Ana Sayfa
 Taekwondo ve Tarihçe
 Misyon Vizyon Stratejik Plan
 Federasyon Personeli
 Kurullar
 İletişim
 Müsabaka Sonuçları
 Faaliyet Programı ve Talimatı
 Fotoğraf Galerisi
 Talimatlar ve Dokümanlar
 Kulüp Bilgi Sistemi
 WT Sporcu Lisans İşlemleri
 Dopingle Mücadele
 Mali ve Genel Kurullar
 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

  HABER ARAMA



  MÜSABAKA SONUÇLARI

Nadir Özsoy Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
14 - 20 Haziran 2022 | Taha Akgül Spor Salonu | Sivas

Sonuçlar
Yıldız Erkekler Yıldız Bayanlar
1. GÜN SONUÇLARI - 14 Haziran 2022, Salı
37 KG
1 - Nuri Nisir - Mersin Büyükşehir Bld SK
2 - Muhammed Taha Borak - Van Olimpiyat TKD SK
3 - Mustafa Küçük - Ankara Türk Telekom SK
4 - Muhammet Efe Baykara - Samsun Büyükşehir Bld SK
5 - Emin Kaan Demirhan - Osmaniye 7 Ocak SK
6 - Muhammed Enes Işık - Kayseri Aydin Team SK
7 - Muhammet Emir Karagöz - Istanbul Kağithane Bld SK
8 - Yanki Morkoç - Ankara Türk Telekom SK

45 KG
1 - Melih Kerem Semerci - Ankara Vadi Gençlik SK
2 - Emre Talha Evin - Ankara Büyükşehir Bld SK
3 - Ensar Çakır - Istanbul Gençlik Gücü SK
4 - Deniz Ediz - İstanbul Esenyurt TKD SK
5 - Emirhan Çelik - Şanliurfa Eyyübiye Bld SK
6 - Mete Bilgin - Tekirdağ Kayra SK
7 - Mehmet Cihan Akdemir - Şanliurfa Büyükşehir Bld SK
8 - Muhammed Enes Yetim - Bursa Inegöl Alptuğ SK
59 KG
1 - Ezgi Naz Akyapın - Ankara EGO SK
2 - Ayşe Nur Kabakulak - Kastamonu TKD Akademi SK
3 - Nisa Gündüz - Tekirdağ Malkara TKD SK
4 - Zeynep Nil Menekşe - Malatya Büyükşehir Bld SK
5 - Hafsa Bayram - Çanakkale Son Kale SK
6 - Nisa Eylül Kunt - Izmir Çiğli Bld SK
7 - Kardelen Pehlivan - Tekirdağ Flipper SK
8 - Eslem Tunalı - Bursa Yildirim Bld SK
2. GÜN SONUÇLARI - 15 Haziran 2022, Çarşamba
53 KG
1 - Nusret Efe Çakır - İstanbul Büyükşehir Bld SK
2 - Mustafa Taşdelen - Ankara Eryaman Fetih SK
3 - Ibrahim Efe Düzel - Konya Selçuklu Bld SK
4 - Ömer Faruk Gacir - Erzurum Gençlik SK
5 - Alperen Baltacı - Malatya Efsane SK
6 - Ömer Faruk Özkiliç - Düzce Metek Toki SK
7 - Arda Çavuş - Tekirdağ Flipper SK
8 - Yavuz Efe Ağlamaz - Ankara Çağlar SK
47 KG
1 - Esila Deniz - Kocaeli Büyükşehir Bld Kağit SK
2 - Cansu Özgüven - Osmaniye 7 Ocak SK
3 - Nisa Nur Kaya - Samsun Terme Atatürk I.O. SK
4 - Yaren Yilmaz - Kayseri Emniyet SK
5 - Gözde Gözüküçük - Muğla Efe Milas SK
6 - Aleyna Zülfi Durmuş - Ankara EGO SK
7 - Feyza Baydar - Balikesir Birlik TKD SK
8 - Zeynep Naz Bozkurt - Samsun Büyükşehir Bld SK
3. GÜN SONUÇLARI - 16 Haziran 2022, Perşembe
33 KG
1 - Mücahit Yener - Bursa Büyükşehir Bld SK
2 - Berke Erbay - Kirklareli SK
3 - Osman Nuri Esad Ersan - İstanbul Sultangazi Bld SK
4 - Mehmet Ali Dinçer - Bolu Yiğit SK
5 - Yunus Emre Ekinci - Mersin Zirve SK
6 - Rüzgar Dişkaya - Ankara Bariş Özel SK
7 - Berat Çetiner - Diyarbakir Aslanlar SK
8 - Mustafa Ali Ayhan - Adana Adiyüce SK

61 KG
1 - Alper Tuncay - Bilecik Dodurga SK
2 - Berke Çavdar - Tekirdağ Çerkezköy Elit SK
3 - Mehmet Kerim Öztürk - Balikesir Ayvalik SK
4 - Ramazan Kayra Sel - Antalya Polis Spor Gücü
5 - Tunahan Yörük - Tekirdağ Süleymanpaşa Bld SK
6 - Muhammed Cabir Duman - Sakarya Şampiyonlar SK
7 - Ege Arda Dönmez - Samsun Büyükşehir Bld SK
8 - Ada Demir - Istanbul Olimpik SK
41 KG
1 - Damla Nur Yilmaz - Düzce Mert Asya SK
2 - Aslı Cemre Ceylan - Ankara Mamak Bld SK
3 - Nira Tekel - Ankara Anadolu Kuzey SK
4 - Yağmur Aşci - Istanbul Haliç Su Sporlari
5 - Tuana Buğdayci - Konya Seydişehir Bld SK
6 - Aysima Ekinci - Mersin Zirve SK
7 - Ikra Özsoy - Gaziantep Bld SK
8 - Neslişah Ençok - Bilecik Dodurga SK
4. GÜN SONUÇLARI - 17 Haziran 2022, Cuma
41 KG
1 - Ali Kerem Berktaş - Izmir Serkan Tok SK
2 - Yiğit Murat Alyurt - Ankara Birlik TKD SK
3 - Melih Hamza Yeşilyurt - Antalya Prof. Ihsan Koz I.O SK
4 - Emre Sarıtaş - Ankara Mamak Bld SK
5 - Oğuz Doğan - Istanbul Çağri Kizil SK
6 - Arda Ünlü - Ankara Birlik TKD SK
7 - Emir Muhsin Dülger - Samsun Büyükşehir Bld SK
8 - Poyraz Görgün - Ankara Kutay SK
29 KG
1 - Nazli Efe - Eskişehir Şahin SK
2 - Zeynep Zilan Ülgüt - Istanbul Başakşehir Bld SK
3 - Sudem Sevinç - Ankara AFAD SK
4 - Yağmur Yildiz - Düzce Mert Asya SK
5 - Belinay Şakaci - Yozgat Taşdemirler SK
6 - Beren Ada Gelgeç - Kirklareli SK
7 - Eslem Boyali - Konya Murat Boyali SK
8 - Ebrusu Doğan - Istanbul Maltepe Orhan Yenmiş SK

51 KG
1 - Zeynep Duru Kokoç - Konya Selçuklu Bld SK
2 - Zeynep Bodur - Kastamonu TKD Akademi SK
3 - Yağmur Kazak - Çorum Dolunay SK
4 - Elif Aliş - Samsun 1453 İ.Ö.İ. Köy Hiz. SK
5 - Azra Mavuş - Istanbul Yenigün TKD İht. SK
6 - Nehir Tekin - Ankara Türk Telekom SK
7 - Dila Azra Faikoğlu - Istanbul Özdemir TKD İht. SK
8 - Tuana Budur - Tekirdağ Malkara TKD SK
5. GÜN SONUÇLARI - 18 Haziran 2022, Cumartesi
65 KG
1 - Ahmet Boğaçhan Ceylan - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Yiğit Ali Akkoç - Tekirdağ Kayra Gençlik SK
3 - Abdülmelik Ünsal - Ankara Çinar GSK
4 - Burak Kaan Öztürk - Giresun Refleks SK
5 - Ömer Akkaya - Ordu Gürgentepe Kahraman SK
6 - Sefer Yiğit Dağdelen - Bursa Şampiyon Yildizlar SK
7 - Ali Ege Mert - İstanbul Tuzla Bld SK
8 - Mehmet Raci Şahin - Van Ferdi
37 KG
1 - Eda Gül - Kayseri Emniyet SK
2 - Zeynep Biricik - Izmir Büyükşehir Bld SK
3 - Bilge Nur Karakurt - Ankara Büyükşehir Bld SK
4 - Ela Su Durma - Kocaeli Büyükşehir Bld Kağit SK
5 - Sude Sağlam - Edirne Bld SK
6 - Esma Çelik - Gaziantep Gündoğdu SK
7 - Selin Pamuk - Izmir Yurtsever Gençlik SK
8 - Duru Eren - Istanbul Maltepe Orhan Yenmiş SK

+59 KG
1 - Elifnaz Köseoğlu - Aydın Gezgin SK
2 - Ecrin Orhan - Istanbul G.O.P. Erdoğan TKD SK
3 - Zeynep Nur Pakir - Gaziantep Bld SK
4 - Evra Alici - Kastamonu TKD Antr.Sporcu ve Hkm. SK
5 - Ceren Köker - Kayseri Fatih Gazci SK
6 - Zeynep Ece Hamzaoğlu - Konya Bozkirgücü SK
7 - Meryem Topbaş - Yalova Güreş Ve TKD Iht. SK
8 - Nazlican Yilmaz - Ankara Polat Eğitim Kültür TKD SK
6. GÜN SONUÇLARI - 19 Haziran 2022, Pazar
57 KG
1 - Buğra Çoşgungönül - Ankara EGO SK
2 - Doruk Kiliç - Düzce Mert Asya SK
3 - Ali Murteza Boz - Gaziantep Türkoğlu SK
4 - Firat Bariş Çalit - Ankara Talha Sari SK
5 - Yiğit Poyraz Danişmaz - Zonguldak Kdz. Ereğli TKD SK
6 - Mert Sevinç - Konya Seydişehir Bld SK
7 - Ayhan Yağizhan Köksal - Malatya Büyükşehir Bld SK
8 - Mehmet Efe Avşar - Niğde Dünya SK
44 KG
1 - Zeynep Tekin - Izmir Serkan Tok SK
2 - Sima Yönak - Manisa Ferdi
3 - Naile Nur Özfidan - Aydin Erat09 SK
4 - Mülkiye Ece Ulusoy - Ankara Polat SK
5 - Irem Ecrin Işik - Eskişehir Hatice Kübra Yanğin SK
6 - Emine Karaçuka - Samsun Büyükşehir Bld SK
7 - Elif Nur Bütünlük - Istanbul G.O.P. Erdoğan TKD SK
8 - Nehir Diyip - Istanbul G.O.P. Erdoğan TKD SK

55 KG
1 - Sila Irmak Uzunçavdar - Ankara Büyükşehir Bld SK
2 - Lara Nil Pektaş - İzmir Ferdi
3 - Ruken Karakoç - Antalya Akdeniz Eğitim SK
4 - Bulut Subaşi - İzmir Buca Bld SK
5 - Suzan Uzanan - Tekirdağ Ada Master SK
6 - Ilknur Balta - Düzce Anadolu Cengaverleri SK
7 - Feyza Yustomur - Tekirdağ Kayra SK
8 - Nida Nur Duman - Sivas Bld SK
7. GÜN SONUÇLARI - 20 Haziran 2022, Pazartesi
49 KG
1 - Ahmad Ezzat Bidanok - Düzce Ejder SK
2 - Ömer Furkan Yildiz - Konya Sevinç Kardeşler SK
3 - Mahmut Inan - Niğde Dünya SK
4 - Ozan Doğan - Zonguldak Kdz Ereğli TKD SK
5 - Doğukan Ilkbahar - Adana Gen SK
6 - Uğur Buğra Keskin - Tekirdağ Ada Master SK
7 - Mert Efe Uslu - Kocaeli Gebze Gençlik Hiz. SK
8 - Ömer Faruk Altuntaş - Balikesir Ayvalik SK

+65 KG
1 - Arda Samet Eroğlu - Izmir Serkan Tok SK
2 - Yusuf Efe Mizrak - Bolu Yiğit SK
3 - Abdullah Yasin Çatak - İstanbul Fatih Karagümrük SK
4 - Berat Şahin - Bursa Yildirim Bld SK
5 - Burak Arslan - İstanbul Uzunçavdar SK
6 - Efe Kemal Tanriseven - Kocaeli Derince Ilçe GSK
7 - Mustafa Bilge Kunter - İzmir Gaziemir Bld SK
8 - Ilkay Efe Öztürk - Kayseri Melikgazi Bld SK
33 KG
1 - Aleyna Nur Ili - Karaman Duru Bulgur Performans SK
2 - Asli Güven - Diyarbakır Yeni Yetenekler SK
3 - Tusem Şahin - Kocaeli Körfez Gençler Birliği SK
4 - Ece Nur Bulğuoğlu - Hatay Mehmet Bulğuoğlu SK
5 - Eylül Karadaş - Samsun Büyükşehir Bld SK
6 - Dila Gülçe - Tekirdağ Çorlu Halk Eğt. SK
7 - Yaren Nur Şahin - Sakarya Efsane TKD SK
8 - Suden Şahin - Mersin Büyükşehir Bld SK




© 2018 | webmaster@taekwondo.org.tr

www.taekwondo.org.tr | www.tekvando.org.tr | www.turkiyetaekwondofed.gov.tr

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken Plaza No: 139/45 Çankaya / Ankara
Tel: +90.312.310 88 16 | Fax : +90.312.310 90 42