO SK
8. Ayşe Asma - Edirne Uzunköprü Bld SK
3. GÜN SONUÇLARI - 20 Ocak 2022, Perşembe
54 KG
1. Deniz Dağdelen - Ankara İlbank SK
2. Görkem Polat - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Server Balaban - Tokat Niksar Bld SK
4. Deniz Tanrıverdi - İzmir Koçoğlu SK
5. Haktan Can - İstanbul Kaynarca SK
6. Gökdeniz Bilici - Ankara Mamak Bld SK
7. Yunus Emre Taş - Gaziantep Bld SK
8. Alaattin Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
53 KG
1. Saliha Küçüksolak - Konya SK
2. Zeliha Ağrıs - Ankara İlbank SK
3. Sıla Ezgi Yağcı - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4. Hatice Kolçak - Düzce Mert Asya SK
5. Öykü Özbey - Ankara EGO SK
6. Tuğçe Kader Esen - Konya Karatay Bld SK
7. Hülya Eda Kıranşal - Ankara PTT SK
8. Elif Sudem Dülger - Samsun Büyükşehir Bld SK
4. GÜN SONUÇLARI - 21 Ocak 2022, Cuma
68 KG
1. Ferhat Can Kavurat - Ankara İlbank SK
2. Arslan Demir - Ankara EGO SK
3. Muhammet Furkan Demirci - Ankara İlbank SK
4. Nesim Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5. Bahadır Cesur - Konya Karatay Bld SK
6. Samet Erkovan - Ankara Büyükşehir Bld SK
7. Ömer Furkan Körpe - Ankara Mamak Bld SK
8. Mertcan Dolmacı - Ankara İlbank SK

+87 KG
1. Emre Kutalmış Ateşli - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Hüseyin Berat Demircioğlu - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Ensar Uğuz - Ankara İlbank SK
4. Muhammed Emin Açıkgöz - Ankara İlbank SK
5. Muhammed Recep Çetinkaya - Ankara Ferdi
6. Ali Hamza Koç - Malatya Doğuş SK
7. Oğuz Tokgöz - Tekirdağ Flipper SK
8. Mesut Zengin - Manisa Yunus Emre Bld SK
62 KG
1. İkra Kayır - Konya Selçuklu Bld SK
2. Işıl Zafer - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Selenay Güçlüefe - Konya SK
4. Huriye Nur Ergin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5. Azra Aleyna Akça - Ankara Ferdi
6. Şevval Çakal - Kırklareli Gençlik SK
7. Nur Demir - Edirne Trakya GSK
8. Hacer Eyi - Ankara Birlik TKD SK

73 KG
1. Büşra Öztürk - Ankara Büyükşehir Bld SK
2. Alsu Deniz - Konya Karatay Bld SK
3. Simge Erensayın - İzmir Büyükşehir Bld SK
4. Sümeyye Nur Ergin - Kırklareli Ergin SK
5. Zehra Begüm Kavukcuoğlu - İstanbul Çağrı Kızıl SK
6. Nur Cennet Aydoğdu - Kırşehir Demir SK
7. Simge Özcan - İstanbul Karaburun SK
8. Gözde Ulusoy - Niğde Şimşek SK
5. GÜN SONUÇLARI - 22 Ocak 2022, Cumartesi
58 KG
1. Ömer Faruk Dayıoğlu - Ankara Türk Telekom SK
2. Mahmut Küskü - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. Enes Kaplan - Samsun Büyükşehir Bld SK
4. Ibrahim Öter - Ankara Büyükşehir Bld SK
5. Abdullah Ömer Yarlı - Konya Karatay Bld SK
6. Ramazan Ishak Türksayar - Konya Karatay Bld SK
7. Serdar Ilhan - İstanbul Büyükşehir Bld SK
8. Koray Yiğit Öztürk - Ankara Mamak Bld SK

80 KG
1. Hüseyin Kartal - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2. Ferkan Denizman - Konya Karatay Bld SK
3. Yusuf Kara - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4. Ahmet Can Timağur - Ankara İlbank SK
5. Emirhan Sarıaydın - Giresun Bld SK
6. Muhammed Enes Şahin - İstanbul Büyükşehir Bld SK
7. Seydi Vakkas Dağdelen - Gaziantep Şahinbey Bld SK
8. Ismet Begeç - İzmir Büyükşehir Bld SK
49 KG
1. Elif Ilgın Öztabak - Ankara İlbank SK
2. Zeynep Taşkın - Çanakkale Anafartalar SK
3. Aleyna Şenyurt - Ankara Türk Telekom SK
4. Hiranur Bayraktar - Ankara İlbank SK
5. Irem Dinç - Çanakkale Anafartalar SK
6. Merve Dinçel - Ankara İlbank SK
7. Havvva Nur Çoban - Ankara PTT SK
8. Meryem Demirkol - Mersin Olimpiyat SK



© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42