Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar
 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
26 - 31 Mayıs 2022 | Muğla Menteşe Kapalı Spor Salonu

Genç Erkekler Genç Bayanlar
1. GÜN SONUÇLARI - 26 Mayıs 2022, Perşembe
55 KG
1 - Cüneyt Gökalp - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Kazım Özdoğan - Konya Han SK
3 - İsmail Mirza Ramazan - Ankara Seven 7 SK
4 - Hamza Osman Aydoğan - Ankara EGO SK
5 - Emir Perçin - Düzce Mert Asya SK
6 - Yunus Emre Attar - Şanlıurfa Karacadağ GSK
7 - Mehmethan Çakmakçı - Mersin Büyükşehir Bld SK
8 - Yusuf Emin Yılmaz - Sakarya Atakan TKD SK

+78 KG
1 - Rahmet Baran Şimşek- Ankara Barış Özel SK
2 - Faikcan Memiş - İzmir Bayraklı Bld SK
3 - Efe Kurşunoğlu - Ankara 2013 Anadolu SK
4 - İbrahim Talha Aydemir - İzmir Büyükşehir Bld SK
5 - Mehmet Efe Özdemir - İzmir Büyükşehir Bld SK
6 - Oğuzhan Cemal Kolukısaoğlu - İstanbul Gençlik Gücü SK
7 - Rüzgar Yalçın - Gaziantep Şahinbey Bld SK
8 - Ali Hamza Koç - Malatya Doğuş SK
49 KG
1 - Aleyna Şenyurt - Ankara Türk Telekom SK
2 - Ezgi Şener - İstanbul Kağıthane Vardar SK
3 - Elif Sude Akgül - İstanbul Çağrı Kızıl SK
4 - İkra Nur Taşoluk - İstanbul Çetinoğlu SK
5 - Nida Nur Sayim - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - İrem Dinç - Çanakkale Anafartalar SK
7 - Elif Ezgi Altun - Kayseri Fatih Gazcı SK
8 - Damlanur Ceylan - Mersin Toros SK
2. GÜN SONUÇLARI - 27 Mayıs 2022, Cuma
63 KG
1 - Berkay Erer - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Ibrahim Koç - Konya Han SK
3 - Hüseyin Güzel - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4 - Idris Atay Sülü - Ankara İmparator TKD SK
5 - Eren Özdemir - İzmir Büyükşehir Bld SK
6 - Eyüp Bildek - İstanbul Büyükşehir Bld SK
7 - Enes Turhan - Bursa Turhanlar GSK
8 - Selim Poyraz Ayvaz - Ankara İstiklal SK
55 KG
1 - Gizem Hasan - Bursa Turhanlar GSK
2 - Şevval Melek Kanbur - Bursa Osmangazi Bld SK
3 - Meryem Elif Iyin - İstanbul Çağrı Kızıl SK
4 - Sevgi Korkmaz - İstanbul Çetinoğlu SK
5 - Cemre Naz Özer - Ankara Fetih SK
6 - Merve Nur Altuğ - İstanbul Yiğit TKD SK
7 - Gizem Nur Köroğlu - Denizli Büyükşehir Bld SK
8 - Naz Efe - İzmir Ege Işık SK

63 KG
1 - Ceren Çetinel - Mersin Erdemli Bahadır GSK
2 - Rümeysa Mercimek - Ankara EGO SK
3 - Ayşenur Konakçı - Ankara Birlik TKD SK
4 - Nisa Imamoğlu - Ankara Türk Telekom SK
5 - Zehra Kaygısız - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Irmak Duman - İzmir Kemalpaşa Bld SK
7 - Nurhayat Dinçer - Aydın Memduh Babat SK
8 - Büşranur Gürses - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3. GÜN SONUÇLARI - 28 Mayıs 2022, Cumartesi
45 KG
1 - Kaan Yelaldı - İzmir Büyükşehir Bld SK
2 - Hasan Arslan - Edirne Bld SK
3 - Berat Kurt - Samsun Büyükşehir Bld SK
4 - Bekir Osmanoğlu - İzmir Bornova Bld SK
5 - Resül Kamil Ekinci - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Selimhan Aksoy - Ankara Büyükşehir Bld SK
7 - Nuri Şerbetçi - Kayseri Nefes GSK
8 - Onur Kaan Sarıbudak - Mersin Büyükşehir Bld SK

51 KG
1 - Furkan Aydın - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Yüşa Arif Kabaca - İstanbul Büyükşehir Bld SK
3 - Mehmet Buğra Bolat - Ankara Mamak Bld SK
4 - Yiğithan Abut - İstanbul Büyükşehir Bld SK
5 - Emir Batuhan Candan - Samsun Terme Gençlik Hiz. SK
6 - Furkan Ubeyde Çamoğlu - Gaziantep Bld SK
7 - Berat Can Demir - Ankara Büyükşehir Bld SK
8 - Ali Konar - İzmir Mesa TKD SK
46 KG
1 - Şeyma Köseoğlu - İstanbul Çağrı Kızıl SK
2 - Zehra Gürbüz - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Şimal Çağlıyan - Ankara EGO SK
4 - Almina Gücen - Edirne Bld SK
5 - Ayşegül Paçacı - İzmir Kemalpaşa TKD SK
6 - Selin Çiftçi - Aydın Memduh Babat SK
7 - Serya Naz Özdemir - Tekirdağ Malkara TKD SK
8 - Tacinisa Şahbaz - İstanbul Çağlayan TKD SK

+68 KG
1 - Sude Yaren Uzunçavdar - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Azra Yağmur Demir - Kırklareli GSK
3 - Nisa Erdoğan - Yalova Altınova Bld SK
4 - Aslı Yiğit - İzmir Çiğli Bld SK
5 - Işık Gülüm Kaya - İstanbul Çetinoğlu SK
6 - Nisa Uzun - Ankara Asil GSK
7 - Melis Akgöz - Konya Meram Bld SK
8 - Yağmur Ebru Erbaş - İstanbul Büyükşehir Bld SK
4. GÜN SONUÇLARI - 29 Mayıs 2022, Pazar
59 KG
1 - Furkan Güleç - Mersin Büyükşehir Bld SK
2 - Emin Efe Göz - Konya Han SK
3 - Sefacan Ateş - Ankara Büyükşehir Bld SK
4 - Ceyhun Can Münyas - Tokat Niksar Bld SK
5 - Zafer Erdem Delen - İstanbul Ferdi
6 - Emre Sırakaya - Ankara Mamak Bld SK
7 - Ahmet Oğuzhan Saylar - Ankara AFAD GSK
8 - Mehmet Efe Bayır - Yalova Altınova Bld SK

73 KG
1 - Münir Furkan Doğru - Ankara EGO SK
2 - Ege Şaşmaztin - İzmir Gelişim SK
3 - Yusuf Şenol - Bursa Büyükşehir Bld SK
4 - İshak Göker - Erzurum GSK
5 - İlkay Bal - Mersin Erdemli Bahadır SK
6 - Şahin Zeki Sular - İstanbul Fatih Karagümrük SK
7 - Eren Yıldırım - İstanbul Ahmet Sarı SK
8 - Mert Ülker - Antalya Akdeniz Eğitim SK
44 KG
1 - Sahra Nur Özdemir - Tekirdağ Malkara TKD SK
2 - Zeynep Hasret Yılmaz - Kastamonu TKD Akademi SK
3 - Nisanur Sarıtaç - İzmir Çelik Kardeşler SK
4 - Şeyma Elif Hacıoğlu - Tekirdağ Flipper SK
5 - Rüveyda Nur Evin - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Kader Bal - Diyarbakır Yeni Yetenekler SK
7 - Sudem Özkaraduman - Tokat Niksar Bld SK
8 - Elif Aktepe - Ankara Negiz SK

68 KG
1 - Büşra Öztürk - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Melis Tetik - Ankara Keçiören Bld Bağlum SK
3 - Kayra Güven - İstanbul Ferdi
4 - Arzu Kavsara - Denizli Tuana SK
5 - Dilara Şirin - İstanbul Beykoz Bld SK
6 - Elvin Ezgül Elif Okyay - Diyarbakır Deniz SK
7 - Aslı Irem Şimşek - Ankara İstiklal SK
8 - Selin Kurşun - Bursa Büyükşehir Bld SK
5. GÜN SONUÇLARI - 30 Mayıs 2022, Pazartesi
68 KG
1 - Alperen Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK
2 - Atakan Gorça - Edirne Bld SK
3 - Ömer Furkan Körpe - Ankara Mamak Bld SK
4 - Ali Enes Kanar - Mersin Büyükşehir Bld SK
5 - Yiğit Özcan - Mersin Büyükşehir Bld SK
6 - Mücahit Mehmet Arı - Afyonkarahisar Erkmen Bld SK
7 - İsmail Pelit - Ankara Çınar GSK
8 - Miraç Gümrükçü - Trabzon Karadeniz Teknik Üniv. SK

78 KG
1 - Uğur Dekli - Eskişehir Sarar SK
2 - Berdan Ali Fırat - İstanbul G.O.P. Erdoğan TKD SK
3 - Bekir Berke Kocagöz - Konya Sakin TKD SK
4 - Melih Herdili - Malatya Büyükşehir Bld SK
5 - Aziz Mert Sağlam - Sakarya Atakan TKD SK
6 - Atakan Usta - Ordu Usta SK
7 - Canpolat Demirdöven - Tekirdağ Ada Master GSK
8 - Lokman Yılmaz - Adana 5 Ocak TKD SK
42 KG
1 - Hayrunnisa Gürbüz - Ankara Türk Telekom SK
2 - Ayşe Orhan - Mersin Ferdi
3 - Beyza Altunlu - İstanbul Karaburun SK
4 - Marziye Bozkurt - Manisa Akbey SK
5 - Emine Öztekin - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
6 - Irmak Erdoğan - Malatya Büyükşehir Bld SK
7 - Zeynep Nisa Hacıoğlu - Tekirdağ Flipper SK
8 - Merve Duyku - Samsun 1453 İ.Ö.İ. Köy Hiz. SK

52 KG
1 - Selen Gündüz - İstanbul Çağrı Kızıl SK
2 - Eylül Mina Durdu - Ankara AFAD SK
3 - Rüya Diler - Ankara Türk Telekom SK
4 - Yağmur ispirli - Ankara Köksal 1 SK
5 - Sevcan Ateş - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Ezo Özdemir - İstanbul Başakşehir Ünlü SK
7 - Elifsu Gençyılmaz - Ankara EGO SK
8 - Melike Akbaş - Ordu Yüksel SK
6. GÜN SONUÇLARI - 31 Mayıs 2022, Salı
48 KG
1 - Hasan Ayaz - Malatya Cevat Çobanlı Ortaokulu SK
2 - Hüseyin Arslan - Edirne Bld SK
3 - Muhammet Ali Akar - İzmir İmam Hatipliler SK
4 - Yasin Açıkgöz - Zonguldak KDZ Ereğli TKD SK
5 - Y. Alperen Kaysi - Ankara Şehit Yakın. Gazi Ve Korun.Muh.Çocuk.SK
6 - Bedirhan Öksü - Düzce Mert Asya GSK
7 - Bilal Örs - Manisa Soma SK
8 - Murat Semih Uzun - Ankara Büyükşehir Bld SK
59 KG
1 - Beyza Karabulut - Ankara EGO SK
2 - Serra Yağmur Can - Konya Selçuklu Bld SK
3 - Suğra Asan - İstanbul G.O.P. Erdoğan TKD SK
4 - Büşra Hiçyılmaz - Trabzon Bordo Mavim SK
5 - Melisa Özlü - Ankara Büyükşehir Bld SK
6 - Gül Efe - İzmir Ege Işık SK
7 - Kardelen Güngör - İzmir Bornova Bld SK
8 - Hilal Yavuz - Trabzon Büyükşehir Bld SK


© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42